Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nishanin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama flet pėr Ora News nga Berlini, pėr konferencėn, opozitėn e Nishanin - Ora News

Gjermani- Nė pėrfundim tė konferencės sė Berlinit, kryeministri Rama ka dhėnė njė intervistė pėr gazetaren e Ora News Klementina Cenkollari, e cila ndoqi nė Berlin konferencėn e Ba
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Komisionet rrėzojne 5 dekretet e Nishanit: Presidenti tė mos tallet - BalkanWeb

TIRANE-Shumica thirri sot mbledhjen e Komisionit tė Ligjeve dhe atė tė Sigurisė Kombėtare, tė cilat, pa praninė e opozitės, shqyrtuan e rrėzuan pesė dekretet e Presidentit. Dekretet kthyera qė u rrėzu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Komisionet kuvendore rrėzojne 5 dekretet e Nishanit: Presidenti tė mos tallet - BalkanWeb

TIRANE-Shumica thirri sot mbledhjen e Komisionit tė Ligjeve dhe atė tė Sigurisė Kombėtare, tė cilat, pa praninė e opozitės, shqyrtuan e rrėzuan pesė dekretet e Presidentit. Dekretet kthyera qė u rrėzu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kuvendi rrėzon Nishanin, Braho:"Presidenti po shkel Kushtetutėn" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kuvendi ka rrėzuar sot Presidentin Bujar Nishani, lidhur me dekretet e 5 ligjeve t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nderojeni Nishanin-President! - BalkanWeb

Ndihem i penduar që ndonjëherë kam bërë capak kritika modeste, pa zarar, për Nishanin- President. Ky burrë shteti, në fakt duhet nderuar e respektuar më sh
- Shtuar 7 ditė mė parė


»​"Lazarati II", ndėrpritet aksioninė ditėn e 5, rinis sėrish nesėr - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Sulmet ndaj policisė i drejton i kėrkuari pėr 2 vrasje Tahiri: Deri nė rrėnjėn e fundit, autorė dorėzohuni! 'Blindohet' Dukagjini, 80 forca FNSH nė terren, foto ek
- Shtuar 1 javė mė parė


»​"Lazarati II", aksioni 'pezullohet' policia zhvendoset nė zonat e thella - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kapo i banditėve i kėrkuar pėr 2 vrasje Tahiri: Deri nė rrėnjėn e fundit VIDEO 'Blindohet' Dukagjini, 80 forca FNSH nė terren, foto ekskluzive Didi: Terreni i thy
- Shtuar 1 javė mė parė


»Luçiano Boçi: Përplasja me Nishanin, Rama bën rolin e 'çunit të fortë' - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi denoncon keqqeverisjen e majtë; sipas tij, pushtetarët aktualë po qeverisin si kapadainj dhe me mënyra perverse. Z.Bo&cced
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dukagjin, grupi i zjarrit drejtohetnga i kërkuari për dy vrasje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tahiri: Aksion deri në rrënjën e fundit Didi: Terreni i thyer, por aksioni vijon FOTO Qëllohet sërish me armë policia 100 mijë euro p&eu
- Shtuar 1 javė mė parė»Dukagjin, grupi i zjarrit drejtohetnga i kėrkuari pėr dy vrasje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tahiri: Aksion deri nė rrėnjėn e fundit Didi: Terreni i thyer, por aksioni vijon FOTO Qėllohet sėrish me armė policia 100 mijė euro pėr informatorėt 'Lazarati II',
- Shtuar 1 javė mė parė


»Asgjėsohen 2300 rrėnjė kanabis nėDukagjin, nė kėrkim grupi i zjarrit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tahiri: Aksion deri nė rrėnjėn e fundit Didi: Terreni i thyer, por aksioni vijon FOTO VIDEO Qėllohet sėrish me armė policia 100 mijė euro pėr informatorėt 'Lazarati I
- Shtuar 1 javė mė parė


»Luēiano Boēi: Pėrplasja me Nishanin, Rama bėn rolin e 'ēunit tė fortė' - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i PD-sė, Luēiano Boēi denoncon keqqeverisjen e majtė; sipas tij, pushtetarėt aktualė po qeverisin si kapadainj dhe me mėnyra perverse. Z.Boēi thotė pėr "Gazeta Shqiptare", se sistemi
- Shtuar 1 javė mė parė


»'Lazarati II', Braçe ironizon Nishanin"President flisni mos heshtni më" - Shqiptarja.com

Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe, ka ironizuar Presidentin e vendit Bujar Nishani, në cilësinë e këtij të fundit si Komandant i Përgjithshëmn i
- Shtuar 1 javė mė parė


»'Blindohet' Dukagjini, 80 forcaFNSH nė terren, foto ekskluzive - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tahiri: Aksion deri nė rrėnjėn e fundit Didi: Terreni i thyer, por aksioni vijon FOTO VIDEO Qėllohet sėrish me armė policia 100 mijė euro pėr informatorėt 'Lazarati I
- Shtuar 1 javė mė parė


»Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. DEKRETI I PLOTĖ Presidenti i Republikės, Sh.T.Z. Bujar N
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani rikthen Territorialen ne Kuvend - Vizion Plus

brbrPresidenti Bujar Nishanin ktheu per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per Reformen Territoriale i cila u miratua ne seancen e fundit parlamentare ne 31 korrik Ne njoftimin zyrtar theksohet se ky vendim
- Shtuar 1 javė mė parė


»Reforma territoriale, Nishani ekthen pėr shqyrtim nė Kuvend - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Votojmė ligjet nė seancėn e parė" VIDEO TIRANE - Ajo qė ishe paralajmėruar prej ditėsh, u zyrtar
- Shtuar 1 javė mė parė


»Siguria kombėtare,Nishani vlerėsonhartimin e dokumentit - Shqiptarja.com

Presidenti  Bujar Nishani e ka vlerėsuar hartimin e dokumentit pėr strategjinė e Sigurisė Kombėtare tė Shqipėrisė.Gjatė njė takimi me pėrfaqėsues tė ndryshėm tė Shoqėrisė Civile, lidhur me Dok
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen “Territorialen” nė Kuvend: Jo transparente. Rama: Zmbrapsje dekretit - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. Nė argumentat se pėrse ka kthyer ligjin, Nishani vlerėson se ref
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 947 ->947 0 total_found -> total_found 1 947 ->947 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nishanin ->nishanin 0 docs[0] -> docs[0] 1 947 ->947 0 hits[0] -> hits[0] 1 1153 ->1153

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos