Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qytetar Nderi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama: DokuFest, institucion kulturerrezaton pėrtej dy shteteve tona - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fotolajm/Rama: Me drejtorin artistik tė DokuFest, dhe bluzė pėr Zahon PRIZREN - I ngjitur nė skenė
- Shtuar 1 javė mė parė


»U vetėsakrifikua pėr njė fėmijė,Bashkia titull nderi pėr aktorin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Kryetari i Bashkisė sė Tiranės  Lulzim Basha do t’i propozojė do i propozojė Kėshillit
- Shtuar 2 javė mė parė


»Pandi Toce hero si na e shpetoi djalin nga mbytja - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141315 pm p classwp-caption-text Lulzim Dervishi duke folur per gazeten PanoramabrbrFlet Lulzim Dervishi xhaxhai i djalit te shpetuar nga aktoribrbrAktori te sh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Frika si imazh politik - BalkanWeb

Një 60-vjeçar, përfaqësues i deputetit socialist të Vlorës, Koço Kokëdhima, me detyrë zyrtare dëgjimin e halleve të qytetarëve mendon "t
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Me Ramën, zyrat e PS e tëqeverisë janë bërë punishte abuzimi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Partia Demokratike ka vijuar edhe sot akuzat ndaj qeverisë, lidhur me skandali
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Me Ramën, zyrat e PS e të qeverisë janë bërë punishte abuzimi - BalkanWeb

TIRANE- Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda në një deklaratë për mediat, reagoi në lidhje me skandalin e sekretarit të Koço Kokëdhimës, q&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Me Ramėn, zyrat e PS e tė qeverisė janė bėrė punishte abuzimi - Ora News

Skandali i Sarandės pėr njė vend pune nė favor tė seksit me njė minorene ėshtė bėrė edhe sot objekt akuzash nga Partia Demokratike kundrejt mazhorancės. Nė njė deklaratė pėr mediat deputetja
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kajtazi: Minuset e LDK nga paralufta janë pjesë e hileve të Bukoshit - IndeksiOnline

Vetëvendosje e ka rastin të bëhet pjesë e Qeverisë dhe ta shohë fuqinë e vet përballë qytetarëve të Kosovës. Nëse s’hyn n
- Shtuar 3 javė mė parė
»Sarandė, Kryepeshkopi Janullatos nderohet Qytetar Nderi i komunės Aliko - Ora News

Sarandė – Hirėsia e tij, Kryepeshkopi Janullatos ėshtė nderuar sot me titullin Qytetar Nderi nga komuna Aliko. Qytetarė tė shumtė, banorė tė zonės por edhe tė ardhur n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Janullatos “Qytetar Nderi” në Aliko"Minoriteti të qëndrojë i bashkuar" - Shqiptarja.com

Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos është nderuar sot me titullin “Qytetar Nderi” nga komuna Aliko. Qytetarë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Janullatos “Qytetar Nderi” i komunės Aliko. Kryekomunari: Na mėsoi fjalėn 'Faleminderit' - BalkanWeb

SARANDE-Hirėsia e tij, Kryepeshkopi Janullatos ėshtė nderuar sot me titullin “Qytetar Nderi” qė komuna Aliko i bėri Atij. Qytetarė tė shumtė, banorė tė zonės por edhe tė ardhur nga Saranda
- Shtuar 3 javė mė parė


»Janullatos “Qytetar Nderi” nė Aliko"Minoriteti tė qėndrojė i bashkuar" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO Kryepeshkopi i Tiranės, Durrėsit dhe gjithė Shqipėrisė, Anastas Janullatos ėshtė nderuar sot
- Shtuar 3 javė mė parė»Ja si do të transformohetsheshi “Nënë Tereza” - Shqiptarja.com

TIRANE- Në zemrën e sheshit “Nënë Tereza” nuk do të jetë më shatërvani i amortizuar. Ai është shembur këtë të shtun&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vizita e Papës, Kumbaro: E kthen Shqipërinë nga një fshat të vogël, në një vend të madh - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Kulturës është duke punuar me kapacitet të plotë për të përfunduar sa më shpejt përgatitjet për organizimin e vizitës s&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shkodėr, Gjok Uldedaj Qytetar Nderi i Kelmendit, vlerėsim pėr kontributin e ish-deputetit - Ora News

Shkodėr- Komuna e Kelmendit nė Malėsi tė Madhe ka vlerėsuar me tutillin “Qytetar Nderi” ish deputetin e Qarkut tė Shkodrės Gjok Uldedaj, pėr kontributin e ēmuar dhe pėr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vizita e Papės, nis rikonstruksioni i “Nėnė Terezės” pėr meshėn e madhe - Shqiptarja.com

TIRANE - Sheshi “Nėnė Tereza” nė kryeqytet nga mbrėmja e sė premtes ka nisur rikonstruksionin nė kuadėr tė vizitės qė Papa Franēesku do tė kryejė nė Tiranė mė 21 Shtator. Mbrėmė ės
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vizita e Papės,shembet shatėrvani te “Nėnė Tereza” pėr meshėn e madhe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Sheshi “Nėnė Tereza” nė kryeqytet nga mbrėmja e sė premtes ka nisur rik
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2045 ->2045 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qytetar ->qytetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 120886 ->120886 0 hits[0] -> hits[0] 1 243357 ->243357 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nderi ->nderi 0 docs[1] -> docs[1] 1 6008 ->6008 0 hits[1] -> hits[1] 1 8784 ->8784

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos