Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Organizatave Joqeveritare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fier, reagime ndaj vizitės sė Janullatos, komiteti pėr ēėshtjen kombėtare : Mos nderoni antishqiptarėt - Ora News

Fier- Komiteti Koordinues pėr mbrojtjen dhe zgjidhjen e ēėshtjes kombėtare shqiptare kanė kėrkuar tė ndalohet vizita e kryepeshkopit Janullatos, i cili pritet qė tė dielėn mė 24 gu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Organizatat kombėtare: Nuk duam qė Janullatos tė pėrkujtojė Shėn Kozmain - BalkanWeb

FIER- Komiteti Koordinues pėr Mbrojtjen dhe Zgjidhjen e Ēėshtjes Kombėtare Shqiptare ka kėrkuar tė ndalohet vizita e kryepeshkopit Janullatos, i cili pritet qė tė dielėn mė 24 gusht, tė vizitojė kishė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Financimi i terrorizmit, në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - BalkanWeb

‘Në Kosovë ekziston një bazë ligjore solide për financimin e terrorizmit’. Kështu është shprehur në një prononcim eksperti nga Kosova Bash
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vitet e fundit në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - IndeksiOnline

Bashkim Zeqiri, ekspert i financimit të terrorizmit, thotë se në Kosovë ekziston një bazë lgjore solide për financimin e terrorizmit. Ai thotë se proble
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rama bllokoi ndertimin e semaforit - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141601 pm p classwp-caption-text Nenkryetari i Bashkise se Tiranes Bozdo dje gjate takimit me punetoretSSSAbrASSPolicia e Shtetit per te dyten dite radhazi ka
- Shtuar 5 ditė mė parė»'Semafori', Bozdo: Urdhër i Ramësdo të bllokojë projektet e bashkisë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Eno Bozdo ka vijuar akuzat s&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Indeksonline sjell të plotë deklaratën e Prokurorit Williamson - IndeksiOnline

Në shtator të vitit 2011, Task Forca Hetimore Speciale – TFHS-ja – u vendos nga Bashkimi Evropian të zhvillojë një hetim penal në shka
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ngritja e çmimeve në prag të festave, e padrejtë - IndeksiOnline

Në tregun e brendshëm të Kosovës ka laramani të çmimeve të produkteve të ndryshme, varësisht nga dyqani, lokacioni apo edhe qyteti. Këto &cc
- Shtuar 4 javė mė parė


»AVONET kërkon të ndalet presioni politik ndaj Kushtetueses - IndeksiOnline

Rrjeti i organizatave joqeveritare AVONET, ka kërkuar urgjentisht ndërprerjen e presioneve mbi Gjykatën Kushtetuese, nga ana e politikanëve të ndryshëm të ci
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shqiptarėt nė Maqedoni, pa pozitė dhe pa opozitė - Shekulli

Arben Llalla -Pas luftės sė vitit 2001,ku pati njė marrėveshje midis sllavėve dhe shqiptarėve pėr mė shumė drejtėsi dhe tė drejta qytetare, shqiptarėt pėrsėri u shtypėn dhe u
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Prishtina e zhytur në mbeturina - IndeksiOnline

Qytetarët e Prishtinës kritikojnë qeverisjen e Shpend Ahmetit. Përtej rrjeteve sociale dhe zyrave të të zgjedhurve në Komunën e Prishtinës, kryeqyt
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Reforma Territoriale, Tabaku: Harta e re, jo pėr pėrfitime elektorale - BalkanWeb

TIRANE- Opozita nuk e koncepton hartėn e re tė Reformės Territoriale si njė ndarje pėr pėrfitime elektorale. Kėshtu ka deklaruar deputetja e Partisė Demokratike, Jorida tabaku, e ftuar nė rubrikėn &ld
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Reforma territoriale, Fino: Tė hapur pėr konsensus. Basha: Jo proces ultimativ - BalkanWeb

TIRANE - Projektet e katėr organizatave joqeveritare kėtė radhė i dėguan bashkėrisht, edhe pse jo ėn komisionin e posaēėm tė reformės territoriale. Pėrfaqėsuesit e shumicės, Bashkim Fino, Petrit Vasil
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Reportazh nga DW: Ja Shkupi, ja çmenduria! - IndeksiOnline

Një të huaj që koha i lejon vetëm një shëtitje të shkurtër nëpër Shkup, lehtë mund të fitojë një përshtypje të g
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kosova votoi! A do tė sakrifikojėThaēi postin e kryeministrit?! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Limaj, mundėsi pėr koalicion me PDK Rama: Urime Thaēit / Profili  i Thaēit SHBA: Bėtė zgjedhje me standarde FOTO / VIDEO Tirana zyrtare pėrshėndet zgjedhjetnė Kosovė: Hap
- Shtuar 3 muaj mė parė»DnV: Në Skënderaj po mbushenkutitë nga njerëz të paautorizuar - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Koalicioni të Organizatave Joqeveritare Demokracia në Veprim i bën thirrje Prokurorisë që të ndërmarrë masa në të paktën 2 qendr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kosova zyrtarisht në heshtje zgjedhore - IndeksiOnline

Kosova është zyrtarisht në heshtje zgjedhore. 24 orë nga tash nuk do të ketë më tubime politike e asaj propagandë. Kjo heshtje do të
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kurti: Vetëm pak ditë na ndajnë prej fitores së numrit 35 - IndeksiOnline

Gjatë tubimit në Dardanë ku mori pjesë kryetari i Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Albin Kurti, u prezantuan kandidatët Ismajl Kastrati dhe Kushtrim Krasniqi. Gjat&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 919 ->919 0 total_found -> total_found 1 919 ->919 0 time -> time 1 0.030 ->0.030 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 organizatave ->organizatave 0 docs[0] -> docs[0] 1 7641 ->7641 0 hits[0] -> hits[0] 1 9112 ->9112 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 joqeveritare ->joqeveritare 0 docs[1] -> docs[1] 1 2838 ->2838 0 hits[1] -> hits[1] 1 3184 ->3184

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos