Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Reporter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ukrainë, s’kanë të ndalur luftimet,13 viktima të reja mes tyre 2 fëmijë - Shqiptarja.com

S’kanë të ndalur viktimat në Ukrainë. 13 persona të tjerë, përfshirë 2 fëmijë janë vrarë pas luftimeve mes rebelëve pro-rusë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vriten 10 palestinezë e katër izrealitë - IndeksiOnline

Pas armëpushimit që zgjati vetëm disa orë, konflikti në Rripin e Gazës është rikthyer egërsisht. Sipas BBC, shpërthimet në territorin e n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Separatistët që rrëzuan aeroplanin malajzian, rusë nga Sahalini - IndeksiOnline

Reporterët e agjencisë Associated Press, Yuras Karmanau dhe Peter Leonard publikuan një raport të hollësishëm për atë që ka ngjarë në lin
- Shtuar 2 ditė mė parė


»230 mijë njerëz të zhvendosur në Ukrainë - IndeksiOnline

Komisariati i Lartë për Refugjatë i Kombeve të Bashkuara (UNHCR) thotë se 230 mijë njerëz janë larguar nga shtëpitë e tyre në pjesën
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Clegg paralajmëron sanksione të reja për Rusinë - BalkanWeb

LONDER- Rusia ndoshta do të përballet me sanksione më të ashpra të BE-së pas rrëzimit të aeroplanit të “Malaysia Airlines” që vrau 298 per
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Zonja e hekurt” e Gjermanisëfeston 60-vjetorin - Shqiptarja.com

Kancelarja Gjermane Angela Merkel feston sot 60 vjetorin e ditëlindjes, më në formë se kurrë më parë.E pëlqyer në masë nga gjermanët, Mer
- Shtuar 2 javė mė parė


»Dėshtime tė supozuara tė administratės Obama - Gazeta Shqip

ANALIZA - Artikulli i mėposhtėm ėshtė njė pėrzierje mes kritikės dhe ironisė pėr dėshtimet sipas autorit tė politikės sė jashtme amerikane, duke sjellė nė fokus edhe ro
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nadine Gordimer, fituesja e ēmimit tė parė Nobel pėr letėrsinė nė Afrikėn e Jugut - Gazeta Shqip

Nė moshėn 90-vjeēare u nda nga jeta nobelistja me famė botėrore, Nadine Gordimer, e cilėsuar si njė kolose e letėrsisė dhe aktivizmit tė Afrikės sė Jugut Shkrimtarja
- Shtuar 2 javė mė parė


»Lamtumirė Enkelejda Skėnderasi, 'Zėri i Korcės'! Homazhe nė nderim tė gazetares - BalkanWeb

TIRANĖ- Dje e gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' u gjunjėzua dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Enkelejda Skėnderasi! 'Zėri i Korcės' pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- Dje e gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' u gjunjėzua dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korcės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korēės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korēės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Futbolli qė na bėn tė harrojmė shumė gjėra - Gazeta Shqip

Mustafa Nano Sapo mbarova sė lexuari njė libėr tė njė mikut tim, italian. Quhet Darwin Pastorin, dhe ėshtė gazetar sportiv. Titulli i librit ėshtė Adesso, abbracciami Brazil
- Shtuar 3 javė mė parė


»Futbolli qe na ben te harrojme shume gjera - Top Channel

Mustafa Nano - Sapo mbarova së lexuari një libër të një mikut tim, italian. Quhet Darwin Pastorin, dhe është gazetar sportiv. Titulli i librit ë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Të shmangëshnjë fatkeqësi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Një ndodhi e pazakontë ka ndodhur në aeroportin ndërkombëtar t&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shqiptarët nuk mund të rrihen, të fyhen dhe as të burgosen pa të drejtë - BalkanWeb

Ata duhet të respektohen në vendime më vete, si të gjitha kombet, që nuk kanë as histori, as të kaluar dhe as ndonjë kontribut më të madhse ata në
- Shtuar 4 javė mė parė


»PĖR NJĖ RINI TJETĖR! - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA
- Shtuar 4 javė mė parė


»Per nje rini tjeter - Top Channel

Monika Shoshori Stafa - Të rinjtë janë një grup shoqëror heterogjen mjaft i ndryshëm me identitete të ndryshme, kategori social-ekonomike, si dhe formim edukativ po
- Shtuar 4 javė mė parė


»Bota, premierė botėrore nė Ēeki - Gazeta Shqip

Bota, filmi me regji dhe skenar tė Elezi dhe Thomas Logoreci pati premierėn botėrore tė shtunėn nė Karlovy Vary Festival
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2066 ->2066 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 reporter ->reporter 0 docs[0] -> docs[0] 1 2066 ->2066 0 hits[0] -> hits[0] 1 2907 ->2907

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos