Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mijera"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sesioni i ri Rama Presidenti ka goditur 3 prioritete kombetare - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1800 Tirane 1 shtator 2014 NOAalPerditesuar- Ka nisur rreth ores 1745 sesioni i ri parlamentarĀ Gjate fjales se tij ne kete seance
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Prof Shaban Demiraj dijetari yne i madh - Panorama

e Diele 31 Gusht 20141209 pm brbrSHEZAI RROKAJbrbrSSSAbrASSĀ  Ā  Ā  Ā  Ā Sot ndahet fizikisht nga jeta njera nga figurat me te medha te Vlores te Shqiperise e mbare trojeve shqip
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Xhihadistet fillojne te rrembejne femije - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mbyllja e tregut te Dinamo tregtaret i drejtohen gjykates - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141134 am p classwp-caption-text Tregtare te ish Uzines Dinamo gjate nje protestebrbrTregtaret ne ish-uzinen Dinamo ne kryeqytet kane deklaruar dje se do te d
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ofendohen xhihadistet ushtri me femra kunder - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141147 am p classwp-caption-text Femrat kurde ne krye te frontit ushtarak kunder ISISbrbrKurdet kane zbuluar sekretin per te xhindosur luftetaret terroriste
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Terroristet e Boko Haram shpallin Kalifatin islamik - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141237 pm p classwp-caption-text Shekau lideri i Boko Haram ne GwozabrbrThemelohet nje tjeter Shtet Islamik Lideri i grupit te armatosur 8220Boko Haram8221 Abu
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shqiperia po behet por te gjithe te bejne pjesen e tyre - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141205 pm PANDI ZDRULIbrbrĀ  Pas dy javesh qendrimi ne Shqiperi nga takimet me miq shoke e familjare kam degjuar shpeshhere shprehjen nuk behet me ky vend os
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Lame Pse u ndaluan lejet e ndertimit per pushtetin vendor - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141136 am p classwp-caption-text Shkreli dhe Lame dje ne konference per shtypbrbrPerfaqesues te qeverise mbrojten dje vendimin e marre nga Keshilli Kombetar i
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha: Vendimi antikushtetues iRamës, vendos 20%-shin e tij - Shqiptarja.com

TIRANE - Një ditë pas vendimit të Kryeministrit Rama për bllokimin e të gjitha ndërtimeve në vend deri në periudhën paszgjedhore të vitit 2015, ka rea
- Shtuar 1 javė mė parė


»Viktimat e komunizmit Rama Te mos harrojme PD reagon me foto - Panorama

e Diele 24 Gusht 20141434 pm p classwp-caption-text Koordinatori i PD dje ne HimarebrbrPartia Demokratike denoncoi dje permes koordinatorit te saj Ervin Salianji ringjalljen e pa
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kronika e qytetit tim - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141226 pm AGRON GJEKMARKAJbrbrĀ  Fale natyres qe e ka rrethuar edhe gjate komunizmit Shengjini nuk konsiderohej nje qytet i dores se trete si fjala bie Memali
- Shtuar 1 javė mė parė


»Crown Agent Abuzuan me lejet e perkohshme - Vizion Plus

brbrVitet e fundit ne vendin tone kane hyre mijera makina qe kerkonin leje qarkullimi te perkohshme Ne fakt ky ka qene vetem nje justifikim per te mos paguar taksen e zhdoganimit te makines Keto auto
- Shtuar 1 javė mė parė»Ebola Liberia vendos lagjen me mijera banore ne karantine - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141147 am Perpjekjet e qeverise se Liberise per te frenuar perhapjen e virusit Ebola ne Afriken Perendimore kane marre nje pergjigje te dhunshme te merkuren ku
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sevdallinjte - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141214 pm LUIANO BOIbrbrĀ  Ajo qe ben pershtypje ne fjalorin e Kryeministrit eshte perdorimi i shpeshte i arkaizmave dialektizmave dhe i turqizmave Kjo ndosht
- Shtuar 2 javė mė parė


»Irakianet rimarrin digen e Mosulit - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141314 pm p classwp-caption-text Diga ne MosulbrbrPas humbjes se pozicioneve strategjike ne Mosul nje prej qyteteve me te rendesishme veriore te Irakut milit
- Shtuar 2 javė mė parė


»Njihuni me Arinden kengetaren super-sexy - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kuzeji nuk ia ndan syte te dashures - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD Rama foli dy ore su pergjigj per 11 ceshtje te mprehta - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1505 Genc Pollo PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Genc Pollo reagoi ndaj konfe
- Shtuar 2 javė mė parė


»Enveri nuk e dinte qe partizanet kishin djegur shtepine e Avni Rustemit - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141351 pm p classwp-caption-text HAXHI KROI N RRETH ME GRUPIN E PUNONJSVE T KABINETIT T ENVERITbrbrDitari i Haxhi Kroit ish-shefi i kabinetit i kreut te regjimi
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 5189 ->5189 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mijera ->mijera 0 docs[0] -> docs[0] 1 5189 ->5189 0 hits[0] -> hits[0] 1 6446 ->6446

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos