Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qarkut Gjirokast"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ndërtimet pa leje, 369 persona nëgjithë vendin procedohen penalisht - Shqiptarja.com

TIRANE- Në kuadër të masave për goditjen e krimit mjedisor dhe në mënyrë të veçantë ndërtimeve abuzive, në harkun kohor të një j
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndryshime nė kupolėn e policisė. Ikėn Bizhga pėr mosplotėsim objektivash - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshme nė kupolėn e Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit. Ministri i Brendshėm, Sajmir Tahiri po zhvillon njė mbledhje me strukturat e larta tė policisė, ku pritet tė ketė ndrys
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndryshime nė kupolėn e policisė. Ikėn Bizhga, vjen Ēako i Gjirokastrės - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshme nė kupolėn e Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit. Ministri i Brendshėm, Saimir Tahiri zhvilloi njė mbledhje me strukturat e larta tė policisė, pėr tė firmosur disa prej
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndryshimet në Policinë e Shtetitja CV e tre prej drejtuesëve - Shqiptarja.com

Haki Çako është me arsim policor, ka një karrierë prej 23 vitesh në Policinë e Shtetit. Ka shërbyer në të gjitha funksionet policore, nga specialist
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndwrtimet pa leje, evidentohen 343raste, procedim penal 345 persona - Shqiptarja.com

Policia e Shtetit, vijon prej ditësh punën për evidentimin dhe ndalimin e personave që kanë kryer ndërtime pa leje në të gjithë vendin. Sipas policis&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, evidentohen 343raste, procedim penal 345 persona - Shqiptarja.com

Policia e Shtetit, vijon prej ditësh punën për evidentimin dhe ndalimin e personave që kanë kryer ndërtime pa leje në të gjithë vendin. Sipas policis&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, procedohen penalisht 345 persona - BalkanWeb

TIRANË- 345 persona janë proceduar penalisht nga policia nën akuzën e ndërtimeve pa leje. Burime nga policia bëjnë me dije se 32 nga të proceduarit penalisht ja
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, evidentohen 313raste, procedim penal 315 persona - Shqiptarja.com

Policia e Shtetit, vijon prej 5 ditësh punën për evidentimin dhe ndalimin e personave që kanë kryer ndërtime pa leje në të gjithë vendin. Sipas polici
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, 313 raste ne 5 ditë, 315 persona në procedim penal - BalkanWeb

TIRANË-315 persona po procedohen penalisht për ndërtime a leje. Burime nga policia bëjnë me dije se vetëm në 5 ditët e fundit janë evidentuar 313 ndër
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ndėrtimet, nė pranga 35 personaTirana kryeson, Kukėsi 3 objekete - Shqiptarja.com

Nė njė pasqyrė tė ndėrhyrjeve policore nė 12 qarqe pėr luftėn ndaj krimit mjedisorė Policia e Shtetit ka bėrė me dije se nė mė pak se njė javė janė proceduar penalisht 232 persona dhe 35 prej tyre jan
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ndërtimet pa leje, Policia: Janë evidentuar 155 raste, ndiqen penalisht 156 persona - BalkanWeb

TIRANË- 156 persona po ndiqen penalisht nën akuzën e ndërtimeve paleje. Në një deklaratë për mediat Zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Tepelene vijon aksioni anti-droge - Top Channel

Në vijim të operacionit anti-kanabis të koduar “Elezi”, që po zhvillohet në kanionet e lumit Bënçë, janë asgjesuar dhe 2.800 bimë të
- Shtuar 2 javė mė parė


»Skema e Lazaratit ne Veri te vendit - Top Channel

Policia e Shtetit do të ndërmarrë një tjetër operacion të vështirë në Veri të vendit, i njëjtë si ai në Lazarat. Urd
- Shtuar 2 javė mė parė


»Asgjesohen parcelat me hashash - Top Channel

Në vijim të operacionit anti-kanabis të koduar “Elezi”, që po zhvillohet në kanionet e lumit Bënçë, janë asgjesuar dhe 2.800 bimë të
- Shtuar 2 javė mė parė


»Operacioni anti-kanabis ne Veri - Top Channel

Asgjesohen 34 mijë rrënjë në zonat e thella të Shkdorës, qëllohet me armë ndaj policisë Policia e Shtetit ka nisur një operacion&nb
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kriteret pėr tu punėsuar nė administratėn publike - Gazeta Shqip

Afatet e dorėzimit tė dosjeve sipas 18 profileve. Dy faza pėr shpalljen e fituesve  Shpresa Mezini
- Shtuar 3 javė mė parė


»3 tė vdekur,5 tė plagosur,bilanci i 4 aksidenteve nga veriu nė jug - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Tre tė vdekur dhe pesė tė plagosur ėshtė bilanci i katėr aksidenteve rrugore tė regjistruar
- Shtuar 3 javė mė parė


»3 tė vdekur,5 tė plagosur, bilanci i 4 aksidenteve nga veriu nė jug - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit MB: Zbatoni rregullat e qarkullimit VIDEO Tre tė vdekur dhe pesė tė plagosur ėshtė bilanci i katė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tepelenë, dhunonte prindërit, arrestohet Artur Haxhiaj - BalkanWeb

TEPELENE- Policia e Tepelenës ka arrestuar në orët e para të mëngjesit të sotëm shtetasin Artur Haxhiaj, pasi akuzohet se ka ushtruar sistematikisht dhunë mbi p
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shfrytëzimi i paligjshëm i lumenjve, policia bllokon 3 automjete të tonazhit të rëndë - BalkanWeb

GJIROKASTER- Drejtoria e policisë së qarkut Gjirokastër ka marrë një serë masash për parandalimin e shfrytëzimit të paligjshëm të inerteve në
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2244 ->2244 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qarkut ->qarkut 0 docs[0] -> docs[0] 1 25322 ->25322 0 hits[0] -> hits[0] 1 41199 ->41199 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjirokast ->gjirokast 0 docs[1] -> docs[1] 1 12972 ->12972 0 hits[1] -> hits[1] 1 23138 ->23138

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos