Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kurbinit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Asgjesimi i kanabisit ne Lezhe - Vizion Plus

brbrAksionet e policise kunder kultivuesve te lendeve narkotike jane perqendruar ne te gjithe hapesiren e Qarkut te Lezhes Gjate kontrollit te fundit ne fshatrat e komunes Ungrej jane gjetur disa par
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Parandalohet krimi brenda familjesdjali i dehur tentoi të vrasë babain - Shqiptarja.com

TIRANE - Policia e Kurbinit ka arritur të parandalojë një krim brenda familjes ditën e sotme, ku djali I dehur ka  tentuar që të vriste babain e tij.Ngjarja
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Lezhe digjet teresisht banesa e 64 vjecarit - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Lezhe 14 korrik 2014 NOAal- Nje shkendije elektrike eshte bere shkak i djegies totale te baneses se nje 64 vjecari ne Lezhebr br Ngjarja ka ndodhur rreth
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kurbin, hetimi për vjedhjet zbulontë kërkuarin për tentativë vrasje - Shqiptarja.com

KURBIN- Hetimet për disa vjedhje në zonën e Kurbinit kanë zbuluar edhe të kërkuarin për tentativë vrasje. Gjatë hetimit, policia ka zbuluar dhjetë ngj
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mbetjet urbane, “zotėr” tė vijėsbregdetare nė Plazhin e Gotullės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KURBIN - Vija bregdetare qė ėshtė nėn juridiksionin e rrethit tė Kurbinit vijon tė jetė nė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vetėvrasje te Kisha e Shėn Ndout, nė vendngjarje grupi hetimor i bankierit - Gazeta Shqip

Kurbin Policia tha se 29-vjeēari ka qėlluar veten me njė automatik, qė iu gjet mes kėmbėve
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha: Drejtuesit e rinj do tu kthejnė besimin qytetarėve te PD-ja - Gazeta Shqip

Zgjedhjet nė Kurbin
- Shtuar 4 javė mė parė»Tu rikthejme besimin qytetareve te PD - Top Channel

Nga Konferenca Zgjedhore e Kurbinit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u kërkoi drejtuesve të rinj të zgjedhur deri tani dhe atyre që do të dalin nga vota e dre
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gara nė PD, Basha: Askush nukdo diktojė zgjedhjen e demokratėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Kryetari i Partisė Demokratike  Lulzim Basha thotė se tė gjithė demokratėt janė aksionerė t
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin, Basha: Drejtuesit e rinj do ripėrtėrijnė PD - Ora News

Kurbin- Sfida dhe qėllimi kryesor i zgjedhjeve, qė po zhvillohen nė gjithė piramidėn e Partisė Demokratike ėshtė pėrzgjedhja e drejtuesve mė tė mirė pėrmes votės sė lirė. Nga kuven
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha Te rikthejme besimin te PD - Top Channel

Nga Konferenca Zgjedhore e Kurbinit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u kërkoi drejtuesve të rinj të zgjedhur deri tani dhe atyre që do të dalin nga vota e dre
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin, pas pėrmbytjeve fermerėt rimbjellin pėrsėri tokat - Ora News

Fermerėt e Kurbinit rimbjellin tokėn pas dėmtimit tė prodhimeve nga pėrmbytjet. Alfred Alimadhi nuk e kishte menduar se i gjithė investimi i tij do tė shkonte dėm si pasojė e reshjeve tė rėn
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin, pėrmbytja i shfaros fermėn, Alimadhi: Duhet nisur nga e para - Ora News

Kurbin – Biznesmeni Alfred Alimadhi ka menduar tė investojė nė bujqėsi duke marrė me qera 100 ha tokė bujqėsore nė fushat e Kurbinit, madje duke punėsuar disa banorė tė zonės
- Shtuar 4 javė mė parė


»EKSKLUZIVE/Gjenden nė Fushė Kuqe skafandrat e ekzekutorėve tė Santos? - Ora News

Laē-Dy skafandrat thuajse identike me ato qė mbanin dy personat qė ekzekutuan, Artan Santon, janė gjetur nė njė magazinė nė Fushė-Kuqe. Kjo foto e siguruar nga Ora News treg
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjenden skafandrat e ekzekutorėve tė Santos?U sekuestruan nė Fushė-Fuqe, pritet ekspertiza - Ora News

Laē-Dy skafandrat thuajse identike me ato qė mbanin dy personat qė ekzekutuan, Artan Santon, janė gjetur nė njė magazinė nė Fushė-Kuqe. Kjo foto e siguruar nga Ora News treg
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjenden 3 skafandra të ngjashmeme të atentatorëve të Santos - Shqiptarja.com

Tre skafandra të ngjashme me ato që kanë përdorur vrasësit e biznesmenit Artan Santo, janë gjetur nga policia në një magazinë lojrash fati në fshatin
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjenden 3 skafandra tė ngjashmeme tė atentatorėve tė Santos - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Tre skafandra tė ngjashme me ato qė kanė pėrdorur vrasėsit e biznesmenit Artan Santo, janė gjet
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lezhė, zjarrfikėsit bėjnė thirrje: Ruani pyjet, duan vite tė rikuperohen - Ora News

Lezhė – Shėrbimi zjarrfikės i Lezhės ėshtė vėnė nė gjendje gatishmėrie pėr tė pėrballuar sa mė mirw, emergjencat gjatė sezonit turistik, duke hartuar njw plan masash.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Telefonata nga burgu kėrcėnon deputetin - Gazeta Shqip

Policia: Altin Piroli, i dėnuar pėr vrasje tė dyfishtė, kėrcėnoi Sadri Abazin  Silvana Muēa
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1710 ->1710 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kurbinit ->kurbinit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1710 ->1710 0 hits[0] -> hits[0] 1 2633 ->2633

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos