Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Presidenti Kosovar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Partizani kërkon trofe, prezanton edhe 2 blerje - BalkanWeb

Partizani është i kompletuar tashmë. Merkatoja e kuqe është mbyllur, ndërsa trajneri Duro dhe të tijtë janë gati për startin e sezonit të ri. Nj&
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ekzekutimi nga ISIS i gazetarit fuqite mblidhen per pergjigje - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141200 pm p classwp-caption-text Pamje e shkeputur nga videoja e ekzekutimitbrbrKonfirmohet autenticiteti i videos barbare brbrVrasesi ne video flet me theks b
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kemi humbur betejen ne luften per jeten - Top Channel

Nga Ndue Dedaj - Të përfshirë nga skandalet e drogës, vjedhjes së thesarit, diplomave false, favoreve seksuale të zyrtarëve, aferave të njerëzve të pu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Partizani vjen Fazlliu debuton me gol ne miqesore - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141210 pm Tjeter afrim te Partizani Goditja e radhes mban emrin e sulmuesit kosovar Astrit Fazlliu brSulmuesi 26-vjecar i cili deri diten e marte ishte pjese e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kërkohet dorëheqja e Bashkim Smakajt - IndeksiOnline

Vrasja e informatorit të AKI-së nga ISIS në Siri, si dhe skandalet e shumta që kanë ndodhur, kanë shtuar zërat për dorëheqjen e drejtorit të p
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kosova per dhunen seksuale Shqiperia film per LGBT - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141200 pm p classwp-caption-text Festivali i Filmit ne SarajevebrbrNe diten e tij te katert Festivali i 20-te i Filmit ne Sarajeve do te sjelle te mbijetuarit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Haradinaj mund të prezentojë Kosovën në seancën e KS, të OKB-së më 25 gusht - BalkanWeb

PRISHTINE-Në raportin e fundit të sekretarit të përgjithshëm të OKB-së Ban Ki-Moon, 28 faqe tekst ku përmblidhen zhvillimet e fundit në Kosovë, bë
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Porosi tė fuqishme - Tema


- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kajtazi: Minuset e LDK nga paralufta janë pjesë e hileve të Bukoshit - IndeksiOnline

Vetëvendosje e ka rastin të bëhet pjesë e Qeverisë dhe ta shohë fuqinë e vet përballë qytetarëve të Kosovës. Nëse s’hyn n
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ujkani titullar te Palermo dhe kthim te Shqipëria? - IndeksiOnline

Sherr tek Palermo mes drejtuesve dhe Sorrentinos dhe në fund del fitues Samir Ujkani. Pas periudhës së vështirë duket se po vjen dhe momenti i Samir Ujkanit. President
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kosovė, Thirrja inkriminuese e Bashkėsisė Islame pėr kosovarėt qė tė shkojnė nė Siri - Ora News

Bashkėsia Islame e Kosovės (BIK) nė korrikun e 2012-ės obligoi mbi 800 imamėt e saj qė tė ligjėrojnė pėr vlerat e tokės Sham, ku po fuqizohet grupi terrorist ISIS, nė lidhje me tė cilin u arrestuan
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kosova, pandalshëm në njohje të reja - BalkanWeb

PRISHTINE-“Rrumbullakësimi i njohjes ndërkombëtare të Kosovës është proces i pandalshëm”, u shpreh sot kryeministri kosovar, Hashim Thaçi.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vuçiç: Jam i gatshëm të bisedoj me zyrtarët e Kosovës - BalkanWeb

BEOGRAD - Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë sot se është i gatshëm për vazhdimin e bisedimeve me zyrtarët kosovarë, ndërsa ai nuk
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zyrtare: Më 6 shtator, Roberto Carlos vjen në Prishtinë - IndeksiOnline

Më 6 shtator, në stadiumin e kryeqytetit, do të zhvillohet një ndeshje spektakolare ndërkombëtare. Klubi më i trofeshëm kosovar, Prishtina do ta zhvillo
- Shtuar 2 javė mė parė


»FRM: Të arrestohet Hoxhaj, të merret në pyetje Jahjaga - IndeksiOnline

Forumi i të Rinjëve Muslimanë kërkon arrestimin e ministrit të jashtëm Enver Hoxhaj dhe marrjen në pyetje si të dyshuar të presidentes Atifete Jahj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ilir Azemi aksidenti mund ti kushtoje karrieren - Top Channel

Aksidenti i tmerrshëm, që pësoi lojtari kosovar i Greuther Furth, Ilir Azemi, mund t’i kushtojë atij karrierën si futbollist. Sipas mediave gjermane, 22
- Shtuar 2 javė mė parė


»Aksidentohet nė Gjermani futbollisti kosovar Ilir Azemi - BalkanWeb

GJERMANI - Sulmuesi i Pėrfaqėsueses sė Kosovės, Ilir Azemi, ėshtė aksidentuar nė Nurnberg, dhe ėshtė dėrguar nė spital nė gjendje tepėr tė rėndė. Makina me tė cilėn udhėtonte sulmuesi i Greuth
- Shtuar 3 javė mė parė


»DigitAlb-FFK, marrėveshje edhe pėr sezonin 2014-2015 - Gazeta Shqip

Superliga Kosovė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Progni: Skënderbeu mbetet sërish favorit, por janë 5 skuadra në garë për titullin - BalkanWeb

TIRANE - Ende pa startuar sezoni i ri i Superiores, Gerhard Progni nuk ka as më të voglin dyshim në lidhje me faktin që Skënderbeu do të jetë pretendenti kryesor p&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Skėnderbeu kėrkon Gilberton pėr tė blinduar sulmin - BalkanWeb

KORCE - Pas dėshtimit tė Xheferson Rodriguez, tė gjithė kanė filluar tė kėrkojnė se kush do tė jetė sulmuesi mė i ri i Skėnderbeut. Burime jo tė konfirmuara flasin se njė prej emrave qė shihet si opsi
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3174 ->3174 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 presidenti ->presidenti 0 docs[0] -> docs[0] 1 105025 ->105025 0 hits[0] -> hits[0] 1 206340 ->206340 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kosovar ->kosovar 0 docs[1] -> docs[1] 1 24619 ->24619 0 hits[1] -> hits[1] 1 38878 ->38878

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos