Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nenen"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sherri per banesen 28-vjecari kercenon nenen - News of Albania

PUBLICITET Korce 30 gusht 2014 NOAal- Nje 56-vjecare ka kerkuar ndihmen e policise per te shpetuar nga kercenimet e djalit te sajbr br DSh banuese ne lagjen Nr15 ne Korce u paraqit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Djali rreh nenen si pranoi gruan e dyte ne shtepi - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141229 pm p classwp-caption-text Foto IlustruesebrbrNje 52-vjecare eshte dhunuar fizikisht dhe kercenuar me jete nga djali i saj i martuar per shkak se nuk e k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tragjedia ne Suk gruaja e autorit rrit femijet jetime - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141218 pm p classwp-caption-text Aferdita Vrapi me 3 femijet e kuneterve te mbetur jetimebrbrNje muaj pas tragjedise familjare ne fshatin Suk te Fierit ku mbete
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pedofil minoren - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 2321 Nga Edison Ypibr br Ajo qe rrefejne gazetat per nje zyre partie ne Sarande qe perdoret si zyre punesimi dhe me nje pedofil q
- Shtuar 2 javė mė parė


»Adoleshentja denoncon nenen Nuk me pranon ne shtepi - News of Albania

Gramsh 22 gusht 2014 NOAal- Nje vajze e moshes 16 vjecare nga Gramshi ka denoncuar nenen e saj ne policibr br Adoleshentja KI ka shkuar ne polici duke thene se Nena me ka braktisur nuk me pranon me
- Shtuar 2 javė mė parė


»Haxhi Kroi Si u godit Pirro Dodbiba borgjezi qe kishte mohuar nenen e tij - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141337 pm p classwp-caption-text HAXHI KROI NE KEMBE DUKE DREJTUAR NJE MBLEDHJE TE APARATIT TE KOMITETIT QENDROR KU MERR PJESE EDHE ENVERIbrbrDitari i shefit
- Shtuar 2 javė mė parė


»Skandali, Berisha vijon akuzat ndajqeverisë: Pedofili nuk pendohet! - Shqiptarja.com

TIRANE - Deputeti i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka vijuar në rrjetin social “Facebook” akuzat ndaj Kryeministrit Rama dhe deputetit Kokëdhima për implikim direkt
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shqiptari i vrare mori edhe prinderit me vete ne Siri - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141626 pm p classwp-caption-text Idajet Balliu 24-vjecari i vrare ne SiribrbrIdajet Balliu 24-vjecari nga Dragostunja e Librazhdit u vra vetem 1 muaj pasi u la
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pergjimi i plote i sekretarit te deputetit te PS seks me nene e bije per nje vend pune - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141010 am p classwp-caption-text AGRON CANE SEKRETARI I DEPUTETIT TE PS PER SARANDENSSSAbrASSUPDATE-Ā Skandal seksual me punesimet ne Sarande Agron Cane 60 vje
- Shtuar 3 javė mė parė


»Flet i afermi Denisin e kishin masakruar sna lane ta hapnim arkivolin - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141024 am p classwp-caption-text Viktima Denis Vyshka dhe lokali ne Dhermi ku ndodhi ngjarjaSSSAbrASSE kishin masakruar aq rende sa nuk na lejuan qe ta shikon
- Shtuar 3 javė mė parė


»Durres kanosje per vrasje e gjobe shokut te shkolles - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141043 am p classwp-caption-text Shkolla 9-vjecare 14 Nentori ne Durres ku ndodhi ngjarjabrbrNje 16-vjecar nga Durresi nxenes ne shkollen 9-vjecare 822014 Nen
- Shtuar 3 javė mė parė»Vrau gruan per xhelozi arrest me burg per Tomorr Zeqon - News of Albania

Mimoza Zeqo PUBLICITET Tirane 7 gusht 2014 NOAal- Gjykata e Krimeve te Renda ka dhene masen e sigurise arrest me burg per Tomorr Zeqon i cili dy dite me pare vrau gruan e tij ne zone
- Shtuar 4 javė mė parė


»I mituri shpeton nenen nga dhuna e babait Me vrit mua mos me ler pa nene - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Lezhe 7 gusht 2014 NOAal- Nje 14-vjecar ishte bere deshmitar i dhunes sistematike qe babai ushtronte ndaj nenes se tij Diten e djeshme i mituri i ka dale perpar
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tentoi te vriste gruan dhe vjehrren shmanget tragjedia VIDEO - Shekulli

brbrDo te kishte ndodhur nje tragjedi sot per nje familje ne Fier ne se nuk do te ishte parandaluar nje vrasje e dyfishtebrbr brbrPolicia mundi te ndaloje Fatmir Jonuzin ne gjendje te dehur me nje ar
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Qellon nenen dhe vellain - Vizion Plus

brbrPas plagosjes se nenes dhe vellait te tij nje nate me pare ne fshatin Kir te Shkodres policia ka arritur te kap autorin Kole Qershia 25 vjecari djali me i madh i familjes ishte perfshire ne nje ko
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Puke beri 6 muaj burg se dhunoi nenen e rreh serish - News of Albania

Puke 9 korrik 2014 NOAal- Per te dyten here ngriti dore mbi nenen e tij dhe per te dyten here u vu ne prangabr br Admir Ishmaku 35 vjec me banim ne Puke u arrestua nga policia pas dhunes fizike dhe
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Largime te shpeshta nga banesa nena i ve kusht vajzes - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Korce 4 korrik 2014 NOAal- Nje vajze e moshes 19 vjecare nga Korca eshte paraqitur ne polici per te denoncuar nenen e sajbr br Ndaj 19 vjecares ST me banim ne
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Humb bastet per ndeshjet e boterorit dhune mbi nenen e moshuar - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Shkoder 2 korrik 2014 NOAal- Nje grua e moshuar eshte perballur me dhunen e shfrenuar te te birit duke bere qe ta denoncoje ne policibr br 75 vjecarja GjN me
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shihemi ne Gjyq pajton nene e bir - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 975 ->975 0 total_found -> total_found 1 975 ->975 0 time -> time 1 0.010 ->0.010 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nenen ->nenen 0 docs[0] -> docs[0] 1 975 ->975 0 hits[0] -> hits[0] 1 1254 ->1254

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos