Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lazio"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»I burgosuri shqiptar mbron onlinediplomėn nė Universitetin e Romės - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėr herė tė parė njė i burgosur shqiptar ka mundur tė japė online provimin e diplomimit nė Universitetin e Romės. Alban Bardhi, lindur e banues nė Tiranė, vuan nė burgun “Mine Peza&rdquo
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lorik Cana dhe Etrit Berisha: Shkupi, Dardania jemi një - IndeksiOnline

Dy futbollistët e kombëtares tonë që janë pjesë e skuadrës italiane Lazio, nëpërmjet rrjeteve sociale kanë dhënë përkrahjen e t
- Shtuar 2 javė mė parė


»Lorik Cana, muaj mjalti në Dhërmi - IndeksiOnline

Lorik Cana është duke e kaluar muajin e mjaltit në plazhin e Dhërmiut. Kapiteni i Kombëtares shqiptare, ashtu si çdo vit, nuk ka hequr dorë nga “patr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pak ditĆ« nga martesa, dedikimi i Lorik CanĆ«s pĆ«r tĆ« shoqen (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 01.07.2014 - 13:24 VetĆ«m pak ditĆ« mĆ« parĆ« ata vunĆ« zyrtarisht kurorĆ« dhe duket se martesa mes tyre Ć«shtĆ« e mbushur me dashuri.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lorik Cana martohet nĆ« PrishtinĆ« - News of Albania

Transmetuar më 28.06.2014 - 15:11 Lorik Cana vendos kurorĆ«. Kapiteni i kombĆ«tares Shqiptare i jep fund beqarisĆ« duke finalizu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lorik Cana, vizitė nė fshatin SOS - Ora News

Futbollisti i njohur shqiptar, i cili luan me pėr skuadrėn Lazio, ka vizituar fshatin SOS nė Prishtinė, sė bashku me bashkėshorten e  tij. Ai njihet njihet pėr aktivitetet e tij nė ndihmė tė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sonte në Prishtinë martohet Lorik Cana - IndeksiOnline

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, po i jep fund beqarisë. Anëtari i Lazio i cili gjendet në Kosovë, ditë më parë kishte ndërruar unazat
- Shtuar 4 javė mė parė


»Cana dhëndër, Monica nuse - IndeksiOnline

Lorik Cana sonte po martohet në Prishtinë. Me të dashurën e tij, Moniken, ndërsa ju sjellim fotografi nga dasma që ende po vazhdon në Hotel Emerald.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Të gjitha transferet e skuadrave të Serie A - IndeksiOnline

Edhe pse akoma zyrtarisht nuk është hapur afati kalimtarë verorë i transferimëve për lojtarë, skuadrat italiane nuk kanë qëndruar duarkryq për
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Cana martohet me Monikën buzë detit romanjol - BalkanWeb

ITALI-Kapiteni kuqezi martohet në një ceremoni private të organizuar buzë detit të romanjol në Itali Lorik Cana dhe Monika kanë shkëmbyer unazat të
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Cana martohet buzë detit - IndeksiOnline

Kapiteni kuqezi martohet në një ceremoni private të organizuar buzë detit të romanjol në Itali Lorik Cana dhe Monika kanë shkëmbyer unaz
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Allegri Do te vleresoj cdo oferte - News of Albania

Ish trajneri i Milanit Massimiliano Allegri deklaroi se per momentin nuk ka marre asnje vendim per te ardhmen duke hedhur poshte ne nje fare menyre dhe hipotezen Lazio citon Supersportbr br 46-vjeca
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjermania goleade ne 10 minuta - Top Channel

Miroslav Klose golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave te kombëtarja e Gjermanisë. Sulmuesi i Lazio-s ka shënuar një gol në fitoren 6-1 të ko
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Befason Lazio, e dëshiron Allegrin - IndeksiOnline

E ardhmja e ish-trajnerit të Milanit, Masimiliano Allegri, mund të jetë te Lazio. Bardhekaltrit kërkojnë një njeri të talentuar dhe të aftë, i cili
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lazio pas Shkëlzen Gashit - IndeksiOnline

Skuadra italiane Lazio vazhdon t’i vëzhgoj futbollistët shqiptar që luajnë nëpër Evropë. Pas Ergys Kaçes, Ilir Azemit e Amir Abrashit, skuadra n
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Italia, ja numrat e fanellave pėr Botėrorin - Tirana Observer

Italia ka zyrtarizuar fanellat e lojtarėve tė saj pėr Botėrorin e Brazilit. Pak surpriza: numri 10 do tė jetė i Kasanos, 9 e Balotelit. Pirlo vazhdon me numrin 21, Verrati zbret njė numėr dhe merr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»32 Kombëtaret e "Brazil 2014" - IndeksiOnline

E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Tashmë gjithçka është gati. Kur jemi 9 ditë larg startit të Kupës së Botës
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Italia shpall listėn e Botėrorit, mbetet jashtė G.Rosi - Ora News

Tekniku i Italisė Cezare Prandelli ka shpallur zyrtarisht listėn me 23 futbollistėt e grumbulluar qė do tė marrin pjesė nė Botėrorin “Brazil 2014″. Tekniku ėshtė munduar tė bėjė zgjedhj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zyrtare 23 italianet e Brazil 2014 - Top Channel

Sulmuesi i Fiorentinës, Giuseppe Rossi nuk ka arritur të bind Cesare Prandelli-n për një vend në kombëtaren e kaltër në Botëror. Prandeli
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Gjermania nuk grumbullon Shkodran Mustafin - Top Channel

Joachim Low, pas barazimit befasues ndaj Kamerunit, ka publikuar listën përfundimtare të lojtarëve që do të përfaqësojnë Gjermaninë në Botër
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1394 ->1394 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lazio ->lazio 0 docs[0] -> docs[0] 1 1394 ->1394 0 hits[0] -> hits[0] 1 2132 ->2132

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos