Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Selmanit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Caktohet udhëheqësi i përkohshëm i BSL-së - IndeksiOnline

Sot, ushtruesi i drejtorit të Shërbimit Korrektues të Kosovës (SHKK), Shemsi Hajrizi, ka marrë vendim për transferimin e drejtorit të Qendrës Korrektues
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Balena si elefant”, ja pyetjet në testin e policisë - BalkanWeb

TIRANE- Dalin rezultatet për testimin me shkrim të Policisë së Shtetit. “Gazeta Shqiptare” publikon listën e plotë të atyre që kanë zhvilluar p
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Balena si elefant”, ja pyetjet nė testin e policisė. 226 fitues - BalkanWeb

TIRANE- Dalin rezultatet pėr testimin me shkrim tė Policisė sė Shtetit. “Gazeta Shqiptare” publikon listėn e plotė tė atyre qė kanė zhvilluar provimin e policisė gjatė ditės sė enjte. Nė p
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Marrëveshja për Presidentin e mbyllur dhe për AKR-në - IndeksiOnline

Marrëveshja e treshes rreth postit të Presidencës e arritur në 2011-en, nga partitë politike vlersohet si e vdekur. Arbën Gashi nga LDK thotë se pas mendimit
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mjekët në QKUK shërbejnë duarthatë - IndeksiOnline

 Sipas Xhemë Selmanit, kryetar i sindikatës së QKUK-së, kryeministri gjatë fushatës zgjedhore lokale ka premtuar rritje pagash 30 për qind.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shteti e çon në gjyq Kosova Petrol-in - IndeksiOnline

Kosova Petrol shet derivate ilegalisht në 35 pika (pompa) të saj, pasi që nuk ka marrë asnjë licencë për të vepruar në treg nga zyra e licencave n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Nje histori me gazete dhe disa mendime rreth medias se sotme - Top Channel

Ndue Dedaj - Këto ditë, gazeta “Kosova sot” në Prishtinë, kremtoi 15-vjetorin e krijimit dhe ajo që tërhoqi vëmendjen në numrin e së më
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Analiza/“U bė pėr top” njė anti-e djathtė qė mė 23 qershor u trajtua si lėkurė fiku - Gazeta 55

08-07-2013 / Nga Kostaq Xoxa Që të dy u futën në politikë si të djathtë. Jo në kuptimin leksikografik, që do të kishte për bazë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tahiri: Kryeministri dhe Nul Moka agjenci mortore pėr efektivėt e policisė - BalkanWeb

TIRANĖ- Dega e Partisė Socialiste, Tiranė, ka reaguar pėr efektivin qė u vra nė krye tė detyrės, Selman Lena si dhe plagosjen e kolegut tė tij Preng Lleshi, i cili ndodhet nė gjendje tė rėndė shėndetė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tahiri: Berisha dhe Nul Noka, janëbërë agjensi mortore për policinë - Shqiptarja.com

TIRANË - “Qeveria, Kryeministri, Nul Moka e gjithë të tjerët, janë bërë si agjenci mortore me ngushëllimet e rastit për oficerët e rën&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tahiri: Kryeministri dhe Nul Moka agjenci mortore për efektivët e policisë - BalkanWeb

TIRANË- Dega e Partisë Socialiste, Tiranë, ka reaguar për efektivin që u vra në krye të detyrës, Selman Lena si dhe plagosjen e kolegut të tij Preng Lleshi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tahiri: Kryeministri e Nul Moka, agjenci mortore pėr oficerėt e policisė - Ora News

Qeveria dhe vetė Ministria e Brendshme janė kthyer nė njė agjenci mortore pėr oficerėt e rėnė nė krye tė detyrės. Ky ka qenė reagimi i degės sė Partisė Socialiste nė Tiranė referuar ngjarjes sė fun
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mimoza promovon hotelet e politikanëve në Berlin - IndeksiOnline

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, e cila udhëhiqet nga Mimoza Kusari-Lila, nëpërmjet Agjencisë për Promovim të Investimeve ka paguar me mijëra euro p
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Kosova Petrol” operon pa licencë dhe në tokë të huaj - IndeksiOnline

Agjencia Kosovare e Privatizimit e heshti plot 12 vjet çështjen e pronave që kontrollohen nga biznesmeni Bedri Selmani e që dikur ato u takonin ndërmarrjeve shoqëror
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shqipëria të kërkojë nga OKB hetime për 10 shkurtin - IndeksiOnline

(E ploësuar) Kuvendi i Kosovës ka miratuar me 66 vota për rekomandimet e lëvizjes Vetëvendosje, lidhur me demonstratat e 10 shkurtit 2007 ku u vranë dy protestues
- Shtuar 1 vit mė parė


»Halitin e Grabovcin i kalli Zhuj Selmani - IndeksiOnline

E sjelli e pështjelli nëpër mendje, por nuk arrinte ta bind veten të këndojë. Megjithatë, kur orkestra nxori tingujt e parë të këngës
- Shtuar 1 vit mė parė


»Babai i Florijes: Kosovarët të pafajshëm - IndeksiOnline

Selman Peci nuk e dëshiron fëmijën që bart në bark vajza e tij, Florija. Jo se është kundër lindjes, por i druhet shëndetit mendor dhe fizik të s&e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Trupa e borxhlinjve - IndeksiOnline

“Kosova Petrol” kishte mbushur me derivate xhipat e TMK-së sa herë ata kishin dashur. Por paratë për këto shpenzime kompania e Bedri Selmanit s’i pa kurr&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Zyrtare, prishet marrėveshja PDSH-LSDM - Ora News

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi të premten në mbrëmje zyrtarisht ka konfirmuar për ndërprerjen e bashkëpunimit teknik me LSDM.   "
- Shtuar 2 vite mė parė


»Korcë, 41 vite burg për vrasësit e taksisit, familjarët: Do bëjmë vetëgjyqësi - BalkanWeb

KORCE-Plot 41 vite e 4 muaj burg në total. Ky ka qenë vendimi i Gjykateë së Shkallës së Parë në Korcë për 4 nga të pandehurit për vrasjen e
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 248 ->248 0 total_found -> total_found 1 248 ->248 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 selmanit ->selmanit 0 docs[0] -> docs[0] 1 248 ->248 0 hits[0] -> hits[0] 1 380 ->380

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos