Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Luftes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Konferenca Merkel Pse i ftova kreret e Ballkanit - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141130 am p classwp-caption-text Merkel dhe RamabrbrSot ne Berlin Kancelarja gjermane Angela Merkel do te takoje kryeministrat e vendeve te Ballkanit Perendimo
- Shtuar 2 ditė mė parė»Zonjes Merkel8230 - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141210 pm KASTRIOT ISLAMIbrbrĀ  Para 30 vjeteve Shqiperia ka qene vendi komunist me i izoluar dhe me i varfer ne Europe Sot Shqiperia eshte nje nga vendet ba
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dokumentar per mbytjen e mistershme te anijes ne Vlore - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141236 pm p classwp-caption-text Anija flamurmbajtese e Flotes Italiane Regina Margherita ne lundrimbrbrE verteta mbi tragjedine u fundos bashke me 678 jete
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kosovari i vrare ne Siri identifikohet si 25-vjecari Migjen Latifi - Vizion Plus

brbrKosovari i vrare te premten gjate luftimeve ne Siri eshte identifikuar si Migjen Latifi Ai eshte 25 vjec dhe eshte nga komuna e Skenderaj Latifi kishte disa muaj qe ishte rreshtuar ne radhet e gr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ISIS shton pushtimet ne Siri SHBA Gati aksionet - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141228 pm p classwp-caption-text Militantet e Shtetit Islamik duke parakaluar neper rruget e provinces veriore Raqqa ne SiribrbrI ashtuquajturi Shtet Islamik av
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Xhihadistet kosovare nuk i denon ligji - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141221 pm Qytetaret e Kosoves jane ne rregull ligjerisht ne rast se duan t8217u bashkohen lufterave per xhihad apo betejave te tjera te ngjashme Xhihadistet kos
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Merkel pyetet per pergjimet ne Shqiperi - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ukraine kapen ushtare rus - Vizion Plus

brbrMarredheniet Ukraine-Rusi mbeten te tendosura ndersa nje tjeter incident ka ndodhur ne kufirin mes dy vendeve Te pakten dhjete ushtare rus jane kapur pasi kishin kaluar kufirin ne lindje te Ukrai
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Arkivat britanike 109 intelektualet qe u larguan ne nentor 44 - Panorama

e Diele 24 Gusht 20141413 pm p classwp-caption-text Mit8217hat FrasheribrbrMe date 23 nentor me nje anije te vogel nga Shkodra u nisem 109 nacionaliste shqiptare te Ballit Kombet
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Siguria kombetare pa siguri - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141206 pm ROLAND QAFOKUbrbrĀ  Isha i ftuar ne nje takim qe Presidenti i Republikes Bujar Nishani organizoi ne Presidence me perfaqesues te shoqerise civile dhe
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kryeministri Rama ne Dubrovnik - Vizion Plus

brbrKryeministri Edi Rama eshte nisur drejt Dubrovnikut per te zhvilluar nje takim me homologun kroat boshnjak dhe te Malit te Zi perpara konferences qe do te mbahet ne Berlin me 28 gusht me rastin e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shqiperia kunder ISIS Mbeshtetje Irakut me arme - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141244 pm p classwp-caption-text ISIS ne IrakbrbrQeveria e Shqiperise rreshtohet hapur ne krah te shteteve nderkombetare qe luftojne kunder te ashtuquajturit
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kunder armikut dhe kunder turpit - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141228 pm PRE ZOGAJbrbrĀ  Nje prej tezave me te perdorura prej atyre qe kane dashur te pengojne me cdo kusht lirine dhe pavaresine e Kosoves ka qene ajo se ja
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kalon pa leje karvani rus Merkel ne Ukraine - Vizion Plus

brbrDiplomacia perendimore eshte vene ne levizje pak pasi karvani i gjate me kamionet rus ka hyre me dhune ne territorin ukrainas Behet fjale per me shume se 100 kamione qe dyshohet se kane patur ush
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PD Qeveria projekt per rehabilitimin e figures se diktatorit Hoxha - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1420 Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Koordinatori i Partise Demokratike Ervin Salianji ka denoncuar ate qe e ka cilesuar rivendosjen e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PD Qeveria rehabiliton e figuren e diktatorit Hoxha Reagon Rama - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1420 Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Koordinatori i Partise Demokratike Ervin Salianji ka denoncuar ate qe e ka cilesuar rivendosjen e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 1 javė mė parė


»150 vjet pas Konventes se pare te Gjeneves - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141212 pm DIDIER BURKHALTER brĀ  PETER MAURERbrbrĀ  Si sot para 150 vitesh u adoptua Konventa e pare e Gjeneves per Lehtesimin e Kushteve te te Plagosurve dhe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Haxhi Kroi Si u godit Pirro Dodbiba borgjezi qe kishte mohuar nenen e tij - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141337 pm p classwp-caption-text HAXHI KROI NE KEMBE DUKE DREJTUAR NJE MBLEDHJE TE APARATIT TE KOMITETIT QENDROR KU MERR PJESE EDHE ENVERIbrbrDitari i shefit
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6551 ->6551 0 time -> time 1 0.029 ->0.029 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 luftes ->luftes 0 docs[0] -> docs[0] 1 6551 ->6551 0 hits[0] -> hits[0] 1 9528 ->9528

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos