Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mediat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fullani si "batonizim" i medias - BalkanWeb

Ajo që nuk kishte ndodhur deri më tani për çështjen e vjedhjes së 713 milionë lekëve në Bankën e Shqipërisë dhe përgjegjësin&eum
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vritet në Siri një tjetër shqiptar nga Shkupi - BalkanWeb

Mediat shqiptare në Maqedoni raportojnë se një tjetër shqiptar nga Maqedonia është vrarë në luftën e Sirisë. Një i ri rreth moshës 2
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Hap pakon e ushqimit pĆ«r mĆ«ngjes, gjen miun e pjekur brenda (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 27.08.2014 - 17:53 NjĆ« grua e moshĆ«s 50 vjeƧare hapi pakon e corn flakes pĆ«r mĆ«ngjes, dhe brenda saj gjeti njĆ« mi tĆ« pjekur bashkĆ«
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja Fullani BSH dhe Guvernatori bashkepunojne per zbardhjen kontroll nga KLSH - News of Albania

Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani komentoi ne nje dalje per mediat vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqiperisebr br Ai tha se shuma e munguar e parave eshte
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Starton Konferenca Ballkanike nėBerlin, i pari sesioni i ekonomisė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Samiti,Rama krah Merkel e Barrosos Rama:Marrėdhėnie e re BE-Ballkan VD Gati projekti pėr "Koridorin e Kaltėr" Rama: S'flas me Merkel pėr pėrgjimet Samiti i  Berlinit,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tregtarët e ish-Uzinës Dinamo: Nuk është zgjidhje tregu i Kasharit, i jemi drejtuar gjykatës - BalkanWeb

TIRANË-Tregtarët e ish-Uzinës Dinamo I janë drejtuar gjykatës për të kërkuar zgjidhje lidhur me mbylljen e tregut. Në një deklaratë për medi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PD Policia e perfshire ne propagande rikthehet terrori i tritolit - News of Albania

Transmetuar me 28082014 - 1141 Helidon Bushati PUBLICITET Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Helidon Bushati deklaro
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shpërthimi, PD:Policia e shfokusuare përqendruar në urdhra politike - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANË - Partia Demokratike ka reaguar mbi atentatin me tritol në qytetin e Vlor&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, Braēe: Respektoj ligjin, jo takim personal me Fullanin - BalkanWeb

TIRANĖ- Kryetari i Komisiomnit tė Ekonomisė Erion Braēe ka hedhur poshtė propozimin e Guvernatorit Fullani pėr ta takuar kėtė tė fundit nė zyrė dhe pėr ti marrė atje informacionet qė i duhen komisioni
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kokedhima Shita aksionet kontratat kur skisha mandat - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141138 am Deputeti i PS-se Koco Kokedhima ka reaguar dje pas akuzave qe iu bene nga Partia Demokratike se ka marre kontrata shteterore per kompanine e tij Abis
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Konferenca Merkel Pse i ftova kreret e Ballkanit - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141130 am p classwp-caption-text Merkel dhe RamabrbrSot ne Berlin Kancelarja gjermane Angela Merkel do te takoje kryeministrat e vendeve te Ballkanit Perendimo
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kino Lumbardhi QKK Ska privatizim pa pelqimin tone - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141253 pm p classwp-caption-text Kinema Lumbardhi ne PrizrenbrbrPara nje muaji Agjencia Kosovare e Privatizimit shpalli vendiminbrbrKunder edhe Edi Rama Mos i
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PD Policia e perfshire ne propagande rikthehet terrori i tritolit Reagon Rama - News of Albania

Transmetuar me 28082014 - 1141 Helidon Bushati PUBLICITET Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Helidon Bushati deklaro
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Samiti,Rama:Dokumenti ynėu vlerėsua nga tė gjitha palėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ahmetaj:Jemi promotorė pėr zhvillim Samiti,Rama krah Merkel e Barrosos VIDEO Rama:Marrėdhėnie e re BE-Ballkan,  Video Gati projekti pėr "Koridorin e Kaltėr" Rama: S'f
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, Policia: Janë evidentuar 155 raste, ndiqen penalisht 156 persona - BalkanWeb

TIRANË- 156 persona po ndiqen penalisht nën akuzën e ndërtimeve paleje. Në një deklaratë për mediat Zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ish-Presidenti Bush pranon sfidėn e'kovės me akull' SLA, sfidon Klinton - Shqiptarja.com

SHBA - Nė valėn e videove tė shumta qė kanė pushtuar mediat sociale pėr sfidėn e kovės me akull pėr SLA (Skleroza Laterale Amiotrofike), sė fundmi i ėshtė bashkuar dhe Ish-presidenti Amerikan George W
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Xavi Alonso tek Bajern Arsenal 8220cmenduri8221 per Kavanin - Vizion Plus

brbrDitet e fundit te merkatos se futbollit e cila mbyllet me 31 gusht po shoqerohen me oferta dhe bisedime qe kane zgjuar mjaft interes Mediat prane Realit te Madridit e japin te sigurte kalimin surp
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Protesta8221 te tregu Dinamo - Vizion Plus

brbrNje jave pas mbylljes se tregut tek uzina Dinamo tregtaret kane apeluar per rishikim te vendimit Nje pjese e tyre refuzon te shkoje ne tregun e Kasharit me pretendimin se jane kushtet e mira Ne n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Brace Nuk e takoj Fullanin zbatoj ligjin - Vizion Plus

brbrBanka e Shqiperise pergjigjet para Kuvendit Nuk eshte komisioni i ekonomise qe varet nga Banka e Shqiperise por eshte Banka e Shqiperise qe duhet te pergjigjet ne komision Keshtu i eshte pergjigju
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Fullani per vjedhjen e bankes - Vizion Plus

brbrGuvernatori i Bankes se Shqiperise kete here ne daljen e tij te permuajshme per mediat ka ndryshuar sadopak qendrimin e tij personal lidhur me vjedhjen ne banken e shtetit qe drejtohet prej tij A
- Shtuar 2 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 65465 ->65465 0 time -> time 1 0.042 ->0.042 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mediat ->mediat 0 docs[0] -> docs[0] 1 65465 ->65465 0 hits[0] -> hits[0] 1 77802 ->77802

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos