Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vjedhja nė BSH, nis seanca e masės sė sigurisė pėr 7 ish-punonjėsit e ndaluar - BalkanWeb

TIRANĖ-Gjykata e Tiranės do tė japė sot masėn pėr 7 punonjėsit e ndaluar pėr skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Bankėn e Shqipėrisė. Seanca pėr masėn e sigurisė po zhvillohet me dyer tė mby
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, gjykata jep masėn e sigurisė pėr 7 ish-punonjėsit e ndaluar - BalkanWeb

TIRANĖ-Gjykata e Tiranės ka dhėnė sot masėn e sigurisė pėr  7 punonjėsit e ndaluar pėr skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Bankėn e Shqipėrisė. Masat e dhėna pritet tė bėhen tė ditura nga gj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, jepet masa pėr 7 numėruesit. Avokati Gjoni: S'kanė pėrgjegjėsi - BalkanWeb

TIRANĖ-Gjykata e Tiranės ka dhėnė sot masėn e sigurisė pėr  7 punonjėsit e ndaluar pėr skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Bankėn e Shqipėrisė. Masat e dhėna pritet tė bėhen tė ditura nga gj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja e Thesarit, lėnė qelitė 5 punonjėsit e BSH. Jepen vetėm 2 "arreste me burg" - BalkanWeb

TIRANĖ-Gjykata e Tiranės zbut masat pėr tė dyshuarit, vetėm dy ngelen nė burg. Gjykata e Tiranės ka dhėnė sot masėn e sigurisė pėr 7 punonjėsit e ndaluar pėr skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kisha Katolike letėr Papės: Do dėshironim tė vizitonit edhe Shkodrėn - Ora News

Shkodėr- Vizita e Papa Franēeskut nė Shqipėri ėshtė njė nga momentet mė tė veēanta qė populli shqiptar pritet tė pėrjetojė nė 21 shtator, plot 21 vjet pas vizitės sė parė tė njė pa
- Shtuar 3 ditė mė parė»Dėshmia: Shpėrthimi nė Vlorė, si nė Bagdad, vajza bėrtiste, askush nuk e ndihmonte! - BalkanWeb

VLORE- Atentatori duket se duhej tė sigurohej mirė qė objektivi i tij do tė vritej. Pėr kėtė arsye montoi nė automjet njė sasi, e cila dyshohet se ėshtė mė shumė se 500 gram eksploziv. Dėshmitarėt tre
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vritet nje tjeter amerikan i ISIS - Top Channel

Një amerikan i dytë raportohet të jetë vrarë duke luftuar me grupin ISIS. Ai është identifikuar si Abdirahmaan Muhamed i cili kishte udhëtuar drejt Sirisë
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rama flet pėr Ora News nga Berlini, pėr konferencėn, opozitėn e Nishanin - Ora News

Gjermani- Nė pėrfundim tė konferencės sė Berlinit, kryeministri Rama ka dhėnė njė intervistė pėr gazetaren e Ora News Klementina Cenkollari, e cila ndoqi nė Berlin konferencėn e Ba
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Basha takime me aleatet Mediu Te hyjme ne Kuvend - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141131 am p classwp-caption-text Mediu e Duka duke dale dje pas takimit me BashenbrbrOpozita do ta nise me bojkot sesionin e ri parlamentar qe do te nise sot
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vjedhja e 713 mln lekėve nga BSH, ndalohen 5 persona, 2 nė kėrkim - Ora News

Task Forcė e Prokurorisė sė Tiranės ka firmosur urdhėarreste dhe pėr 7 punonjės tė tjerė tė Bankės sė Shqipėrisė si tė dyshuar pėr pėrfshirjen nė skandalin e vjedhjes sė Bankės sė Shqipėrisė.
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, firmosen 7 urdhėrarreste pėr punonjėsit e Thesarit tė Shtetit - BalkanWeb

TIRANE- Prokuroria e Tiranės urdhėroi ndalimin e 7 punonjėsve tė Bankės sė Shqipėrisė, tė dyshuar pėr pėrfshirje nė skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit. Burime tė Prokuror
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, policia ekzekuton 7 urdhėr-ndalime pėr punonjėsit e Thesarit tė Shtetit - BalkanWeb

TIRANE- Prokuroria e Tiranės urdhėroi ndalimin e 7 punonjėsve tė Bankės sė Shqipėrisė, tė dyshuar pėr pėrfshirje nė skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit. Burime tė Prokuror
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Xhufi: Shën Kozmai shenjtor? Ai është si Ballaban Pasha - BalkanWeb

Ribotimi para pak javësh i një artikullit tim të vitit 1995 mbi Kozma Etolin, atë kohë shkruar për gazetën e mirënjohur “Dita Informacion”, u prit n
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vijon aksioni i INUK, pėrleshje me banorėt, Ora News filmon tensionet - Ora News

Aksioni i INUK pėr  prishjen e ndėrtimeve pa leje nė rrugėn e Elbasanit, vijon me tensione mes  pronarėve tė ndėrtesave dhe isnpektorėve tė INUK Sot INUK do tė shembte njė ndėrtesė 3 katėshe
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nė 18:00 Basha mbledh aleatėt , unifikon qėndrimin pėr Parlamentin - Ora News

Nė orėn 18:00 kryetari i Partisė Demokratike Lulzim Basha mbledh aleatėt pėr tė unifikuar qėndrimin pėr marrėdhėniet me Parlamentin. Lajmi bėhet i ditur nga burime brenda selisė blu pėr Ora News.
- Shtuar 5 ditė mė parė


»PD takim me aleatėt, Mediu pėr News24: Do kėrkojmė rikthimin nė Parlament - BalkanWeb

TIRANĖ- Partia Republikane do ti kėrkojė partisė Demokratike rikthimin nė Parlament. Nė njė intervistė pėr gazetaren e News 24, Elda Menga, kreu i kėsaj partie Fatmir Mediu theksoi se bojkoti i Kuvend
- Shtuar 5 ditė mė parė


»VIDEO-Ekskluzive News 24 /Atentati nė Vlorė, vdes biznesmeni, plagoset 19-vjeēarja - BalkanWeb

VLORĖ- News 24 ka mundur tė sigurojė pamjet ekskluzive tė atentatit me eksploziv qė ndodhi sot nė Vlorė, ku humbi jetėn 42-vjeēari Isuf Kokaj, alias Isuf Brahimaj pronar i njė hoteli nė Radhimė qė pri
- Shtuar 5 ditė mė parė»Letrat sekrete të Nënë Terezës - BalkanWeb

Nënë Tereza ka qenë një ikonë. Për besimtarët, vepra e Zotit mbi Tokë. Shërbimi i saj për të varfrit e Kalkutës ishte një simbol i dhem
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 10094 ->10094 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 news ->news 0 docs[0] -> docs[0] 1 10094 ->10094 0 hits[0] -> hits[0] 1 13234 ->13234

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos