Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pergjegjes Sektori"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»KLSH kallezon dy ish-drejtore dhe 5 ish-pergjegjes te ALUIZNI-t - News of Albania

PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Kontrolli i Larte i Shtetit ka kallezuar ne Prokurori dy ish-drejtore dhe 5 ish-pergjegjes sektori te ALUIZNI-t ne Durresbr br Burime zyrtare nga KLSH
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkelje AKKP kallezon ne Prokurori 4 ish-zyrtare - News of Albania

Avenir Peka Tirane 4 prill 2014 NOAal- Drejtori i Pergjithshem i Agjencise se Kthimit dhe Kompensimit te Pronave ka dorezuar ne Prokurorise e Tiranes kallezimin penal lidhur me pali
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Denoncimi i PD jep doreheqjen Kurti - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Veliaj Reforma e pensioneve ne 2015-en - Vizion Plus

Te gjithe ata qe paguajne kontribute per pagen deri ne 90 mije leke edhe pse e kane ate me te larte nga janari i 2015-es do te derdhin para per vleren reale te rroges Keshtu nese dikush e ka p
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zbardhen abuzimet nė Berat, fryrje nė listat e ndihmės ekonomike dhe paaftėsisė - Ora News

148 shkelje ne listat e ndihmes ekonomike dhe 57 te tjera ne ato te personave me aftesi te kufizuar, jane konstatuar ne 25 njesi vendore ne qarkun e Beratit. Mirela Buhuri, Drejtoreshe e Sherbimit
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Drejtuesit e rinj te administrates tatimore - Gazeta Shqip

1. Pėrzgjedhjen e kandidatėve nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Tatimeve pėr ēdo pozicion pune si mė poshtė:   i. Drejtor i Drejtorise Juridike III-a Aurela Bicja &nb
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Vende tė lira pune nė Tatime, nesėr zhvillohet konkursi - Ora News

Drejtoria e Pėrgjithshme e Tatimeve shpall vendet vakante tė punės nė administratėn e saj. Ky institucion zhvillon nesėr konkursin e testimit me shkrim pėr pozicionet e Drejtorėve Rajonale Tatimor,
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Policia lajmeroi arratisjen - Top Channel

Gjuetia për kapjen e tre të arratisurve të tjere vazhdon, ndersa policia mendon se te tre te denuarit jane ndarë në drejtime të ndryshme çka vështirës
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Berisha: Prioritet, rritja e bizneseve dhe nxitja e punesimit - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha, mblodhi dje Task-Forcen Rregullatore me pjesemarrjen e perfaqesuesve te rendesishem te biznesit, ku u diskutua per reformat e ndermarra per nje klime me favorizuese per treg
- Shtuar 1 vit mė parė


»Gjeneralet e Gerdecit ende ne detyre - Shqiptarja.com

Behet fjale per gjenerale dhe zyrtare te larte Min istrise se Mbrojtjes te cilet kane rezultuar sipas prokurorise shqiptare si te implikuar haptaz ne krijimin antiligjor te punishtes per demontimin e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emrat pergjimet akuzat - Shqiptarja.com

Ne perfundim te ketij hetimi prokuroria ka derguar per gjykimHajri ElezajIljas FishekuBledar RamaEdmo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Manipuluan pronat ne bregdetPranga 6 zyrtareve te AKPP - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Cefa Gjykata ndalon rishqyrtimin TIRANE ndash Zyrtare te Agjencise se Kthimit dhe Kompensimit te Pronave kane perfunduar sot pasdite ne prangat e policise. Burimet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Punetoret e pastrimit Do e mbysim Tiranen me plehra - Shqiptarja.com

TIRANE- Rruget dytesore te Tiranes rrezikojne te mbeten pa pastruar. Kjo pasi rreth 60 punonjes te ndermarrjes nr.1 te Punetoreve te qytetit qe kujdesen per pastrimin e rrugeve brenda pallateve kane p
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ndryshojne pagat ne shtet, kategorite qe fitojne rritje - Koha Jonë

Hyn ne fuqi nje vendim qeverie qe rrit deri ne 30 mije leke ne muaj pagat per nepunesit e shtetit. Harta e plote e kategorive qe perfitojne. Ndarjet sipas nivelit te arsimimit dhe pozicionit te punes
- Shtuar 3 vite mė parė


»Hiqen shtesat ne page per nepunesit qe kane marre grada shkencore - Gazeta Shqip

Shkurtimet Pas vendimit per arsimin masa shtrihet edhe per administraten shteterore Qeveria shqiptare ne kuader te dietes se saj ka vendosur dje te perjashtoje nga shperblimi per gradat shkencore
- Shtuar 3 vite mė parė


»129 kush vjedh - Gazeta Standard

Dy imazhe qe u perkasin objekteve antike fonde te Muzeut Historik Kombetar si me perfaqesuese te arkeologjise jane perzgjedhur per te konkretizuar fushaten e sensibilizimit ku
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mjekuan me neglizhence volejbollistin Arrest me burg per dy mjeket - Gazeta Standard

Dalip ela dhe Nuri Qyri mjeke ne spitalin e Durresit akuzohen per mjekim te pakujdesshem te volejbollistit Juxhin Guza i cili humbi jeten ne spital dy muaj me pare
- Shtuar 3 vite mė parė


»Durres arrestohen 2 mjeke shkaktuan vdekjen e volejbollistit - Gazeta Standard

Gjykata e Durresit ka vendosur masen e sigurise burg pa afatper mjeket Dalip Cela dhe Nuri Qyri nen akuzen per mjekim te pakujdesshem te volejbollistit Juxhin Guza i cili humbi jeten ne spital dy m
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kontrabanda ne Romano Port mbesin ne burg 7 vete - Gazeta Standard

Arrest me burg eshte kjo masa e sigurise qe Gjykata e Durresit ka vendosur per 7 te arrestuarit te cilet akuzohen per vepren penale te kontrabandes me mallrat qe paguhet akciza. Trupi gjykues i cil
- Shtuar 3 vite mė parė


»Arrestohen 4 persona per shperdorim detyre shpallet ne kerkim personi i peste - Gazeta Standard

Kater persona jane vene ne pranga nga policia e qarkut Lezhe ndersa nje tjeter eshte shpallur ne kerkim pasi akuzohen per shperdorim detyre. Sektori Kunder Krimit Financiar ne Drejtorine e Policise
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 92 ->92 0 total_found -> total_found 1 92 ->92 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pergjegjes ->pergjegjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 3065 ->3065 0 hits[0] -> hits[0] 1 3603 ->3603 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sektori ->sektori 0 docs[1] -> docs[1] 1 11967 ->11967 0 hits[1] -> hits[1] 1 16115 ->16115

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos