Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sipas Sharres"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Uji i Sharres me ndotje te larte organike - Klan TV

0
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Varrezat Tahiri Vendim per shpronesimin e pronareve - News of Albania

Transmetuar me 19032014 - 1358 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri PUBLICITET Tirane 19 mars 2014 NOAal- Ne perfundim te mbledhjes se q
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Varrezat e Tiranes Tahiri Vendim per shpronesimin e pronareve - News of Albania

Transmetuar me 19032014 - 1358 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri Lajme te lidhuraBashkia Justifikim i paturp i Tahirit PUBLICITET Tira
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Bode Ekonomia po mbetet pa burimet e financimit qeveria po con drejt rrenimit - News of Albania

Tirane 22 shkurt 2014 NOAal- Ish-ministri i Financave aktualisht deputet i Partise Demokratike Ridvan Bode ka analizuar treguesit fiskale te vitit 2013 si dhe trendin e ekonomise shqiptare per vitin 2
- Shtuar 6 muaj mė parė


»I jepet lamtumira e fundit deputetit Sokol Olldashi. Shqipėria nė Zi Kombėtare - BalkanWeb

TIRANE - Shqipėria ėshtė sot nė zi, flamujt janė ulur nė gjysmėshtizė nė nderim tė deputetit dhe ish-ministrit Sokol Olldashi, i cili humbi jetėn nė njė aksident tragjik nė aksin Elbasan-Tiranė. Kuven
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Bozdo Rreth 1 mije meter kub inerte do te zhvendosen nga kryeqyteti - ABC News

Kete trotuar prej kohesh banoret e zones e kane kthyer ne nje vendgrumbullim per inerte. Eshte nje nder 11 pikat problematike ku Bashkia e Tiranes ka evidentuar rreth 1 mije meter kub ine
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Vijon aksioni i bashkisė “Tė mbajmė pastėr Tiranėn” - Gazeta 55

20-11-2013 / Gazeta 55 Bozdo: Rreth 1 mijë metër kub inerte do të zhvendosen nga kryeqytetiEshte nje nder 11 pikat problematike ku Bashkia e Tiranes ka evidentua
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Denoncimi i Islamit: Koco, 19 miliarde leke tendera Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Ish deputeti socialist, tashme kandidat ne listat per deputete te Partise Demokratike, Kastriot Islami, denoncoi dje se botuesi Koco Kokedhima ka marre jo pak, por 19 milione dollare, ose 19 miliarde
- Shtuar 1 vit mė parė


»Serish kerkime ne landfillin e Sharres - Top Channel

Kërkimet për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Julian Çela kanë vazhduar për të tetën ditë me radhë, duke përdorur po të njëjtin
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vijojne kerkimet ne Sharre - Top Channel

Mëngjesin e së premtes kanë rifilluar kërkimet në landfillin e Sharrës, për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Julian Çela, i zhdukur që n&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pedofili ska akuze per Julianin - Top Channel

Ashtu siç pritej Gjykata e Tiranës i dha masën e arrestit me burg Ardian Prrenjasit monstrën e Laprakës i akuzuar për pedofili dhe marrëdhenie seksuale me dhun&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nderpriten kerkimet per femijen - Top Channel

Policia tashmë ka përcaktuar një vend se ku duhet të kryejë kërkimet për të gjetur trupin e 11-vjeçarit të vdekur Julian Çela. Pas dësh
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pedofili:Ja ku hodha trupin e Julian Ēelės nė Sharrė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV / Pamjet ekskluzive nė TV A1 REPORT Nė hetim gjyqtarja Demiraj, nė 2008 liroi Prrenjasi VIDEO ekskluzive /Tregon skemėn e krimit/ FOTO Ne 2008 gjyqtarja Demiraj e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rrėfimi i pedofilit: Si e vravadhe zhduka trupin e Julianit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV / Pamjet ekskluzive nė TV A1 REPORT Nė hetim gjyqtarja Demiraj, nė 2008 liroi Prrenjasi VIDEO ekskluzive /Tregon skemėn e krimit/ FOTO VIDEO/FAMILJARĖT: DUAM DREJ
- Shtuar 1 vit mė parė


»Maniaku hetime per te tjera krime - Top Channel

Pas përdhunimit të një të mituri gati dy ditë më parë, por edhe vrasjes së të miturit tjetër Julian Çela, po në Laprakë nga i dyshu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rrėfimi i pedofilit: Si e vrava dhe zhduka trupin e Julianit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO EKSKLUZIVE Tv A1 REPORT! nė Sharrė Hetim gjyqtares Demiraj, nė 2008 liroi Prenjasin VIDEO ekskluzive/ Tregon skemėn e krimit/ FOTO SKEDA/ Pedofilia, vėllimi i krime
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pedofili: Unė e vrava JulianĒelėn, trupin e hodha nė Sharrė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/ Ndiqni hap pas hapi Djali i zyrtarit tė SHISH-it u zhduk mė 30 nėntor Policia: Si u shpėtua fėmija dhe arrestua vrasėsi TIRANE - Ardian Prrenjasi, rrė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Importi i mbetjeve per riciklim - Top Channel

Kreu i Mjedisit Fatmir Mediu ka saktësuar se Ligji i Menaxhimit të Mbetjeve është brenda kritereve të Bashkimit Europian dhe ka nje liste ne numer te vogel të lë
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 65 ->65 0 total_found -> total_found 1 65 ->65 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sipas ->sipas 0 docs[0] -> docs[0] 1 434021 ->434021 0 hits[0] -> hits[0] 1 770521 ->770521 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sharres ->sharres 0 docs[1] -> docs[1] 1 130 ->130 0 hits[1] -> hits[1] 1 192 ->192

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos