Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Norvegji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Skandal erotik ne Estoni Zonja e Pare puthet me zhigolo - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141210 pm p classwp-caption-text Fotot e skandalit te Zonjes se Pare qe u kap mat duke u puthur me zhigolonebrbrPresidenti i Estonise tradhtohet nga gruaja zb
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Zonja e Pare e Estonise kapet mat - Top Channel

Javën e ardhshme, Evelin Ilves nuk do të shoqërojë bashkëshortin e saj, presidentin e Estonisë Toomas Hendrik Ilves, në një vizitë zyrtare në Norvegji
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ministri i Jashtem i Kanadasë, vizitë në Shqipëri - BalkanWeb

KANADA-Ministri i Punëve të Jashtme të Kanadasë, John Baird pritet të vizitojë Kroacinë, Serbinë dhe Shqipërinë, njoftoi ambasada kanadeze me seli n&e
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Herolind Shala refuzon Kosovën për Shqipërinë - BalkanWeb

Herolind Shala ndodhet mes dilemës për të përfaqësuar Shqipërinë ose Kosovën. Mesfushori 22-vjeçar, që luan në Norvegji me Odd, ka marrë s
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shala refuzon Kosoven pret shqiperine - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141241 pm Mesfushori shqiptar Herolind Shala ka refuzuar ftesen e trajnerit te Kombetares se Kosoves Albert Bunjaki per ndeshjen miqesore ndaj Omanit Lojtari O
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Herolind Shala refuzon Kosovën përShqipërinë, Duka tenton Avdijajn - Shqiptarja.com

Herolind Shala refuzon Norvegjinë dhe Kosovën për të veshur fanellën kuqezi. Mesfushori shqiptar ka refuzuar ftesën e trajnerit të Kosovës, Albert Bunjaku p&eum
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Norvegjia 8220lufte8221 ndaj Shqiperise per8230 Shalen - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141236 pm Shqiperia mund te humbase nje tjeter lojtar i cili ka shperthyer me lojen e tij gjate dy viteve te fundit Behet fjale per Herolind Shalen mesfushor
- Shtuar 2 javė mė parė


»Si ėshtė tė vėsh dy binjakėt nėgjumė? Videoja flet vete.. - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Njė nėnė e re ka transformuar videon e njė nate vuajtje me dy binjakėt e saj nė njė hit nė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shefqet Krasniqi: Policia jonë është më e mira në Ballkan - IndeksiOnline

Në një tekst autorial për Indeksonline, Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi shkruan se “nuk është shumë larg kur p.
- Shtuar 4 javė mė parė


»ldquoDrejtues te UCcedilK pergjegjes per krime lufterdquo - Top Channel

Në prag të përfundimit të mandatit të tij, si kryeprokuror i Task-Forcës speciale hetimore të BE-së, ish-diplomati amerikan Clint Williamson paraqiti rezultatet
- Shtuar 1 muaj mė parė


»OKB Trafiku njerezor duhen me shume denime - Top Channel

Përpjekjet globale për të ndalur biznesin e trafikut njerëzor, i cili sjell me miliarda dollarë përfitime, po vështirësohen nga perceptimet se ky është
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Xhunga: Arsim profesional pėr njė turizėm tė mirė - Gazeta Shqip

Sot nė ekranin e Top Channel, Shqip sjell emisionin e fundit pėr kėtė sezon kushtuar turizmit/Razma dhe projekti i Alpeve
- Shtuar 1 muaj mė parė


»De Biazi, mes italianėve mė tė suksesshėm - Gazeta Shqip

UEFA e rendit mes trajnerėve mė tė njohur qė kanė drejtuar kombėtare larg vendlindjes Trajneri - De Biazi u ul nė stolin e Shqipėrisė nė dhjet
- Shtuar 1 muaj mė parė


»KRIZA E FOLKUT TĖ TRANZICIONIT - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Norvegjia merr kërcënime nga islamistët, shton masat e sigurisë - BalkanWeb

NORVEGJI- Norvegjia ka marrë masa shtesë sigurie pas raportimeve se mund të ketë sulme terroriste. Lajmi është bërë i ditur nga shërbimet inteligjente
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fshati librari, mes fjordeve norvegjeze - Gazeta Shqip

Reportazh - Magjia e fshatit tė vogėl nė buzė tė fjordeve, qė mund tė tė ofrojė katėr kilometra rafte me libra edhe nėn qiell tė hapur. Pak vite mė parė, ai kėrcėnohej
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Munden Flamurtari e Laēi, kualifikimi ėshtė mirazh - Gazeta Shqip

Vetėm vlonjatėt duken nė gjendje tė pėrmbysin njė humbje 2-0
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Poezia shqipe prezantohet nė Izrael - Gazeta Shqip

Aktiviteti/Poetėt shqiptarė nė Festivalin e Poezisė Nisan, Maghar. Gjashtė tė ftuar nė tre edicione Olimbi Velaj Nisan, nė gjuhėn arabe, do tė thotė pranverė. Fe
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Katërneqët futbollistë, rekord në futboll - IndeksiOnline

Në Norvegji është parë një rekord i ri në futboll. Katër futbollistë kanë luajtur në një ndeshje, që të gjithë janë k
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Finlanda asgjëson armët kimike pa demonstrata - BalkanWeb

Seriali “Armët kimike siriane”, i harruar tashmë në këtë cep shkëmbor të Ilirisë së poshtme, shfaqi këto ditë epilogun e tij. Nga Sir
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2153 ->2153 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 norvegji ->norvegji 0 docs[0] -> docs[0] 1 2153 ->2153 0 hits[0] -> hits[0] 1 3026 ->3026

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos