Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sekreti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ć‹shtĆ« 127 vjeƧ, gruaja mĆ« e vjetĆ«r nĆ« botĆ« |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 01.09.2014 - 11:43 Ishte 20 vjeƧ, kur nisi lufta e parĆ« botĆ«rore dhe 80 vjeƧ, kur Neil Armstrong vizitoi HĆ«nĆ«n. Leandra B
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gruaja që mbush sot 127 vjeç, bëhet personi më i vjetër në botë - BalkanWeb

Një grua meksikane, sot mbush plot 127 vjeç, duke u bërë edhe personi më i vjetër në botë. Adhuruesja e çokollatave, Leandra Becerra Lumbreras, &eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ja gruaja që mbush sot 127 vjeç, bëhet personi më i vjetër në botë - BalkanWeb

Një grua meksikane, sot mbush plot 127 vjeç, duke u bërë edhe personi më i vjetër në botë. Adhuruesja e çokollatave, Leandra Becerra Lumbreras, &eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sekreti per tu dukur 10 vite me te rinj - News of Albania

Transmetuar me 31082014 - 1336 Foto ilustruese PUBLICITET Sekreti i rinise se perjetshme gjendet tek sporti Ky perfundim ka ard
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dhurata Ahmetaj në kërkim të shpirtit binjak - IndeksiOnline

Gjykuar nga ajo ç'farë po lexon, del se këngëtarja Dhurata Ahmetaj është në kërkim të shpirtit binjak. AdPlatformZone = {
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ndėrtimi pa leje nė Dajt, Ristani: Asnjė procedim penal, krimi mjedisor me bekimin e Ramės - BalkanWeb

TIRANE- Nuk ka asnjė procedim penal nė lidhje me vrasjen mjedisore qė po bėhet nė zonėn e Dajtit, 100 metėr larg shtėpisė sė kryeministrit Edi Rama. Kėshtu deklaroi deputetit i Partisė Demokratike, Ar
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ristani per ndertimin pa leje - Vizion Plus

brbr Nje tjeter denoncim ka bere Partia Demokratike ne lidhje me nderimin pa leje i cili sipas opozites ndodhet rreth 100 metra larg shtepise se kryeministrit Rama ne zonen e Dajtit Deputeti Arben Ri
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PD Rama me dy standarde per kontrollin e territorit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Çfarë mendojnë meshkujt për femrat - BalkanWeb

"Femrat më pëlqejnë, por janë shumë të angazhuara!", "Femrat janë shumë të komplikuara!", "Qajnë shumë, por e arrijnë gjithnjë atë
- Shtuar 1 javė mė parė


»10 sekrete që u morën me vete në varr - BalkanWeb

Marrja me vete e sekreteve në vendin e prehjes përfundimtare nuk është një gjë aspak e re dhe ne të gjithë me siguri do të kemi disa sekrete për t&rsq
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ogreni dhe Neda fejohen pas 4 vitesh lidhje Ju tregojme si ndihemi - Panorama

e Diele 24 Gusht 20141020 am ifti i Big Brother 4 qe theu mitin e cifteve kalimtare rrefehen Vitin qe vjen do bejme martesebrbrNe shtate vite histori te Big Brother ne Shqiperi a
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ja sekreti që mund të ndryshojë botën - BalkanWeb

Për të ikur nga armiku, hardhucat mund të heqin bishtin, i cili pastaj rritet sërish. Shkencëtarët amerikanë kanë identifikuar gjenet që lejojnë rigje
- Shtuar 1 javė mė parė


»Albërie Hadërgjonajn e lyejnë me çokolladë - IndeksiOnline

Shumë njerëz pyesin se si e trajtojnë veten, fytyren e trupin këngëtaret tona. Në fakt, ato investojnë shumë në pamjen e jashtme, pasi siç t
- Shtuar 1 javė mė parė


»Te shendetshem dhe pa probleme me zemren 100 keshillat e mjekeve - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 2148 PUBLICITET Me poshte radhiten 100 keshilla qe jane projektuar nga mjeket per tu ndjekur ne meny
- Shtuar 2 javė mė parė


»Flasin artistët: Këtë vit, çmimet më të shtrenjta - BalkanWeb

TIRANE-Tashmë që jemi në mesin e sezonit turistik, të gjithë u janë drejtuar plazheve. Edhe personazhet e njohur të ekranit kanë lënë pas angazhimet e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sekretet e dietĆ«s sĆ« Katy Perry - News of Albania

Transmetuar më 19.08.2014 - 09:53 Ajo Ć«shtĆ« njĆ« prej kĆ«ngĆ«tareve mĆ« tĆ« famshme dhe me njĆ« trup super nĆ« formĆ«. BĆ«het fjalĆ« pĆ«r Katy Perry, e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ne Dhermi por pa femije - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141200 pm brbrBLERINA KARAGJOZIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ejani te vizitoni bukurite e natyres shqiptare sekreti i fundit i Europes renditur ne vend te katert
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sonila MeƧo me tĆ« bijĆ«n nĆ« DardhĆ«, falĆ«nderon natyrĆ«n pĆ«r mĆ«simet e Ƨmuara - News of Albania

Transmetuar më 17.08.2014 - 14:13 Ajo Ć«shtĆ« njĆ« nga femrat mĆ« tĆ« afta tĆ« ekranit dhe medias nĆ« ShqipĆ«ri. Sonila MeƧo ka vendosur ndryshe nga gji
- Shtuar 3 javė mė parė


»Korēa ndizet me serenata e rrok, Hysenbelliu: Ja sekreti i Birrės Korēa - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė natė madhėshtore ėshtė kjo e sotmja pėr Korēėn, Festa e Birrės shėnon ditėn e saj tė fundit por edhe mė kulminanten. Qytetarėt, turistėt por edhe tė ftuar tė shumtė janė dyndur nė sheshin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Nata finale- Korēa ndizet me serenata e rock, Hysenbelliu: Ja sekreti i Birrės Korēa - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė natė madhėshtore ėshtė kjo e sotmja pėr Korēėn, Festa e Birrės shėnon ditėn e saj tė fundit por edhe mė kulminanten. Qytetarėt, turistėt por edhe tė ftuar tė shumtė janė dyndur nė sheshin
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1754 ->1754 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sekreti ->sekreti 0 docs[0] -> docs[0] 1 1754 ->1754 0 hits[0] -> hits[0] 1 2088 ->2088

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos