Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Premtimit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»300 ditėt e para, Rama: Shėndetėsia falas s'bėhet me magji, do ta mbajmė zotimin - BalkanWeb

TIRANE – Nė analizėn e 300 ditėve tė para tė ecurisė sė punės nė Ministrinė e Shėndetėsisė, kryeministri Edi Rama theksoi edhe njėherė zotimin e qeverisė sė tij pėr tė bėrė realitet shėndetėsinė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Rama Shendetesia falas nuk behet me magji - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 ditė mė parė»Shpend Ahmeti mban premtimin, nxjerr në shitje Q7-ën - BalkanWeb

Në kohë kur shumë institucione të vendit kanë filluar përgatitjet për blerje të veturave të reja luksoze, Komuna e Prishtinës ka bërë të
- Shtuar 4 ditė mė parė»Kodheli takon Breedlove Lufta ne Irak te gatshem per te kontribuar - News of Albania

Transmetuar me 09072014 - 1600 Mimi Kodheli Philip Breedlove PUBLICITET Tirane 9 korrik 2014 NOAal- Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli
- Shtuar 3 javė mė parė


»Breedlove në Tiranë: Europa në moment kritik, NATO kërkon të demonstrojmë unitet - BalkanWeb

TIRANË-Komandanti suprem i Forcave Aleate për Europën, gjenerali amerikan Philip Breedlove po zhvillon një vizitë zyrtare në Tiranë, ku pas takimit në Ministrin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kodheli, mbështetje më të gjerë për Naton - Zėri i Amerikės

Nƫ Shqipƫri, ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli tha sot se vendi i saj ƫshtƫ i gatshƫm tƫ kontribuojƫ jo vetƫm me trupa, por duke i ofruar Natos edhe asete tƫ cilat mund tƫ pƫrdoren pƫr op
- Shtuar 3 javė mė parė


»Breedlove nė Tiranė: Europa nė moment kritik, NATO kėrkon tė demonstrojmė unitet - BalkanWeb

TIRANĖ-Komandanti suprem i Forcave Aleate pėr Europėn, gjenerali amerikan Philip Breedlove po zhvillon njė vizitė zyrtare nė Tiranė, ku pas takimit nė Ministrinė e Mbrojtjes me ministren Mimi Kodheli,
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha: Rendin e kishte gati, shqiptarėt tė pasigurt - Gazeta Shqip

Analiza e qeverisjes Kryedemokrati thotė se qeveria Rama-Meta ka dėshtuar dhe pėrkeqėsimi vihet re kudo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha Me vote te lire zgjidhen njerezit qe do te sjellin fitoren gati per ringritje - News of Albania

Transmetuar me 06072014 - 1254 Kryetari i PD Lulzim Basha PUBLICITET Gjirokaster 6 korrik 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha: Nė 300 ditė qeveria ka sjellė vetėm varfėri, papunėsi, pasiguri‏ - BalkanWeb

GJIROKASTER - Kryetari i Partisė Demokratike Lulzim Basha ka marrė pjesė nė Kuvendin Zgjedhor tė PD-sė nė Gjirokastėr dhe nė Delvinė. Ndėrsa vetėm pak ditė na ndajnė nga 300 ditėt e para tė qe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha Deshtimet ne 300 dite - Vizion Plus

brbr300-ditshi i qeverisjes Rama ka qene kryefjala edhe gjate turit te kryetarit te Partise Demokratike ne Gjirokaster dhe Delvine Sipas Bashes situata ne Shqiperi vetem eshte perkeqesuar keto dite ne
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha 300 dite perkeqesim - Top Channel

Turi në bazë i kryetarit të Partisë Demkratike, Lulzim Basha, po përkon me 300 ditëshin e qeverisjes së koalicionit të majtë, një periudhë që
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Rama hakmarrje ndaj 3 ambasadorėve, konferenca ishte politike - Ora News

Opozita ka reaguar ashpėr pėr pėrjashtimin e tre ambasadorėve nė punimet e konferencės 3-ditore qė organizoi ministria e Jashtme. Ish-kreu i diplomacisė, deputeti i PD, Aldo Bumēi tha se vendimi pė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha Ne 300 dite qeverisje vetem varferi e pasiguri - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė»Bleona: E vĆ«rteta e premtimit pĆ«r 24 orĆ« seks me trajnerin e kombĆ«tares shqiptare - News of Albania

Transmetuar më 25.06.2014 - 23:15 PUBLICITET KĆ«ngĆ«tarja shqiptare qĆ« jeton nĆ« Shtetet e Bashkuara tĆ« AmerikĆ«s, Bleona Qeret
- Shtuar 4 javė mė parė


»ĖSHTĖ KOHA TĖ SHPĖTOJMĖ NGA TRANZICIONI - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ambasadori gjerman: Reforma nëgjyqësor,sfida e madhe e Shqipërisë - Shqiptarja.com

Pas dritës jeshile për statusin e vendit kandidat për Shqipërinë, ambasadori gjerman në Tiranë, Hellmut Hoffmann, flet në intervistë ekskluzive për De
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1590 ->1590 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 premtimit ->premtimit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1590 ->1590 0 hits[0] -> hits[0] 1 1673 ->1673

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos