Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ne Call Center"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hidraulike ne vend te juristeve - Top Channel

Arber Zaimi - “Lëre filozofinë, sociologjinë, ekonominë apo juridikun! Ky vend nuk ka mekanikë, nuk ka hidraulikë, nuk ka inxhinierë. Ti duhet
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kojdheli: Jemi nė demokraci, shteti nuk mund tju gjej punė tė gjithėve - Ora News

Kreu i Shėrbimit tė Punėsimit, Genci Kojdheli tha se shteti nuk mund tju gjej punė tė gjithėve, por sipas tij ajo bėn pėrpjekje pėr tė liberalizuar tregun. Ai i cilėsoi qesharake akuzat e opozitės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndiqen penalisht dy administratore ne nje Call Center nuk paguan punonjesit - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 8 gusht 2014 NOAal- Policia e kryeqytetit nisi procedimin penal ne ne gjendje te lire per IndritT 28 vjec banues ne Tirane dhe YuriG administratore te ko
- Shtuar 4 javė mė parė


»Zbatimi i ligjit antiduhan, Deda: Nuk ka më kthim pas - BalkanWeb

TIRANE- Nuk ka tërheqje mbrapa, por do të ketë vetëm zbatim të ligjit dhe ndëshkim nëpërmjet tij". Deklarata vjen nga kryeinspektori i Inspektoratit të Sh&
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Mbyllen call center nė Itali, transferohen nė Shqipėri - Ora News

Rastet e krizės kanė pėrfshirė Jugun e Italisė. Teleperformanca e Tarantos, njė punėdhėnės i fuqishėm, kėrcėnohet tė zhvendosen nė Shqipėri, ndėrkohė qė shėrbimet 4U kanė lėvizur tashmė nė Tiranė.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Sekreti i suksesit të “Deutschland” - BalkanWeb

Sot Gjermania është një vend i admiruar dhe i lakmuar (ndoshta dikush e ka edhe frikë). Nuk është sigurisht më i miri i mundshëm, por “vetëm” m
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Gropa e Ajdinit dhe gropate investimeve - Shqiptarja.com

Me pėrjashtim tė adoleshentėve, tė gjithė duhet ta kujtojnė njė gropė tė stėrmadhe pas Pallatit tė Kulturės nė Tiranė, qė mori emrin famėkeq tė “gropės sė Ajdin Sejdisė”. Ajo mbeti pėr dek
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Me dy Universitete por pa pune - Vizion Plus

brbrMe dy diploma universitare ne xhep dhe punon ne Call Center Madje Denisa Kocin e takuam ne zyrat e punesimit ku kerkon nje pune tjeter me kete arsyetim Nje tjeter realitet ka ky 31-vjecar i sapokt
- Shtuar 3 muaj mė parė»Il Messaggero Italianet emigrante ne Shqiperi - Top Channel

Në sytë e italianëve, Shqipëria ka ndryshuar, nuk është më vendi i vogël i trazuar i Ballkanit burim i drogës, prostitucionit dhe krimit, por një vend
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Hakmarrja, tani vijnė italianėt pėr tė kėrkuar punė nė Shqipėri" - BalkanWeb

ITALI-Gazeta Italiane ‘Il Mesagerio’ ka publikuar njė artikull i cili fokusohet tė emigracioni i Shqiptarėve 20 vite mė parė dhe fakti qė tashmė janė Italianėt ata tė cilėt po kėrkojnė pun
- Shtuar 3 muaj mė parė

»Itali, Veliaj do tė kėrkojė njohjen esigurimeve shoqėrore tė emigrantėve - Shqiptarja.com

ITALI – Njohja e pensioneve dhe kontributeve tė sigurimeve shoqėrore tė emigrantėve shqiptarė nė Itali e Shqipėri do tė jetė njė nga ēėshtjet qė Ministri i Mirėqėnies Sociale Erion Veliaj do tė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Italianët kërkojnë punë në Shqipëri, Veliaj për ‘Ansa’: 19 mijë me leje qëndrimi - BalkanWeb

ROME – Numri i shtetasve italianë që jetojnë e punojnë në Shqipëri shtohet gjithnjë e më tepër. Ata vijnë në Shqipëri jo vetëm si
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Panairi i Punės, dyndje nė call center dhe fasoneri - BalkanWeb

TIRANE-Qindra punėkėrkues pa dallim moshe i janė drejtuar panairit tė punės me shpresėn pėr tė gjetur njė vend pune. Nė ditėn e tretė tė panairit, rreth 80 biznese tė sektorėve tė ndryshėm kanė pritur
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Arrestohen shantazhuesit pėrmes internetit - Gazeta Shqip

Filipine
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dyndje ne Panairin e punes - Vizion Plus

Rreth 80 biznese te sektoreve te ndryshem presin ne diten e trete te panairit kerkesat e shumta per pune Pjesa me e madhe e punekerkuesve jane te rinjte e sapodiplomuar te cilet kerkojne qe ek
- Shtuar 5 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 192 ->192 0 total_found -> total_found 1 192 ->192 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 call ->call 0 docs[0] -> docs[0] 1 357 ->357 0 hits[0] -> hits[0] 1 609 ->609 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 center ->center 0 docs[1] -> docs[1] 1 1372 ->1372 0 hits[1] -> hits[1] 1 1812 ->1812

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos