Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shoh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zyrtare: Dzeko, kontratë të re me Cityn - BalkanWeb

Edin Dzeko ka nënshkruar kontratë të re katërvjeçare me Manchester Cityn. Gjatë javës së kaluar u raportua se Dzeko dhe Joe Hart do të ishin yjet e radh&
- Shtuar 1 ditė mė parė


»F1 Red Bull Asnje rrezik per Verstappen Jr - Top Channel

Red Bulli ka mbrojtur vendimin e tij për të përfshirë në aktivitet të riun holandez, Max Verstappen, i cili në sezonin e ardhshëm (2015), kur të jetë
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ndertuesit e HEC-it ne proteste - Top Channel

Rreth 600 punonjës shqiptarë të HEC-it të Banjës kanë bojkotuar punën që prej mbrëmjes së të mërkurës. Ata kanë parashtruar para d
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shqipëria, parë nga Amerika! - BalkanWeb

Kur je larg vendit tënd, në kushtet e sotme të lëvizjes së lirë dhe kur mjetet e përsosura të teknologjisë së lartë ta mundësojnë s
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Intervista /Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vrasja e gazetarit amerikan nga ISIS mobilizon botën - IndeksiOnline

Militantët e Shtetit Islamik të Irakut e kanë publikuar një video, në të cilën pretendohet se gazetarit amerikan, James Foley, i është prerë k
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Buzhala: Fis Ismaili, ti je klloun i VV-së, shko lage Shpend Ahmetin - IndeksiOnline

Mënjeherë pas publikimit të video ku deputeti i VV-së, Fisnik Ismaili e pranon sfidën që të laget me ujë të ftohtë si pjesë e fushatë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Frika si imazh politik - BalkanWeb

Një 60-vjeçar, përfaqësues i deputetit socialist të Vlorës, Koço Kokëdhima, me detyrë zyrtare dëgjimin e halleve të qytetarëve mendon "t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»E refuzon ndeshjen e madhe: Nuk luaj me jahudi! - IndeksiOnline

Ylli i futbollit egjiptian, Mohamed Aboutrika ka refuzuar të luaj një ndeshje të madhe miqësore. Vatikani ka organizuar ndeshje miqësore me datë 1 dhjetor në
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gul: Davutoglu do të jetë kryeministër - IndeksiOnline

Presidenti në largim i Turqisë, Abdullah Gul, të martën ka thënë se ministri i Jashtëm, Ahmet Davutoglu, me gjasë do ta merr drejtimin e partisë AK
- Shtuar 4 ditė mė parė


»"Kokëdhima të dorëhiqet, nëse ka tentuar të mbyllë çështjen" - BalkanWeb

TIRANE-Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, njëherazi kryetare e Aleancës së Grave Deputete, në një intervistë të dhënë dje për "Gazeta
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Sindroma 'Tahyp' e shqiptarëve - BalkanWeb

Ne shqiptarët kemi një kompleks me shfaqjen, protestat, denoncimin, kërkimin e të drejtave kur na i mohojnë. Në vetvete gjithsecili prej nesh diskuton dhe thotë:
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vjedhja e Bankes Fullani i emeroi vete kontrolloret - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141028 am p classwp-caption-text Inspektorja e Bankes Elivar Golemi dhe Guvernatori FullaniSSSAbrASSInspektorja e Pergjithshme e Bankes se Shqiperise Elivar G
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Stabiliteti qe vjen nga largimi i Fullanit - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141201 pm p classwp-caption-text Rudina SeseribrbrRUDINA SESERIbrbrbrĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Duke rrezikuar se qeni nje ze me shume ne nje humnere ku zerat qe sh
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Klosi Fullani fajtor eshte cenuar siguria kombetare - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141022 am p classwp-caption-text Fatos Klosi Majtas Guvernatori Ardian FullaniSSSAbrASSIsh-kreu i SHISH Fatos Klosi thote se me grabitjen e Bankes se Shqiperis
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Akuzat per doktorature false Isufaj leter te hapur Pollos - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141559 pm p classwp-caption-text Erjona IsufajbrbrDrejtoresha e Inspektimit te Ligjshmerise ne Inspektoratin Shteteror te Arsimit Ejona Isufaj u eshte pergjig
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Zbulohet ditari sekret i shefit te kabinetit Dyzet vite ne zyren e Enverit - Panorama

e Marte 12 Gusht 20141455 pm p classwp-caption-text Haxhi Kroi dhe faksimile e ditaritSSSAbrASSHaxhi Kroi pas Nexhmije Hoxhes ka qene njeriu me i besuar i Enverit I zgjedhur prej
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Rrefimi i panjohur i Kadarese Dyshimi per kancer skaner ne Greqi - Panorama

e Marte 5 Gusht 20141936 pm p classwp-caption-text Ismail KadarebrbrKur ndien se po te vjen fundi kur ajo cka mund te lexosh ne syte e mjekeve nuk eshte shprese e vetmja deshire
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Juve Allegri kerkon edhe 2 perforcime - Top Channel

Duhen edhe 2 javë që të përfundojë merkato verore, por Juventusi duket më aktiv se kurrë në kërkim të përforcimeve të fundit të nevojsh
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 22121 ->22121 0 time -> time 1 0.015 ->0.015 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shoh ->shoh 0 docs[0] -> docs[0] 1 22121 ->22121 0 hits[0] -> hits[0] 1 27595 ->27595

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos