Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Parimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»FAZ: Jo anëtarësim në BE për shtetet e Ballkanit - IndeksiOnline

Gazeta prestigjioze gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” ka komentuar në numrin e së premtes takimin e kryeministrave të Ballkanit në Berlin.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Haradinaj-Listës Serbe: Më jepni votat, u plotësoj kushtet - BalkanWeb

Ndalimi dhe shqyrtimi i privatizimit të ndërmarrjeve në komunat me shumicë serbe, është kushti kryesor për serbët e Kosovës që të marrin pjes&eum
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vjedhja në BSH, flet eksperti Ermir Dardha: Imitim i vjedhjes në Angli - BalkanWeb

TIRANE- Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, është një imitim i vjedhjes së ndodhur në bankën qendrore të Anglisë në vitet 1989-1993 e kryer
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nishani kthen harten e re E pakonsultuar e jotransparente - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141201 pm Presidenti Bujar Nishani kthen per rishqyrtim ne Parlament harten e re territoriale Dy dite pas takimit konsultativ me perfaqesues te pushtetit vend
- Shtuar 1 javė mė parė


»Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. DEKRETI I PLOTĖ Presidenti i Republikės, Sh.T.Z. Bujar N
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per ndarjen e re territoriale - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 1 javė mė parė


»150 vjet pas Konventes se pare te Gjeneves - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141212 pm DIDIER BURKHALTER brĀ  PETER MAURERbrbrĀ  Si sot para 150 vitesh u adoptua Konventa e pare e Gjeneves per Lehtesimin e Kushteve te te Plagosurve dhe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Reforma territoriale, Nishani ekthen pėr shqyrtim nė Kuvend - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Votojmė ligjet nė seancėn e parė" VIDEO TIRANE - Ajo qė ishe paralajmėruar prej ditėsh, u zyrtar
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen “Territorialen” nė Kuvend: Jo transparente. Rama: Zmbrapsje dekretit - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. Nė argumentat se pėrse ka kthyer ligjin, Nishani vlerėson se ref
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen ne Kuvend ligjin per ndarjen e re territoriale Rama Do zmbrapsim dekretet - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen "Territorialen" nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. Nė argumentat se pėrse ka kthyer ligjin, Nishani vlerėson se ref
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nishani kthen ne Kuvend ref territoriale Rama Do zmbrapsim dekretet - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 1 javė mė parė


»Antishtetaret zoterojne rotacionin - Top Channel

Aleksandër Çipa - Sa herë lexoj statuset-reagime të ish-kryeministrit Sali Berisha, vetvetiu ngre krye skepticizmi ndaj së drejtës së tij për të mos qen&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bregu letër KLD-së: Inspektoni vendimet e gjykatave për dhunën e pedofilinë - BalkanWeb

TIRANE- Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, nisur nga skandali i fundit në Sarandë të publikuar në News 24 pak ditë më parë, i ka dërguar nj&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shans i humbur dhe vizion i realizuar - BalkanWeb

Më 21 gusht 1984, politikani legjendar gjerman Franz Joseph Straus bëri vizitën e tij të parë të bujshme në Shqipëri, e cila u pasua dhe nga dy të tjera, p
- Shtuar 2 javė mė parė


»Krim nė familje, Binjaku: Aspiratat e familjes shqiptare kanė ndryshuar, duhen konsulenca nga shteti - Ora News

Pėr sociologen Entela Binjaku aspiratat e familjes shqiptare kanė ndryshuar qė prej atyre tė viteve 1990. Referuar numrit tė lartė tė vetvrasjeve, krimit brenda familjes dhe vrasjes sė 4 vjeēarit n
- Shtuar 3 javė mė parė»Pollo: Duhet transparencė pėrUniversitetet, skema korruptive - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Pollo:Qeveria kthen konkurset korruptive Deklaratė e plotė e deputetit tė PD, Genc Pollo TIRANĖ -
- Shtuar 3 javė mė parė»Veliaj apel PAK: Bashkėpunoni pėr pastrimin e listės nga abuzuesit - Ora News

Minsitri i Mirėqenies Social dhe Rinisė Rrion Veliaj i pėrgjigjet akuzave tė bėra mė herėt nga kreu i Kėshillit Kombėtar tė Personave me Aftėsi tė Kufizuara Sinan Tafaj. Ministri tha se pėrp
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3897 ->3897 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 parimi ->parimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3897 ->3897 0 hits[0] -> hits[0] 1 4874 ->4874

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos