Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Malishev"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sekuestrohen tri pistoleta, dy në Prizren dhe një në Malishevë - IndeksiOnline

Policia e Malishevës, në vazhdën e hetimit të një rasti kishte shkuar në fshatin Novoselë të Malishevës për të biseduar me një qytet
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Aksidenti i nxënësve në Fushë-ArrëzDikush i vodhi një milion e gjysmë € - Shqiptarja.com

Maturantët dhe profesorët e gjimnazit të Malishevës, të cilët kanë mbetur invalid pas aksidentit të Fushë-Arrëz, në Shqipëri, në vitin
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vritet një tjetër kosovar në luftën e Sirisë - BalkanWeb

Në luftën e Sirisë e ka humbur jetën edhe një i ri shqiptar nga Kosova. Bëhet fjalë për 26 vjeçarin Rexhep Morina, kanë bërë t&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Siri, vdes 26-vjeçari nga Kosovanë luftën për Xhihad  - Shqiptarja.com

SIRI- Në luftën e Sirisë mësohet se ka humbur jetën një i ri shqiptar nga Kosova. Bëhet fjalë për 26 vjeçarin Rexhep Morina. Lajmi u bë i
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Edhe njė kosovar vritet nė luftėn e Sirisė - Ora News

Nė luftėn e Sirisė e ka humbur jetėn edhe njė i ri shqiptar nga Kosova. Bėhet fjalė pėr 26 vjeēarin Rexhep Morina, kanė bėrė tė ditur pėr lajmi.net, burime tė afėrta me familjen e tė vrarit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nga studimet nė Egjipt nė Siri, vdesi riu kosovar nė luftėn pėr Xhihad  - Shqiptarja.com

SIRI - Nė luftėn e Sirisė mėsohet se ka humbur jetėn njė i ri shqiptar nga Kosova. Bėhet fjalė pėr 26 vjeēarin Rexhep Morina. Lajmi u bė i ditur nga burime tė afėrta tė familjes sė tė vrarit nga fshat
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nga studimet nė Egjipt drejt SirisėVdes kosovari nė luftėn pėr Xhihad  - Shqiptarja.com

SIRI - Nė luftėn e Sirisė mėsohet se ka humbur jetėn njė i ri shqiptar nga Kosova. Bėhet fjalė pėr 26 vjeēarin Rexhep Morina. Lajmi u bė i ditur nga burime tė afėrta tė familjes sė tė vrarit nga fshat
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vritet kosovari nė luftėn pėr Xhihad Nga studimet nė Egjipt drejt Sirisė - Shqiptarja.com

SIRI - Nė luftėn e Sirisė mėsohet se ka humbur jetėn njė i ri shqiptar nga Kosova. Bėhet fjalė pėr 26 vjeēarin Rexhep Morina. Lajmi u bė i ditur nga burime tė afėrta tė familjes sė tė vrarit nga fshat
- Shtuar 5 ditė mė parė»Edhe një kosovar vritet në luftën e Sirisë - IndeksiOnline

Rexhep Morina 26 vjeçar nga fshati Drenoc i Malishevës, thuhet të jetë vrarë në luftën e Sirisë. Në luftën e Sirisë e k
- Shtuar 6 ditė mė parė


»ā€‹Rrahje në mes familjes Zabelaj dhe Bytyqi, përdoret edhe sëpata - IndeksiOnline

Dy persona janë lënduar pas një zënke në mes familjes Zabelaj dhe Bytyqi nga fshati Temeqinë të Malishevës, meqë rast Policia e Kosovës ka arr
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Adidas”, “Nike” e “Puma” prodhohen edhe në Çagllavicë e Lipjan - IndeksiOnline

Pas fabrikës në Malishevë e cila prodhonte produkte me marka të njohura botërore, Policia e Kosovës zbulon edhe një fabrikë tjetër në Kosov&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»ā€‹Këndej ka udhëtuar UÇK-ja, por rruga u la në harresë nga çdo qeveri - IndeksiOnline

Këtë rrugë e kanë shkelur Adem Jashari, Hamëz Jashari, Hashim Thaçi, Sokol Bashota, Azem Syla, Mujë Krasniqi, Sylejman Selimi, Sami Lushaku, Sahit Jashari,
- Shtuar 3 javė mė parė


»Prizren, një vit burg për pjesëtarin e Policisë së Kosovës - IndeksiOnline

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Fadil Krasniqi është dënuar me 1 vit burgim nga Gjykata Themelore në Prizren. Ai është shpallur fajtor pë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Çfarë ndodhi të premten në Kosovë? - IndeksiOnline

Raporti i Policisë botohet pa ndërhyerje RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE LËNDIM I RËNDË TRUPOR Podujevë 04.07.2014 – 18:30.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Filloi spërkatja nga ajri kundër rriqrave‏ - IndeksiOnline

Në kuadër të strategjisë nacionale për luftimin dhe parandalimin e etheve hemorragjike krime kongo (EHKK), organizuar dhe financuar nga Komuna e Malishevës, sot k
- Shtuar 4 javė mė parė


»Malishevë, gjashtë fëmijë po vdesin për bukë - IndeksiOnline

Janë fëmijë, por nuk po luajnë me lodra, sytë e tyre janë ngulitur në derën hyrëse të shtëpisë. Ata po presin bukë.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Policia kap nxënësit duke shpërndarë testin në Facebook - IndeksiOnline

KALLXO.com është informuar nga qytetarët se në shkollën “Naim Frashëri” në Podujevë disa nxënës kishin postuar në Facebook fo
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kryetarët e rinj ua humbën elektoratin partive të tyre - IndeksiOnline

Subjektet politike që kanë fituar në zgjedhjet lokale dhe kryetarët e rinj, si duket kanë pasur shumë vështirësi që ta ruajnë elektoratin e ty
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gazetari Vedat Xhymshiti thotë se u kërcënua nga njerëz të Vetëvendosjes - IndeksiOnline

Gazetari Vedat Xhymshiti thotë se u kërcënua nga njerëz të Vetëvendosjes. Në një reagim të tijin ai shkruan se kjo u bë nga ish-kandidati p&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 713 ->713 0 total_found -> total_found 1 713 ->713 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 malishev ->malishev 0 docs[0] -> docs[0] 1 713 ->713 0 hits[0] -> hits[0] 1 1507 ->1507

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos