Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sondazh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Prapaskena, Mesi mund të kishte zgjedhur Arsenalin - BalkanWeb

Një histori interesante qarkullon në Spanjë. Lionel Mesi, pak para se të firmoste rinovimin me Barcelonën, u ka besuar miqve të tij më të ngushtë rrëf
- Shtuar 2 ditė mė parė»Beqja kryqėzohet pėr ēmimet e barnave, deputetėt e PS: Sistemi shėndetėsor i degraduar - Ora News

Raporti i Bankės Botėrore  i cili vinte nė dukje se Shqipėria  ka ēmimet mė tė larta tė barnave nė Bashkimin Europian ka shkaktuar diskutime nė komision duke e bėrė ministrit Beqja  pėr ujė tė ftoh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Çuçi: Dule keqkuptoi deklaratën time, 60% e himariotëve pro bashkimit me Vranishtin - BalkanWeb

TIRANË- Ministri për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi deklaroi sot se kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule e ka keqkuptuar deklaratën e tij për Himarën. N&e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kėto janė shoqėritė mė tė mira ajrore nė botė - Gazeta Shqip

Rreth 19 milionė pasagjerė kanė votuar nė Skytrax dhe kanė kontribuuar kėshtu nė dhėnien e ēmimit pėr shoqėrinė mė tė mirė tė vitit. Nė seksionin Airline-Awards dominojnė shoqėritė nga
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gjermanet Pro rikandidimit te Merkel - Top Channel

Dy gjermanë në tre, ose 65 për qind e tyre, do të dëshironin që Angela Merkel të rikandidonte për postin e kancelares edhe në zgjedhjet e ardhshme politike
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ja kush e votoi Messin për “Topin e Artë” - BalkanWeb

Marrja e Topit të Artë të botërorit të fituar nga Gjermania, nga Leo Messi solli shumë polemika në shtypin sportiv dhe jo vetëm. Dhënie e çmimit loj
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sondazhi nė BalkanWeb: Gjermania ngre Kupėn e Botės! - BalkanWeb

TIRANE-Pyetja qė sot po mban nė ankth tė gjithė ėshtė, ‘Kush e fiton kėtė Botėror?’ Por lexuesi i BalkanWeb nuk ka pikėn e dyshimit se Gjermania do tė ngrejė tė dielėn nė mbrėmje Kupėn e B
- Shtuar 2 javė mė parė»“Territorialja”, PDIU: Vėmendjendarjes sė komunave nė jug tė vendit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Ligji pėr decentralizimin do tė jetė gati nė vjeshtė, ndėrsa reforma territoriale d
- Shtuar 3 javė mė parė


»4 fantazitë e çmendura të femrave në shtrat - BalkanWeb

TIRANE-Zakonisht janë meshkujt ata që shquhen për dëshira të çmendura në shtrat, por jo të tilla kanë dhe femrat. Është vërtetuar tashm&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sondazhi pėr pėrplasjen Ministri-KLD, Naēo: Lexuesi i BalkanWeb mė vlerėsoi me votė - BalkanWeb

TIRANE-Kohėt e fundit janė shėnuar pėrplasje tė shumta mes ministrit tė Drejtėsisė  Nasip Naco dhe Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė (KLD) lidhur me emėrimet apo shkarkimet nė Gjykata. Agjencia
- Shtuar 3 javė mė parė


»Reforma administrative, Ēuēi: E presim opozitėn deri nė minutėn e fundit tė 31 Korrikut - BalkanWeb

TIRANĖ-Emisioni “Studio e Hapur” nė ekranin e News24, me moderatore Eni Valisin sjell temėn e reformės pėr decentralizim. Tema vjen nė diskutim nė njė moment kur qeveria ėshtė drejt mbyllj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sondazh në BalkanWeb, mbi 60% votojnë: Të hapen shtëpitë publike - BalkanWeb

TIRANË-Të hapen shtëpitë publike, të ligjërohet prostitucioni. Ky është rezultati në një sondazh online në agjencinë e lajmeve BalkanWeb me
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pse gjatë verës tradhtohet më shumë - BalkanWeb

SHBA-Largimi nga rutina, rritja e dëshirës seksuale me rritjen e temperaturave apo thjesht rastësia janë disa nga arsyet që çojnë partnerët në tradhti. N
- Shtuar 3 javė mė parė


»Obama me keq se George Bush - Top Channel

Edhe më keq se George W. Bush, madje presidenti më i dobët që prej Luftës së Dytë Botërore. Kështu e shohin sot amerikanët Barak Obamën, gati gjy
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama politikani i preferuar - Vizion Plus

brbrStatusi i vendit kandidat per Shqiperine u perjetua si lajm i mire per shqiptaret te cilet ne te gjitha sondazhet kane qene pro integrimit te vendit ne BE Por duket se ky status ka ndikuar direkt
- Shtuar 4 javė mė parė»Flini nudo per te qene te lumtur - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shqipėria merr Statusin, sondazhi nė BalkanWeb: Merita i takon qeverisė ‘Rama” - BalkanWeb

TIRANĖ-Merita pėr marrjen e statusit i takon qeverisė aktuale. Kjo ėshtė pėrqindja qė fiton nė votimin qė BalkanWeb bėri mbi sondazhin me temė “Shqipėria e mori statusin e vendit kandidat pėr nė
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2852 ->2852 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sondazh ->sondazh 0 docs[0] -> docs[0] 1 2852 ->2852 0 hits[0] -> hits[0] 1 3784 ->3784

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos