Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shanseve"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Koēiu: Kush nuk plotėson kushtetnuk merr statusin e nėpunėsit civil - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Punonjėsit e administratės tė cilėt nuk pėrmbushin kriteret nuk tė pėrfitojnė statu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Presidenca e shanseve tė humbur - Tema


- Shtuar 1 javė mė parė»Scolari jep dorëheqjen nga stoli i Brazilit - Shqiptarja.com

Felipe Scolari është larguar zyrtarisht nga bankina e ekipit kombëtar të Brazilit. Dy humbjet në ndeshjet e fundit në kampionatin Botëror përballë Gjermani
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiperi: paga mė e ulėt minimale, 2.2% e popullsisė jetojnė nė varfėri ekstreme, - Tirana Observer

Rreth 2,2% e popullsisė nė zonat urbane tė vendit, gjatė vitit 2012 jetojnė nė varfėri ekstreme, nė pamundėsi pėr tė pėrmbushur nevojat bazė
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Studimi/ Shqipëria, vendi mepagën më të ulët ekonomike - Shqiptarja.com

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Paga minimale me e ulet ne Europe - Top Channel

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shqiperia paga me e ulet minimale - Top Channel

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Menaxhimi i financave ‘14-‘20, theksikufizimi i shanseve pėr korrupsion - Shqiptarja.com

TIRANE- Kufizimi i mundėsive pėr korrupsion ėshtė njė nga temat qendrore tė reformave tė menaxhimit tė financave publike. Gjatė prezantimit tė draftit tė parė tė Strategjisė sė Menaxhimit tė Financave
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rrugëtimi i maunes me kuti kartoni - BalkanWeb

U bë një vit sot qysh se nisi rrugëtimin një mazhorancë e votuar bindshëm, dhe u deshëm shumë më pak se 12 muaj për ta kuptuar se ky karvan i ngjan nj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Metamorfoza e krerëve tanë - BalkanWeb

Historikisht, të gjithë krerët tanë, pavarësisht nga emrat, koha, sistemet, origjina, përkatësia fetare, partiake e ideologjike, që nga krijimi i shtetit t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kujdes, Facebooku po të përdor - BalkanWeb

Reklamat që shfaqen në ekranin tënd mund të duken të dobishme, apo në rastin më të keq, një bezdi. Por janë shumë më tepër se kaq. Bit-
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ja si mund të jetë interneti në vitin 2025 - BalkanWeb

Interneti (dhe në përgjithësi komunikimi përmes kompjuterit) do të bëhet më depërtues, por më pak i dukshëm, sipas David Clark, nga Instituti i Teknol
- Shtuar 3 muaj mė parė


»AAK: Të rinjve llapjan duhet tu kthehet shpresa e humbur - IndeksiOnline

 Në një takim tematik me të rinjët llapjan kandidatët për deputet shpalosë platformën Drejtim i Ri. Në këtë takim prezantuar program
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ethet e heqjeve nga puna sapo PD mori pushtetin - Shqiptarja.com

TIRANE- Raporti i komisionit hetimor parlamentar pėr shkarkimet nė administratė nė muajt e parė tė qeverisė “Berisha 1”, zbardh ndryshimet e plota nė ēdo ministri nga korriku 2005 deri nė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ç’buron nga një president i keqpërdorur e i nëpërkëmbur? - BalkanWeb

Është e vërtetë: ka një mosbesim mbarëkombëtar, pse jo edhe ndërkombëtar, falë keqqeverisjes e rrokopisjes së njëpasnjëshme të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Forumi ekonomik Shqipėri-Austri, Fischer: Bashkėpunim mes dy vendeve, mbėshtetje pėr statusin - BalkanWeb

TIRANE- Synimi i investitorėve austriak ėshtė thellimi i bashkėpunimit pėr tė rritur investimet nė Shqipėri. Kėshtu ka deklaruar Presidenti Austraik, Heinz Fischer, i pranishėm nė Forumin ekonomik Aus
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nuk ka paqe, Migen Memelli përjashtohet nga Partizani - BalkanWeb

Nuk ka paqe te Partizani. Edhe pse ka mbetur të luhet vetëm një javë nga kampionati, është vijuar me përjashtime dhe largime. Në kohën kur Hyshmeri vijon i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Haradinaj: Rinia, partneri ynë i parë për drejtim të ri - IndeksiOnline

Aleanca për Prishtinën festoi përvjetorin e 14 të themelimit. Në këtë 14 vjetor 300 të rinj kryeqytetas i’u bashkuan drejtimit të ri të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Basha Ekonomia ne kursin e gabuar - Top Channel

Partia Demokratike është e pakënaqur me mënyrën sesi Qeveria po menaxhon ekonominë e vendit dhe shqetësimin e saj për atë që e cilëson si kurs
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2352 ->2352 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shanseve ->shanseve 0 docs[0] -> docs[0] 1 2352 ->2352 0 hits[0] -> hits[0] 1 3025 ->3025

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos