Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Socialistet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»A mund te vazhdohet me kete te majte - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141202 pm REXHEP MEIDANIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Nuk me la pershtypje te mire libri i Jean Montaldo Miterani dhe 40 hajdutet Mitterand et les 40 voleurs A
- Shtuar 3 javė mė parė


»Historia e Canes nga bojaxhi ne Greqi ne shef punesimi - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141241 pm p classwp-caption-text Agron CanebrbrJeta e Agron Canes ka pasur ulje-ngritjet e saj pas viteve te demokracise I lindur ne Navarice te Sarandes dhe me
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD Funksionaret perverse perfaqesuesit e oligarkise ne pushtet - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 1259 Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi PUBLICITET Tirane 18 gusht 2014 NOAal- Partia Demokratike dek
- Shtuar 3 javė mė parė


»Islami Aleanca me krimin zhvillohet prej 15 vjetesh Rama Nderi politik i PD ne dore te Kacit - News of Albania

Transmetuar me 07082014 - 1335 Kastriot Islami PUBLICITET Tirane 7 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Kastriot Islami deklaroi se alea
- Shtuar 4 javė mė parė


»PE jep sot aprovimin per kandidaturen e Junker - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Konflikt 038 Bojkot ne Kuvend - Vizion Plus

brbrSerish parlamenti eshte shnderruar ne arene perplasjesh mes deputeteve te mazhorances dhe opozites kete here me protagoniste demokratin Gent Strazimiri dhe socialistin Pjerin Ndreu Te dy deputetet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Demshperblim ish te perndjekurve - Vizion Plus

brbrQeveria ka konkretizuar me ligj ndryshimet ne skemen per demshperblimin e ish te perndjekurve politike Tashme perparesi per te marre kestin do te kene te gjithe ish vuajtesit politike te komunizmi
- Shtuar 2 muaj mė parė


»300 ditet e qeverise Rama - Vizion Plus

brbrBilanci i 300 diteve te para te qeverise ka mbledhur kabinetin Rama kete te diele ne vilen qeveritare ne Dajt Te njejten praktike qe ka ndjekur edhe per 100 diteshin e pare te qeverisjes kryeminis
- Shtuar 2 muaj mė parė


»1 vit pas zgjedhjeve te 23 qershorit - Vizion Plus

brbrZgjedhjet e 23 qershorit 2013 do te shenonin rikthimin e socialisteve ne pushtet pas 8 viteve ne opozite 8 vite te gjata mes betejash parlamentare protestash qytetare e deri greva urie qe kerkonin
- Shtuar 3 muaj mė parė»Basha akuza PS Promovim te inkriminuarve - Vizion Plus

Partia Demokratike do te perfshihet ne garen per te zgjedhur forumet me te larta drejtuese te saj Duke folur nga Mati ku zgjodh kreu i PD per kete dege kryedemokrati Lulzim Basha tha se qarkul
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama: Progresistė e socialistė, gėzuar ditėlindjen PS - BalkanWeb

TIRANE- Nė kuadėr tė 23-vjetorit tė krijimit tė Partisė Socialiste, kryeministri Edi Rama, njėherėsh dhe kryetari i ka uruar ditėlindjen partisė sė tij. Me anė tė njė mesazhi nė rrjetin social “
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Socialistet ne 23-vjetorin e partise - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha, në 23-vjetorin e krijimit të Partisë Socialiste, deklaroi në seancën plenare të Kuvendit të Shqipërisë se qeveria e sotme nu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»23-vjet PS, Rama: Jo mė luftė tė ftohtė, keqardhje qė nuk erdhi Basha - BalkanWeb

TIRANE- Qė nė orėn 19:30  tė ftuarit nisėn tė mbushin ambientet ku po zhvillohet ceremonia festive me rastin e 23-vjetorit tė Partisė Socialiste. Pas shfaqjeve tė pamjeve tė ndryshme, arritjeve tė PS-
- Shtuar 3 muaj mė parė


»23 vjetori i PS, Rama: Koalicioni PS-LSI, bashkimi qė i ktheu vendit, shtetin demokratik - Gazeta Shqip

Partia Socialiste ka festuar sot nė n
- Shtuar 3 muaj mė parė


»23-vjet PS, Rama: Jo mė luftė tė ftohtė, keqardhje qė nuk erdhi Basha, humbi dollinė - BalkanWeb

TIRANE- Qė nė orėn 19:30 tė ftuarit nisėn tė mbushin lulishten e Muzeut Kombėtar, ku po zhvillohet ceremonia festive me rastin e 23-vjetorit tė Partisė Socialiste. Pas shfaqjeve tė pamjeve tė ndryshme
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Basha PS pengoi statusin - Vizion Plus

Shqiperia i ka shanset te gjitha shanset per te marre statusin e vendit kandidat brenda ketij muaji por sipas opozites ky proces mund te ishte mbyllur nje vit me pare nese socialistet nuk do t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sondazhi i NOA zgjedhjet per kreun e PS duhet te behen - News of Albania

Transmetuar me 01062014 - 1827 Sondazhi i deridjeshem i agjencise se lajmeve NOA shtroi pyetjen nese debati i ngritur ne Partine Socialiste per zgjedhjet e r
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rama nga Gjirokastra Demokratet ju harruan - Klan TV

0
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Parlament debate dhe akuza - Vizion Plus

Ashtu sic pritej seanca plenare ka filluar me tension dhe perplasje mes opozites dhe maxhorances Deputetet demokrate kane shfrytezuar kohen qe rregullorja u jep per procesverbalin per te folur
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4145 ->4145 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 socialistet ->socialistet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4145 ->4145 0 hits[0] -> hits[0] 1 5734 ->5734

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos