Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "QOKA"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mazhoranca rrezikon rrjedhje votash, pas Dules, reagojnė Cara, Frroku dhe Tavo - Gazeta Shqip

90 vota - Me afrimin e PDIU-sė, supozohet se harta e re mund tė votohet me 90 vota nė Kuvend, duke marrė mė shumė vota se sa kėrkohet nga ligji 6
- Shtuar 1 javė mė parė


»Edhe 2 tė PS kundėr Territorit, Cara e Ndreu sduan ndarjen e zonave tė tyre - Ora News

Tiranė - Parid Cara, Pjerin Ndreu dhe Andrea Marto, tre deputetė tė PS-sė, janė kundėr variantit tė deritanishėm tė reformės territoriale. Ndėrsa deputeti Andrea Marto, nga
- Shtuar 2 javė mė parė


»Isa Mustafa në krye të Kuvendit të Kosovës, Çollaku: Rama vazhdon ta bojkotojë - BalkanWeb

TIRANË-Një bojkot nga ana e kryeministrit Rama e ka cilësuar ish zëvendës ministri i Jashtëm Kreshnik Çollaku mos përshëndetjen nga ana e tij të kry
- Shtuar 3 javė mė parė»Beteja per drejtesine - Top Channel

Një debat i gjëra është duke u zhvilluar në lidhje me sistemin e drejtësisë në Shqipëri, me besueshmërinë e publikut dhe me perceptimin për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tufa: Tė indinjuar nga Veliaj, ndjesė ose tė dorėhiqet - Gazeta Shqip

Debati me ministrin Qėndrimi - Erjon Veliaj nuk mund tė harrojė sakrificat tona nė emėr tė lirisė gjatė regjimit tė shkuar tė Berishės. Ai nuk d
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Tė shkarkuarit nga puna" protestė, Rama: Hyni nė Panair se keni 6 000 vende pune - BalkanWeb

TIRANE- Dita Ndėrkombėtare e Punėtorėve, 1 Maji ėshtė pėrkujtuar sot nga qeveria duke realizuar njė Panair Pune. Tė pranishėm kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Punės, Erion Veliaj. Por festa prishe
- Shtuar 4 muaj mė parė


»UDHA PĖR NĖ BE DHE ENERGJIA PENGUESE - Gazeta Shqip

FATOS BAXHAKU
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Udha per ne BE dhe energjia penguese - Top Channel

Fatos Baxhaku - Shumëkush prej nesh është ankuar dhe ankohet ende se është politika jonë, pra ata që kemi pasur mbi krye, jo vetëm në këta 20 vjet,
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Anormaliteti i emulacionit politik - Tirana Observer

Nga Luan Kurti Dhėnia e titujve Qytetar Nderi gjatė kėtyre 24 viteve demokraci ja ka kaluar asaj tė kohės sė komunizmit. Por atėherė titujt, dekoratat u jepeshin
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Naco Vater infeksioni ne KLD - Vizion Plus

Ne Keshillin e Larte te Drejtesise ka nje vater infeksioni qe duhet luftuar per te mos lejuar perhapjen e semundjes Keshtu eshte shprehur Ministri i Drejtesise Nasip Naco gjate nje interviste
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pėrplasja nė Ora News, Naēo: KLD si repart ushtarak, Ēefa: Akuza politike - Ora News

Ministri i Drejtėsisė, Nasip Naēo dhe zėvėndėskryetari i KLD-sė, Elvis Ēefa u pėrballėn me njėri-tjetrin nė akuza tė ndėrsjellta pėr situatėn nė kėtė Kėshill nė studion e Ora News gjatė debatit mes
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Majko: Takimi me gjyqtarėt nė avion, do shikonin “Bayern”-in - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhja e Inspektorit tė Pėrgjithshėm tė ILDKPsė nuk do tė jetė mė kompetencė e Presidentit tė Republikės. Me propozimin e disa deputetėve socialistė, mazhoranca nė Komisionin parlamentar tė
- Shtuar 4 muaj mė parė»Komisioni i Ligjeve, debat pėr Presidentin dhe trafikun e drogės - Gazeta Shqip

PD: Po kėrkoni tė hiqni Nishanin, PS: Pse Presidenti nuk flet kur nėpėrkėmbėt ushtria FATJONA MEJDINI
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ushtria nė trafik droge, Majko, Nishanit: Pse sreagon, PD tė pėrdor si qokė - Ora News

Ka dy javė qė opozita ngre problemin e trafikut tė drogės nga baza ushtarake, pse nuk e ka mbledhur Kėshillin e Sigurimit. Ka mundėsi tė thėrrasė Kėshillin e sigurimit, ministren e Mbrojtjes
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drogė nė FA, PD: Dolėt zbuluarFlisni pėr informacionin qė keni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PS: Avion imagjinarė, dorėzoni provat nė Prokurori VIDEO Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Naēo: KLD bėn qoka, me rastine Ina Ramės shkeli hapur ligjin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ish-kryeprokurorja padit Nishanin TIRANĖ – Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo shprehet se K
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Meta rrëfen ditëlindjen në Lalëz: Më kushtoi 3500 lekë për person - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i Kuvendit, Ilir Meta i ftuar dje në emisionin “Debati në Channel One” iu ka dhënë dje përgjigje akuzave të opozitës lidhur me organizimin e
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 148 ->148 0 total_found -> total_found 1 148 ->148 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qoka ->qoka 0 docs[0] -> docs[0] 1 148 ->148 0 hits[0] -> hits[0] 1 180 ->180

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos