Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pas Beqirit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Beqiri: PDK nuk di matematikë - IndeksiOnline

Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri thotë se PDK nuk mund të blejë njerëzit e koalicionit LDK-AAK-Nisma. “Jo 81, por 83 dep
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vizitė nė Teqenė e Alipostivanit, te Baba Hekurani - Tirana Observer

Nga Muharrem Nikollari
- Shtuar 5 javė mė parė


»Gani Mehmetaj: Medet ku ka ra LDK-ja - IndeksiOnline

Drejtori e producenti i “Kosovafilmit”, pedagogu në fakultetin e arteve mediale “Evolucion”dhe njëri nga aktivistët më të devotshëm të
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD kėmbėngul pėr hetim tė serverittė tatimeve, dosja “fle” nė prokurori - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Serveri, dosja e nxehtė, disa javė nė zyrėn e Llallės pėr analizė "Tatimet", del kodi qė fshinte tė dhėnat nė kohėn e Berishės Tė dhėnat tatimore tė vendit nė dorė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lirohet Ukė Rugova - Ora News

Ukė Rugova, djali i presidentit Ibrahim Rugova, ėshtė liruar pas 4 muajsh paraburgim, me vendim tė Gjykatės sė Apelit nė Prishtinė. Kėtė e ka konfirmuar Tom Gashi, avokati i Izet Beqirit, i
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ukë Rugovës edhe 30 ditë paraburgim - BalkanWeb

Avokati i të dyshuarit në rastin e njëjtë me Ukë Rugovën, Izet Beqirit, Tomë Gashi, ka konfirmuar për KTV-në se Ukë Rugovës i është cak
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kosovė, riarrestohet Ukė Rugova vetėm pak orė pas lirimit - Ora News

Ukė Rugova, i dyshuar pėr krim tė organizuar, i cili para pak orėsh u lirua nga Burgu i Lipjanit, ėshtė riarrestuar me urdhėr tė po tė njėjtit Prokuror tė EULEX-it.Kėtė e ka konfirmuar, avokati i t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lirohet pas 4 muajsh djali i RugovësEULEX e arreston sërish pas 2 orësh - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Policia e EULEX ka arrestuar për të njëjtën çështje djalin e ish-Presidentit Rugova, menjëherë pas vendimit për lirimin e tij nga parabu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lirohet Ukë Rugova - IndeksiOnline

Me vendim të gjykatës së apelit në Prishtinë, pas 4 muajsh është liruar nga paraburgimi Ukë Rugova, i biri i ish-presidentit të Kosovës, Ibrah
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Miti i rremë i kolonel Tomsonit dhe "Srebrenica" shqiptare e vitit 1914 - BalkanWeb

Disa vite më parë, tek rrëmoja në arkivën e Institutit të Historisë së Ushtrisë Holandeze, në Hagë për një studim timin mbi Mision
- Shtuar 3 muaj mė parė


»100 vjet brengë Kolonel Tomsoni - BalkanWeb

U mbushën 100 vite nga 15 qershori i vitit 1914, kur koloneli holandez Tomson u vra në fushën e betejës në luftë me rebelët. Në këtë ditë pë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Beqiri: Qeverinë do ta formojë opozita - IndeksiOnline

Ismet Beqiri nuk ka dashur t’i komentojë akuzat e Vetëvendosje!-s që janë bërë për keqqeverisje dhe korrupsion për LDK-në dhe liderin e saj.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sherr ne Shijak qellohet me thike ne fytyre i riu - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Shijak 13 maj 2014 NOAal- Nje sherr per motive te dobeta mes dy te rinjve ne Shijak ka bere qe njeri prej tyre te mbetet i plagosurbr br Si pergjegjes per ket
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Skënderbeu kampion për të 4 herëradhazi, Vllaznia shpëton në fund - Shqiptarja.com

Skënderbeu shpallet zyrtarisht kampion i Shqipërisë për këtë edicion për të katërtën herë radhazi. Titullin e vulosi barazimi me Kukësin me
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Prishtina e Drenica fituan nga tri pikë të rëndësishme - IndeksiOnline

Skuadra e Prishtinës ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Fushë Kosovën, në kuadër të javës së 27-të në Raiff
- Shtuar 4 muaj mė parė


»MF: Tatimet po modernizojnė sistemin e tė dhėnave nė servera - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Financave (MF) reagoi sot ndaj akuzave mė tė fundit tė Partisė Demokratike. Pėrmes njė deklarate pėr mediat, MF i bėn thirrje opozitės tė ndalė sulmet e pandershme ndaj administratė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ministria e Financave thirrje opozitės: Ndal sulmin ndaj administratės tatimore - Ora News

Ministria e Financave ka reaguar ndaj akuzave mė tė fundit tė Partisė Demokratike. Pėrmes njė deklarate pėr mediat, Ministria e Financave i bėn thirrje opozitės tė ndalė sulmet e pandershme ndaj ad
- Shtuar 5 muaj mė parė


»MF: Pas 8 vjet rrënimi, Tatimet po modernizojnë sistemin e të dhënave në servera - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Financave (MF) reagoi sot ndaj akuzave më të fundit të Partisë Demokratike. Përmes një deklarate për mediat, MF i bën thirrje opozitës t
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ylli Polovina: Ajnisha, pinjollja e panjohur e Eqrem bej Vlorës - BalkanWeb

Sapo patën përfunduar festimet e 100-vjetorit të shtetit kur bashkë me studiuesin e fotografisë Qerim Vrioni, siç e kishim vendosur më parë, u nisëm drej
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Hajvalia "shkatërroi" Trepçën`89 në 'Riza Lushta' - IndeksiOnline

Skuadra e Hajvalisë ka shënuar fitore kundër Trepçës’89, në ndeshjen hapëse të javës së 20-të në Raiffeisen Superligë,
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 419 ->419 0 total_found -> total_found 1 419 ->419 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pas ->pas 0 docs[0] -> docs[0] 1 499506 ->499506 0 hits[0] -> hits[0] 1 983140 ->983140 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 beqirit ->beqirit 0 docs[1] -> docs[1] 1 578 ->578 0 hits[1] -> hits[1] 1 779 ->779

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos