Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Linda Kalemi Verehet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqiptaret te dhunuar nga zhurma dhe gjestet - Shekulli

Linda Kalemi Verehet mjaft here qe lideret shqiptare e shprehin pakenaqesine me mimike rudhin vetullat bejne shtrengime buzesh xheste negative dmth japin nje mesazh ne menyre vulgare
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 linda ->linda 0 docs[0] -> docs[0] 1 1584 ->1584 0 hits[0] -> hits[0] 1 3051 ->3051 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kalemi ->kalemi 0 docs[1] -> docs[1] 1 544 ->544 0 hits[1] -> hits[1] 1 870 ->870 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 verehet ->verehet 0 docs[2] -> docs[2] 1 661 ->661 0 hits[2] -> hits[2] 1 716 ->716

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos