Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lista"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD Rama foli dy ore su pergjigj per 11 ceshtje te mprehta - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1505 Genc Pollo PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Genc Pollo reagoi ndaj konfe
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PD: Rama foli dy orë, por nuk dha përgjigje për 11 cështjet e mprehta të ditës - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike, nëpërmjet deputetit Genc Pollo, doli sot në një deklaratë për medit, menjëherë pas bashkëbisedimit të kryeministrit Rama m
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kosova – Omani luhet me 7 shtator - IndeksiOnline

Përzgjedhësi i Reprezentacionit të Kosovës, Albert Bunjaki, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në facebook, ka dhënë disa informacione
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Lista serbe: Në koalicion edhe me Thaçin - IndeksiOnline

Vendimi i Kushtetueses mund të ndryshojë qëndrimin e listës serbe. Për koalicion ata janë të hapur edhe ndaj Isa Mustafës, edhe ndaj Ramush Haradinajt d
- Shtuar 2 ditė mė parė


»DAP: Konkurset, si llogariten pikėt pėr punė nė administratėn shtetėrore - Ora News

Tiranė – Departamenti i Administratės Publike ka nxjerrė udhėzimin sesi do tė zhvillohen konkurset dhe sesi do tė pėrllogariten  pikėt e kandidatėve qė do tė konkurojnė pėr p
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Proteste per banesa sociale - Top Channel

Pas miratimit të listës së familjeve të pastreha të cilat përfitojnë nga skema e apartamenteve me kosto të ulët nga Bashkia e Korçës, ka erdhur
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Basha Qeveria Rama-Meta sjane zgjidhja por problemi - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141225 pm p classwp-caption-text Lulzim BashabrbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar kreun e maxhorances Edi Rama se eshte shkaktar per ra
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rexhepi: Qeverinë e Bllokut do ta rrëzojmë për dy javë - BalkanWeb

PRISHTINE- PDK është për një koalicion me LDK-në dhe partitë minoritare për një qeveri stabël. Ndërsa nëse ndërtohet qeveria nga Blloku pa V
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Çerdhet, regjistrimi vijon deri më 29 gusht - BalkanWeb

TIRANE- Fluks qytetarësh, të cilët kërkojnë të regjistrojnë fëmijët në çerdhet publike të kryeqytetit. Dje ka qenë dita e parë e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pasuria ILDKP padit 13 zyrtare qendrore - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141144 am TIRANE 8211 Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave kallezoi penalisht dje 13 zyrtare te akuzuar pe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Basha Rama fyen qytetaret qeveria nuk eshte zgjidhja por vete problemi - News of Albania

Transmetuar me 19082014 - 1308 Kryetari i PD Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 19 gusht 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Basha: Qeverisja Rama-Meta-Kokëdhima nuk është zgjidhja, por vetë problemi! - BalkanWeb

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në Facebook i quan të papërgjegjshëm pushtetarët e sotëm. Sipas Bash&e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Qeveri gjithëpërfshirëse, Limaj: OKpor pa PDK-në e Hashim Thaçit - Shqiptarja.com

Koalicioni i dalë nga zgjedhjet e 8 qershorit, LDK-AAK-Nisma është shprehur për një qeveri gjithëpërfshirëse, por duke përjashtuar kategorikisht PDK-në
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kosova kundër Omanit, me Veselin dhe Feratin - IndeksiOnline

Frederik Veseli dhe Beg Ferati pritet ta forcojnë mbrojtjen e Kosovës për miqësoret e radhës. Ish-reprezentuesit e Përfaqësueses së Zvicrës me shum
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Lėvizja Vetėvendosje vendos kushte tė reja pėr qeverisje - Ora News

Lėvizja Vetėvendosje ėshtė e interesuar qė tė jap kontributin pėr ndryshim tė qeverisjes nė Kosovė. Kėshtu deklarojnė zyrtarė tė kėsaj lėvizje, duke shtuar se ata do tė jenė pjesė e qeverije
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ja lista e parë e Brazilit nga Dunga - IndeksiOnline

Selektori i ri i Brazilit, Dunga e ka bërë publike listën e të ftuarve pas rikthimit në stolin e kombëtares. Dunga ka një listë shumë më t&eum
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Njeqind ditet e pritjes se Haradinajt - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 0146 Haradinaj po e perballon me disponim energjik pritjen njeqind ditesh por objektivisht gjendet ne situaten e Odiseut kur po kal
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Strehimi Bashkia Kredite su zhbllokuan - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141003 am p classwp-caption-text Drejtoresha e Entit Kombetar te Banesave Doris AndoniSSSAbrASSBashkia e Tiranes konfirmon se dhenia e kredive me interes te
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Projekti i ri per te pastrehet ne shtator tender per 150 shtepi - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141004 am p classwp-caption-text Drejtoresha e Entit te Banesave Doris AndonibrbrEnti Kombetar i Banesave eshte fokusuar se fundi ne dy projekte qe lidhen me st
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mbyllja e universiteteve Nikolla Si transferohen gjashte mije studente diplomat nuk cenohen - Panorama

e Marte 5 Gusht 20141438 pm p classwp-caption-text Ministrja Nikolla dje gjate takimit me drejtuesit e universiteteve te pezulluaraSSSAbrASSMbyllja e 18 universiteteve private nu
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 17291 ->17291 0 time -> time 1 0.011 ->0.011 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lista ->lista 0 docs[0] -> docs[0] 1 17291 ->17291 0 hits[0] -> hits[0] 1 24839 ->24839

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos