Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Berisha Sot"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sot theva një rekord të ri - IndeksiOnline

Ish-Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, thotë se ka thyer rekordin personal të radhës. Berisha ka treguar se ka notuar plotë 153 minuta, duke ndarë edhe disa fotograf
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Berisha thyen rekordin Notova me shume se kurre me pare 153 min foto - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141850 pm p classwp-caption-text Berisha duke notuarSSSAbrASSIsh kryeministri Sali Berisha nuk di te ndalur ai njoftoi sot se ka thyer rekordin e nje vitit me
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kokedhima I kam shitur aksionet e Abissnet Pasurite i bera pa privilegje nga politika - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141717 pm brbrNe pergjigje te akuzave te ish kryeministri Sali Berisha deputeti i Partise Socialiste Koco Kokedhima tha sot se i ka shitur aksionet e 8220Abi
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kokedhima Shita aksionet kontratat kur skisha mandat - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141138 am Deputeti i PS-se Koco Kokedhima ka reaguar dje pas akuzave qe iu bene nga Partia Demokratike se ka marre kontrata shteterore per kompanine e tij Abis
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kontratat e Abissnet PD con Kokedhimen ne Kushtetuese - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141137 am Partia Demokratike do te ndjeke precedentin e deputetit socialist Ilir Beqja per te kerkuar heqjen e mandatit te deputetit Koco Kokedhima per shkak s
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berisha Samiti ngjarje e madhe por mjerisht na perfaqeson Edi Rama - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141132 am p classwp-caption-text Sali BerishabrbrIsh-kryeministri Berisha e vlereson Samitin e Berlinit te organizuar nga Kancelarja Merkel duke e cilesuar nje
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Deklarata e Berishës në FB, reagon ‘Abissnet’: Kokëdhima i ka shitur aksionet në shkurt - BalkanWeb

TIRANE- Shoqëria Abissnet sh.a ka reaguar një ditë pas deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili theksoi se kjo kompani është e favorizuar në më
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha sulmon Abissnet, reagonkompania : jane shpifje - Shqiptarja.com

TIRANE - Ish kryeministri i vendit Sali Berisha ka vijuar kritikat edhe shot ndaj qeverisė, por kėtė herė nė qendėr tė kritikave tė tij ka qenė kompania Abissnet e shpėrndarjes sė linjės sė internetit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Akuzat e Berishės, Kokėdhima: Shqipėria nuk kalon mė nga banda e Saliut - BalkanWeb

TIRANĖ-Njė fushatė shpifjesh i ka cilėsuar deputeti Koēo Kokėdhima akuzat e ish kryeministrit Sali Berisha ndaj tij. Nė njė postim nė “facebook” ai shkruar se Shqipėria nuk kalon mė nga ba
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kokëdhima:"Abissnet", - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Postimet Koço Kokëdhima Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kokëdhima:"Abissnet", Shqipërianuk kalon më nga banda e Saliut - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Postimet Koço Kokëdhima Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha Rama shkaterroi Tiranen 120 leje vetem ne nje vit - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141131 am p classwp-caption-text Sali BerishabrbrIsh-kryeministri Sali Berisha shkruan se shkrirja e INUK-ut dhe kalimi ne varesi te Policise se Shtetit do ti
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Sot ditëlindja e Nënë TerezësBerisha: Shqiptarja më e shquar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Postimet Sali Berisha TIRANË - Më 26 gusht të vitit 1910 në qytetin e Shkupit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Berisha: Rama shkrin INUK, shpallplatformën "një shtet një polici” - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës së kreut të qeverisë Edi Rama për shkrirjen e INUK dhe kalimin e kompetencave tek Ministria e Brendshme. Në
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Berisha Abissnet-i i Koços iu jep internet 176 instucineve, shkelje flagrante e Kushtetutës - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sot publike një listë me institucionet zyrtare që sipas tij furnizohen me internet nga 'Abissnet', kompania e deputetit Koç
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Sali Berisha prezanton Familjen, nusja e tij reklamon të mbathurat klasike (FOTO) - IndeksiOnline

Sali Berisha është me pushime, tash e disa ditë, diku në afërsi të Durrësit; aty ku thuhet se ka ndërtuar vila vajza dhe djali i tij. So
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PS: Basha leje abusive nė kryeqytet, Bashkia: Tiranėn e betonizoi Rama - BalkanWeb

TIRANĖ- Vendimi i njė dite mė parė i qeverisė shqiptare sipas Partisė Socialiste do ti japė fund abuzimit me ndėrtimet pa leje. Nė njė deklararė pėr mediat deputetja e kėsaj partie Esmeralda Shkjau pė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 1 javė mė parė


»PD ka humbur kredon morale - Top Channel

Andrea Stefani - Hajduti nuk është fare i besueshëm kur thërret kapeni hajdutin, i korruptuari nuk është fare i besueshëm kur bërtet kundër korrupsionit, a
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Gjermanet si Shtraus do bien ne sevda me Shqiperine Meta Te ishin degjuar keshillat e Shtraus do ishim pjese e BE-se - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141103 am p classwp-caption-text Dje gjate ceremonise ne Kryesine e KuvenditbrbrIroni me Berishen Do thoshte this is a miracle of freedombrbrTridhjetevjetori i
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 27914 ->27914 0 time -> time 1 0.037 ->0.037 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 69349 ->69349 0 hits[0] -> hits[0] 1 114788 ->114788 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 123820 ->123820 0 hits[1] -> hits[1] 1 399593 ->399593 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 sot ->sot 0 docs[2] -> docs[2] 1 277402 ->277402 0 hits[2] -> hits[2] 1 470452 ->470452

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos