Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Riciklim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bashkurti: Qeveria Gruevski me sindroma fashizmi, ndaj Tirana e Prishtina duhet tė bashkohen - Ora News

Tiranė Prof.Dr.Lisen Bashkurti, kryetar i Akademisė Diplomatike, ka hedhur dritė sot mbi zhvillimet e fundit nė Maqedoni, protestat e shqiptarėve dhe rrėnjėt e kėtyre protestave g
- Shtuar 5 javė mė parė


»Shqiponja me dy koka e 2 Korrikut 1990 - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 0132 Nga Ruben Avxhiubr br 2 Korriku 1990 solli ne Shqiperine komuniste perleshjen e pare masive mes popullit dhe aparatit polico
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PS si e cilesoi Artan Santon biznesmen i mbuluar nga parate e pista - News of Albania

Transmetuar me 28062014 - 0219 Faksimile e deklarates se publikuar nga PS PUBLICITET Me titullin Pastrohen 7 milione euro me blerjen e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Industria ricikluese e shisheve prej qelqi - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Anatomia e imazhit nostalgjik socialist - BalkanWeb

TIRANE-"Nga të gjitha artet, kinematografia është për ne më e rëndësishmja" shpallte në vitin 1919 profeti i revolucionit rus, Lenini. Pra, bolshevikët e k
- Shtuar 2 muaj mė parė


»KUR GRUSHTI KĖRCET NĖ PARLAMENT, KONFLIKTI DEL NĖ RRUGĖ - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kur grushti kercet ne Parlament konflikti del ne rruge - Top Channel

ALEKSANDËR ÇIPA - Episodi i dhunës mes deputetëve Gent Strazimiri, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga në mjediset e Parlamentit ka tronditur opinionin publik. Është
- Shtuar 3 muaj mė parė


»ĒKA DĖSHIRON TĖ THOTĖ AUTORI? - Gazeta Shqip

AGON MALIQI, GAZETAJNK Listat u pėrpiluan, sloganet shpresėdhėnėse u zgjodhėn, programet po e presin ditėn pėr tė mbetur nė sirtar si detaj dekorues. Kalorėsit epikė po i mp
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbi 100 familje nga Shqipëriashfrytëzojnë fëmijët për lypje në Kosovë - Shqiptarja.com

Rreth 2527 fëmijë shqiptarë të moshës 0 deri në 18 vjeç shfrytëzohen për lypje apo punë të tjera të rënda. Të dhënat jan&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbi 100 familje nga Shqipëriashfrytëzojnë fëmijët e Kosovës - Shqiptarja.com

Rreth 2527 fëmijë shqiptarë të moshës 0 deri në 18 vjeç shfrytëzohen për lypje apo punë të tjera të rënda. Të dhënat jan&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbi 300 fėmijė, punėtorė droge nė Lazarat - Gazeta Shqip

Studimi Situata e fėmijėve nė rrugė, 30% e lypėsve janė 1517 vjeē dhe 102 janė foshnja Shpresa Mezini
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Llumi jonë (Video) - IndeksiOnline

Përkundër investimeve të mëdha që deri tani kapin vlerën mbi 23 milionë euro, gjendja e deponive të mbeturinave rajonale të Kosovës ësht&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shoqeria kuturu - News of Albania

Transmetuar me 31032014 - 0842 Nga Aleksander ipabr br A mund te kete nje reagim qytetar per ti kerkuar politikes se dy kaheve ne Parlamentin e vendit se k
- Shtuar 5 muaj mė parė


»SHOQĖRIA KUTURU - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Një ftesë zonjës Kodheli, jo vetëm për pastrimin e vendit - BalkanWeb

Ministrja e Mbrojtjes na u drejtua publikisht, të gjithëve, përmes një letre të hapur, duke na u lutur që të bëhemi pjesë e një aksioni per pastrimin
- Shtuar 6 muaj mė parė
»Riciklohen fletët evotimit, më shumë fitime - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi dje mënyrën e asgjesimit të fletëve të votimit duke i ricikluar ato. Kjo mënyrë asgjesimi është hera e par&e
- Shtuar 6 muaj mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 403 ->403 0 total_found -> total_found 1 403 ->403 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 riciklim ->riciklim 0 docs[0] -> docs[0] 1 403 ->403 0 hits[0] -> hits[0] 1 486 ->486

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos