Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Berisha Zoti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama: Luftojmė kancerin nėdrejtėsi, s'jemi baby-sitteri i PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama anekdodė me Merkel pėr kohėn para 1990 Merkel-Rama: E kėnaqur qė je ulur si zėvendėsi im Ja projektet qė pritet tė ndryshojnė Ballkanin VIDEO Rama: BE frymėzim Merke
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Hysi:Basha premtoi parkunpo jep gėnjeshtrėn, tė largohet  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama:Basha ka lėnė bashkinė pas dore Basha kundėr Bashės, leje pėr pallate Ndėrtimet, Lame: Po prishet liqeni/ Bashkia:Mbollėm 23145 pemė 'Liqeni', ambientalistėt:
- Shtuar 2 javė mė parė


»Antishtetaret zoterojne rotacionin - Top Channel

Aleksandër Çipa - Sa herë lexoj statuset-reagime të ish-kryeministrit Sali Berisha, vetvetiu ngre krye skepticizmi ndaj së drejtës së tij për të mos qen&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Intervista /Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Pozat sensuale tĆ« Armina Mevlanit nĆ« plazh (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 19.08.2014 - 12:16 Ish-Missi dhe vajza e spikerit Arben Mevlani, Armina Mevlani po i shijon nĆ« maksimum pushimet e saj, duke postuar vazh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lubonja Si me kercenuan per firmat ndaj Fullanit - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141055 am p classwp-caption-text Ajtanga Lubonja duke folur per PanoramabrbrU konsiderua armike e popullit dhe mike e borgjezeve sa kohe qendroi diktatura Ajt
- Shtuar 3 javė mė parė


»ldquoE keqja srsquoka parti as vend mes neshrdquo - Top Channel

I menjëhershëm ka qenë reagimi i kryeministrit Edi Rama, në lidhje me skandalin e Sarandës, ku nëpërmjet rrjetit social Twitter ai u është përgjigjur
- Shtuar 3 javė mė parė»ldquoArsimi i larte molle e ndaluar per te varferitrdquo - Top Channel

Në një komunikim të gjatë me mediat, ish-kryeministri Berisha ka sulmuar ashpër qeverinë për vendimet më të fundit të saj. Mes shum
- Shtuar 4 javė mė parė


»ldquoNuk mbeshtes shkarkimin e Fullanitrdquo - Top Channel

Në një komunikim të gjatë me mediat, ish-kryeministri Berisha ka sulmuar ashpër qeverinë për vendimet më të fundit të saj. Mes shum
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reforma nė arsim, pasojė e injorancės dhe babėzisė sė qeverisė - Ora News

Deklarata e ish-Kryeministrit Sali Berisha sot, lidhur me vendimin e Qeverisė pėr mbylljen e disa universiteteve private Pėrshėndetje! Jam sot para jush pėr njė problem qė,
- Shtuar 4 javė mė parė


»Silvi Bardhi: Dita më e rëndë e karrierës sime, kur Berisha dha dorëheqjen - BalkanWeb

TIRANE - Jemi mësuar ta shikojmë zyrtare, teksa nga podiumi i selisë blu, sjell deklaratat e partisë. Megjithatë, Silvi Bardhi në këtë rrëfim për 'Sum
- Shtuar 4 javė mė parė


»Silvi Bardhi: Dita mė e rėndė e karrierės sime, kur Berisha dha dorėheqjen - BalkanWeb

TIRANE - Jemi mėsuar ta shikojmė zyrtare, teksa nga podiumi i selisė blu, sjell deklaratat e partisė. Megjithatė, Silvi Bardhi nė kėtė rrėfim pėr 'Summer Pages' ka ardhur ndryshe. Fillimet kanė qenė t
- Shtuar 4 javė mė parė»CEZ, Braēe nė Kuvend: Berisha tė pėrgjigjet penalisht, Basha oponencė me deklaratat e mia - Ora News

Ministri i Energjetikės Damian Gjiknuri por edhe deputeti i PS-sė Erjon Braēe mbrojtjėn marrėveshjen e ndėrmjetėsimit mes CEZ e qeverisė. ishte marrėvehsje e mirėnegocuar transparente dhe pati mb
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Biznesi kundėr bojkotit, Basha: Nė Parlament opozita dhunohet - Gazeta Shqip

Reformat PD-ja organizon tryezė me biznesin pėr situatėn ekonomike pas 300 ditėve tė qeverisė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»‘7 miliardë lekë shkuan, kthejeni dhimbjen në forcë, hajeni turpin me bukë’ - BalkanWeb

Edhe njëherë për vjedhjen e Bankës së Shqipërisë. Thashë vjedhjen për delikatesë, se shqiptarëve u kanë grabitur ditën për diell t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD Politikat e qeverise kercenojne ekonomine - Top Channel

Partia Demokratike doli me konkluzione të kundërta nga ato të qeverisë, kur me analizën që i bën të dhënave ekonomike, opozitës i rezulton se gjat&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kërkesa e PBDNJ-së në vitin 1993: Himara të bashkohet me Vranishtin - BalkanWeb

TIRANE - Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, që kundërshton aktualisht bashkimin e Himarës me Vranishtin, sikundër propozon varianti i qeverisë në projekt
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 8661 ->8661 0 time -> time 1 0.048 ->0.048 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 69364 ->69364 0 hits[0] -> hits[0] 1 114809 ->114809 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 123848 ->123848 0 hits[1] -> hits[1] 1 399643 ->399643 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zoti ->zoti 0 docs[2] -> docs[2] 1 53761 ->53761 0 hits[2] -> hits[2] 1 96811 ->96811

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos