Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shtabi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ēėrēilli, Rebeli qė u bė Kryeministėr - BalkanWeb

Njė intervistė me historianin Carlo D’Este. Ai ishte njė enigmė e vėrtetė. Njė sekondė bėn dicka absolutisht brilante, nė ēastin tjetėr bėn dicka aq tė marrė sa qė tė lė me gojė hapur. Gjatė Luf
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pukë, sërish zjarre në zonat pyjore, sot 4 vatra të reja - BalkanWeb

PUKË- Rikthehen zjarret në zonat pyjore të Pukës. Ditën e sotme raportohet për 4 vatra të reja zjarri në afërsi të fshatit Nicoj në Fushë Ar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Lluka: Vëllaznimi e kërkon titullin - IndeksiOnline

Vëllaznimi prej këtij viti i ka mëshuar shqelm krizës financiare. Ndryshimet në qeverisjen e Komunës së Gjakovës, kanë bërë që kuqez
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Te shkujdesurit qeveritare ne kater kohe grabitjesh bankare - Top Channel

Nga Bajram Peçi: Populli që ëndërronte Rusoi nuk pati gjasa që të shihej në Europë, ku u shndërrua në turmë revolucionesh dhe më pas n&eum
- Shtuar 2 javė mė parė


»TĖ SHKUJDESURIT QEVERITARĖ, NĖ KATĖR KOHĖ GRABITJESH BANKARE - Gazeta Shqip

BAJRAM PEĒI Populli qė ėndėrronte Rusoi nuk pati gjasa qė tė shihej nė Europė, ku u shndėrrua nė turmė revolucionesh dhe mė pas nė hordhi tė dy luftėrave botėrore. Francezėt
- Shtuar 2 javė mė parė


»'Ngrihet' avioni i Riformatos nėDivjakė, ushtria e lėviz nga plazhi - Shqiptarja.com

4 muaj pas rrėzimit, ushtria ka marrė pėrsipėr largimin e avionit tė e rrėzuar italian. Avioni tip ‘Piper’ qė drejtohej nga italiani Giorgio Riformato bėri njė ulje tė pafat nė Plazhin e D
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mbėrrin nė Tiranė avioni i Divjakėsushtria e ēmonton, erdhi me kamion - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DIVJAKE - Avioni i rrėzuar nė plazhin e Divjakės, i dyshuar pėr implikim nė trafikun ajror t
- Shtuar 3 javė mė parė»Nuk ndodh vetëm në Kosovë - Në Paris vidhen 52 kg kokainë e konfiskuar brenda shtabit policor - IndeksiOnline

Policia franceze ka njoftuar se e ka arrestuar një oficer i cili dyshohet se ka vjedhur 52 kg kokainë, në vlerë prej rreth 2 milionë eurove, nga një dhomë e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Haliti: S'ka pasur transplantim të organeve gjatë luftës - IndeksiOnline

Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Xhavit Haliti, ka thënë se Kosova duhet ta kalojë edhe një sfidë, raportin e prok
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vidhen 52 kg kokainë e asgjësuar në policinë e Parisit - BalkanWeb

Policia franceze ka njoftuar se e ka arrestuar një oficer i cili dyshohet se ka vjedhur 52 kg kokainë, në vlerë prej rreth 2 milionë eurove, nga një dhomë e mbyllur
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vidhen 52 kg kokainë e asgjesuar në policinë e Parisit - BalkanWeb

PARIS- Policia franceze ka njoftuar se e ka arrestuar një oficer i cili dyshohet se ka vjedhur 52 kg kokainë, në vlerë prej rreth 2 milionë eurove, nga një dhomë e m
- Shtuar 3 javė mė parė


»Konjufca: Ekstremizmi fetar, armiku i kombit shqiptar - BalkanWeb

PRISHTINE- Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, duke folur për aktin terrorist të Lavdrim Muhaxherit, ka thënë se shkaqet e këtij rasti duhet kërkuar te
- Shtuar 4 javė mė parė


»Komuna e Gjilanit sanon rrugët pas reshjeve të shiut - IndeksiOnline

Pas intervenimeve të shumta për të sanuar gjendjen pas reshjeve të mëdha të shiut, Shtabi Emergjent i Komunës së Gjilanit ka intervenuar edhe në rr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shtabi i emergjencave: Gjilani po normalizohet - IndeksiOnline

Pas reshjeve të shumta të shiut, është mbajtur para pak çastesh takimi shtatë anëtarësh i shtabit të Emergjencave, të cilin e udhëhoqi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Luta në terren, kërkon ndihmën e qeverisë për t’i përballuar vërshimet - IndeksiOnline

Shtabi i Emergjencës i Komunës së Gjilanit po vazhdon t’u dalë në ndihmë banorëve të lagjeve të qytetit, disa nga shtëpitë e të
- Shtuar 4 javė mė parė


»VV, homazhe me rastin e tre vjetorit të rënies së heroit Enver Zymberi - IndeksiOnline

Në fshatin Dubovc të Vushtrrisë një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje bëri homazhe te varri i heroit Enver Zymberi me rastin e tre vjetorit të rën
- Shtuar 5 javė mė parė


»Elbasan, breshėri i verės dėmton fermerėt e zonės sė Dumresė - Ora News

Elbasan-Njė brėsher i pazakontė ka rėnė nė zonėn e Dumresė tė rrethit tė Elbasanit, duke shkaktuar dėme tė mėdha tek fermerėt. Sipas fermerėve ky breshėr nuk kishtė rėnė asnjėherė
- Shtuar 5 javė mė parė


»Bresher i pazakonte ne zonen e Dumrese - Vizion Plus

brbrKokrrat e bresherite me nje trashesi prej 5 centimetrash nuk ishin pare ndonjehere ne zonen e Dumrese ne Elbasan ndaj edhe fermeret jane gjendur te papergatitur per nje fenomen te tille Serat jan
- Shtuar 5 javė mė parė


»70 vjet nga atentati kundėr Hitlerit - Tirana Observer

Mė 20 korrik 1944 oficeri gjerman Stauffenberg vendosi njė valixhe dokumentash pranė Adolf Hitlerit nė shtabin e tij. Bomba shpėrtheu, por Hitleri shpėtoi rastėsisht. Cili ishte skenari i p
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2987 ->2987 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shtabi ->shtabi 0 docs[0] -> docs[0] 1 2987 ->2987 0 hits[0] -> hits[0] 1 4236 ->4236

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos