Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Serbet Jo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vetevendosje Raport hetues i nje deklarate politike - News of Albania

Transmetuar me 29072014 - 1840 Kryeprokurori i Task Forces Hetimore Speciale TFHS zClint Williamson sot publikoi nje deklarate per punen e tij gati trevjecar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gazetari Enkel Demi sqaron se pse i ngriti tre gishtërinjtë - IndeksiOnline

Gazetari i njohur shqiptar, Enkel Demi, është “gozhduar” nga patriotët e Facebook’ut pasi që ai publikoi një foto me fanellën e Juventusit dhe t
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kruje zbulohet ilaci cudiberes per kancerin - News of Albania

Transmetuar me 22072014 - 1831 Kohe e fundit kemi pare se njerezit te cilet jane te semure nga kanceri gjithnje e me shume parashtrojne pyetje per vajgurin n
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rashiti: Kryetari i Kuvendit i takon PDK-së - IndeksiOnline

Analisti politik, Naim Rashiti ka komentuar vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese për pezullimin e postit të kryetarit të Kuvendit deri në një vendim
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zubin Potok serbet bllokojne rrugen Mitrovice-Ribaric - Vizion Plus

brbrRruga Mitrovice-Ribaric eshte bllokuara nga serbet te cilet akuzojne EULEX-in se po kercenon me burgosje lideret e komunave serbe ne veri Rreth 1500 serb kane penguar qarkullimin e lire ne kete ak
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ja 50 spiunët më të famshëm shqiptarë - IndeksiOnline

Më poshtë janë emrat e spiunëve shqiptarë më të famshëm në histori. Ata kanë punuar për Sigurimin, për CIA-n, pë
- Shtuar 2 javė mė parė


»LDK-AAK-Nisma me syte nga serbet - Top Channel

Një ditë para seancës konstituitive të Kuvendit të Kosovës liderët e koalicionit pas zgjedhor LDK- AAK dhe Nisma u takuan edhe me përfaqësuesit e Listë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mustafa: Do propozojmë kryeparlamentarin, më vonë kryeministrin - BalkanWeb

PRISHTINE-Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa edhe njëhërë ka treguar se janë grupi më i madh parlamentar, dhe për këtë fakt,
- Shtuar 3 javė mė parė


»Isa Mustafa Dialogu me Serbine ka dhene fryte - Vizion Plus

brbrKryetari i Lidhjes Demokratike te Kosoves Isa Mustafa njeheresh edhe i nominuar nga koalicioni LDK-AAK-NISMA per kryetar te Kuvendit te Kosoves ka vleresuar se dialogu me Serbine ka dhene rezultat
- Shtuar 3 javė mė parė»Ekskluzive: Sheshi "Adem Jashari" në veri të Mitrovicës (VIDEO) - IndeksiOnline

Banorët shqiptarë të veriut kanë filluar rreth mesnatës ndërtimin e sheshit ‘Adem Jashari’ në ‘Lagjen e boshnjakëve’ në ver
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mitrovica e çudirave - Bashkë në një qytet “Adem Jashari” dhe “Car Llazari” - IndeksiOnline

Veriu i Mitrovicës gjatë ditëve në vijim do të shndërrohet në një qytet i cili do të ketë më së shumti sheshe dhe parqe të nd&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shtatorja e Milosh Obiliqit, dhuratë për institucionet e Kosovës - IndeksiOnline

Derisa pozita dhe opozita po luftojnë për pushtet,dhe ata që po luftojnë në Siri e Irak(muslimanet e Kosovës),për ti dal zot popullit sirian e irakian,dhe p&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Serbet mblidhen ne Gazimestan - Top Channel

Mijëra qytetarë serbë të Kosovës, por edhe serbë nga Serbia po mblidhen në Fushë-Kosovë për të përkujtuar Vidovdanin, ose atë që n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kujtohet beteja e Fushe Kosoves Serbet Nikolic je tradhtar - Vizion Plus

brbrPerkujtimi i 625-vjetorit te betejes se aleateve ballkanas kunder pushtuesve osmane ne fushe Kosove eshte shoqeruar me incident mes vete serbevebr Te mbledhur ne Gazimestan ne Kosove ne te ashtuqu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bosnje perkujtohet vrasja e princit austriak - Vizion Plus

brbrNe kryeqytetin boshnjak Sarajeve shenohet 100-vjetori i vrasjes se trashegimtarit te Perandorise Austro-Hungareze Franc Ferdinandi qe sherbeu si shkendija perfundimtare per nisjen e Luftes se Pare
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Proteste ne Mitrovice kunder barrikades mbi ure - Vizion Plus

brbrNe anen jugore te ures se Ibrit ne Mitrovice ka nisur tubimi kunder vendosjes se nje barrikade te re kete radhe me vazo me lule Ky tubim i paralajmeruar i shqiptareve te Kosoves po mbikeqyret nga
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Serbet perforcojne barrikaden - Top Channel

Serbët e veriut vazhdojnë të përforcojnë barrikadën e rivendosur mbi lumin Ibër që ndan pjesën veriore me atë jugore të Mitrovicës.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rikthimi i barrikadës , rezultat i ‘Misionit të Zi’ - IndeksiOnline

Kryetari i Bashkimit Demokratik(BD) në Prizren, Zafir Berisha ka komentuar rikthimin e barrikadës në lumin Ibër të Mitrovicës. Ai tha se meritë e rikthimit t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Labi kundër bllokimit të Urës mbi Ibër - IndeksiOnline

Këngfëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri duket se nuk po mund ta duroj mbllokadën që është riformatuar në urën e Ibrit në Mitrovicë.
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2335 ->2335 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 serbet ->serbet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2335 ->2335 0 hits[0] -> hits[0] 1 3882 ->3882

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos