Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ora News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ethet hemoragjike, kreu i DSHP Dibėr, Murati: Ska raste tė tjera - Ora News

Drejtori i Shėndetit Publik nė Dibėr, Dritan Murati ka deklaruar se nė kėtė zonė nuk ka tė prekur tė tjerė me ethet hemoragjike. Nė njė intervistė telefonike pėr Ora New me gazetarin Nertil Agalliu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PD: Rama po abuzon me reklamat. Pėrmend investigimin e Alarm - Ora News

Pas investigimit tė emisionit Alarm nė Ora News pėr reklamat e 300 ditėve tė qeverisė tė cilat janė nė ēdo rrugė tė Tiranės, ka reaguar edhe PD, e cila denoncon se kėto reklama janė paguar me parat
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Karamuēo: Reforma nė drejtėsi ėshtė veē arnė, duhej nisur nga Kushtetuta - Ora News

Tiranė Eksperti pėr ēėshtjet e sigurisė, juristi Ervin Karamuēo, ėshtė i mendimit se pas 300 ditėsh pritjeje, mė nė fund qeveria dha sinjale se po bėn reformė nė drejtėsi, por, aj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Marto: Reforma Territoriale e domosdoshme, jo bashkimit tė Himarės me Vranishtin - Ora News

Tiranė - Deputeti i Partisė Socialiste, Andrea Marto, ka deklaruar se ėshtė kundėr bashkimit tė bashkisė sė Himarės me komunėn e Vranishtit dhe pro bashkimit me Komunėn e Lukovės.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kundėr ndarjes sė re, nė Shkodėr e Korēė protestojnė banorėt e komunave tė djathta - Ora News

Nė Korēė dhe nė Shkodėr banorė tė komunave kryesisht tė djathta kanė nisur protestat kundėr ndarjes sė re territoriale. Nė Shkodėr rreth orės 10.00 banorė tė komunės sė Velipojės, Dukagjinit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kundėr ndarjes sė re territoriale, nė Shkodėr e Korēė protestojnė banorėt e disa komunave - Ora News

Nė Korēė dhe nė Shkodėr banorė tė komunave kryesisht tė djathta kanė nisur protestat kundėr ndarjes sė re territoriale. Nė Shkodėr rreth orės 10.00 banorė tė komunės sė Velipojės, Dukagjinit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndarja territoriale, Sullaku: Reforma gjysmake, fshatrat e Elbasanit tė mos i bashkon qytetit - Ora News

Elbasan- Kur reforma territoriale po shkon nė fazen ne saj deēizive janė shtuar dhe zėrat kundėr saj. Sabri Sullaku, kryetari i komunės sė Bradasheshit nė Qarkun e Elbasanit tha se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mos falja e Nazime Vishės, keqardhje qė su dėgjuan zėrat e fuqishėm tė Kadaresė e Agollit - Ora News

Tirane-Shkrimtari i madh Ismail Kadare ishte vetė iniciatori i letrės sė hapur drejtuar Presidentit pėr tė falur Nazime Vishėn nė dhjetor 2013. 18-vjeēarja u dėnua nė maj tė kėtij viti me 10
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Refoma territoriale, Bushati: Nėse mazhoranca miraton ligjin, do ketė kosto - Ora News

 Tiranė - Zef Bushati, Kryetari i Aleancės Demokristiane, duke folur pėr reformėn Administrativo-Territoriale, ka deklaruar se nėse maxhoranca do tė bėjė kalimin ligjit nė sesionin
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sigurimet Shoqėrore, Vokshi: Formula qė propozohet sdo tė sjellė rritje tė pensioneve - Ora News

Tiranė - Albana Vokshi, deputetja e PD-sė dhe kryetarja e Komisionit tė shėndetėsisė, punės dhe ēėshtjeve sociale nė Kuvend, ka deklaruar se ėshtė kundėr skemės sė re tė pensioneve
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Martohet Besart Kadia, Fotot e dasmės nga pritja me Nishanin deri tek kėrcimi indian - Ora News

Besart Kadia, moderatori i emisionit Ora Ekonomi nė RTV Ora News, ka kurorėzuar nė njė ceremoni mjaft tė veēantė martesėn e tij me Amarda Canon. Kjo mbrėmje ka  qenė njė mbrėmje shumė emocio
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Prerja masive e pyjeve nė Korēė, premtimi i kryeministrit merr jetė, denoncimi nė Alarm - Ora News

Ndėrkhė qė kryeminsitri deklaron se nuk do tė preken pyjet dhe asnjė vjen denoncimi nga dy palė, ku njėra ankohet qė disponon njė ēertifikatė pronėsie pėr tokėn nė pyll dhe tjetri qė ka kullotėn nė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Martohet Besart Kadia, fotot e dasmės nga pritja me Nishanin, kėrcimi indian e hedhja nė pishinė - Ora News

Besart Kadia, moderatori i emisionit Ora Ekonomi nė RTV Ora News, ka kurorėzuar nė njė ceremoni mjaft tė veēantė martesėn e tij me Amarda Canon. Kjo mbrėmje ka  qenė njė mbrėmje shumė emocio
- Shtuar 4 ditė mė parė»Mirėserdhe Zaho, lind djali i ēiftit kryeministror Edi dhe Linda Rama - Ora News

Vjen nė jetė fėmija kryeministror. Ai ėshtė njė djalė dhe e ka emrin Zaho. Kėtė e ka njoftuar vetė kryeministri Edi Rama nė rrjetet sociale, tė shoqėruar edhe me foto tė dorės sė djalit tė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tiranė, vėllezėrit i kafshon miu i kuq, njėri vdes, tjetri rėndė nė spital. Apeli pėr gjak - Ora News

Tirane- Njė 35 vjeēar ndodhet nė gjėndje tė rėndė nė spital pas kafshimit nga miu i kuq, ndėrsa vėllai i tij humbi jetėn pak ditė mė parė. Prej 5 ditėsh ai vuan nga ethet hemoragjike dhe n
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Marto: Reforma Territoriale e domosdoshme, kundėr bashkimit tė Himarės me Vranishtin - Ora News

Tiranė - Deputeti i Partisė Socialiste, Andrea Marto, ka deklaruar se ėshtė kundėr bashkimit tė bashkisė sė Himarės me komunėn e Vranishtit dhe pro bashkimit me Komunėn e Lukovės.
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Denoncimi nė Alarm. Nė malin e Korabit njė i vdekur, 2 nė gjėndje tė rėndė nga helmimi - Ora News

Njė denoncim ka mbėrritur nė redaksinė emisionit investigative Alarm ne RTV Ora News. Njė banor i malit tė Korabit nė zonė e quajtur Kalaja e Dodės denoncon vdekjen e njė djali tė ri para 4 ditėsh.
- Shtuar 5 ditė mė parė»Kurbin, njė thirrje pėr ministrin Veliaj nga 6 fėmijė tė uritur qė flenė nė shi - Ora News

Kurbin Njė thirrje pėr ndihmė vjenn nga Kurbini pėr Ministrinė e Mirėqėnies Sociale nga fėmijėt e familjes Paja, qė pasi i shpėtuan zjarrit qė iu shkrumboi shtėpinė, tanimė banojn
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3929 ->3929 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ora ->ora 0 docs[0] -> docs[0] 1 40291 ->40291 0 hits[0] -> hits[0] 1 61798 ->61798 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 news ->news 0 docs[1] -> docs[1] 1 9810 ->9810 0 hits[1] -> hits[1] 1 12876 ->12876

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos