Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Spitali Psikiatrik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shefi i kabinetit Enver Hoxha i mbyllur ne zyre ndjek nga RAI Niksonin ne Kine - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141659 pm p classwp-caption-text Enver HoxhaSSSAbrASSVijon nga numri i kaluarSSSAbrASSLajmi per viziten e Presidentit te SHBA-ve ne Kine ne shkurt te vitit 1
- Shtuar 2 javė mė parė


»Spitali Psikiatrik nė Elbasan, pasrikonstruksionit nė funksion tė plotė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ELBASAN - Numri i lartė i pacientėve vijon tė mbetet problemi kryesor i spitalit psikiatrik
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Personat me probleme mendore - Top Channel

Për të sëmurët me probleme mendore është inauguruar paraditen e së premtes shtëpia dykatëshe, e cila do të shërbejë për strehimin dhe r
- Shtuar 3 muaj mė parė»Shtyhet gjyqi vleresim psikiatrik per Pistorius - News of Albania

Gjyqi i Oscar Pistorius vazhdon te zgjatet pa fund Ne kryeqytetin e Afrikes se Jugut procesi kunder kampionit te famshem paraolimpik merr nje rrjedhe krejt tjeter dhe gjyqi shtyhet deri ne fund te mua
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Eliza Dushku xhiron film në një çmendinë - IndeksiOnline

 Filmi i ri i Eliza Dushkut ku ajo luan përkrah Chace Crawford e Brandon T. Jackson, titullohet "Eloise" dhe është një film horror, i cili që në fi
- Shtuar 4 muaj mė parė»Deshmia per rrahjen e Ilia Karelit - Vizion Plus

Zbardhen detaje te reja lidhur me vdekjen e shqiptarit Ilia Kareli ne nje burg grek ne veri te Greqise Deshmi te reja bejne me dije se shefi i gardianeve te burgut te Nigritas at ku mendohet s
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ish-godina e Kimisė kthehet nė Spital Psikiatrik - Gazeta Shqip

Tė sėmurėt mendorė, tė dėnuar pėr vepra penale, jo mė nė burgje 
- Shtuar 5 muaj mė parė»Ndėrtimi i spitalit psikiatrik,Beqja: Do t`i kthejmė dinjitetin personave nė nevojė - Ora News

Ish-Regjimenti i Kimisė, nė Shtish-Tufinė nė Tiranė do tė kthehet nė njė spital tė psikiatrisė ligjore dhe nė njė qendėr kurative pėr tė sėmurėt me probleme tė kolonės vertebrale.  Kjo nė sajė tė n
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Do ndërtohet spital i Psikiatrisë Ligjore në Shish-Tufinë, Totozani: Fitore! - BalkanWeb

TIRANË- Një spital i psikiatrisë ligjore dhe i një qendre kurative për të sëmurët me probleme të kolonës vertebrale do të ndërtohet së
- Shtuar 5 muaj mė parė»Ish-kimikja spital psikiatrik, fundproblemit pėr tė sėmurėt e dėnuar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ja plani i qeverisė pėr tė sėmurėt e dėnuar SHTISH-TUFINE - Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqa
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Spitali i ri psikiatrik nė Tiranė, do trajtohen personat qė janė dėnuar nga drejtėsia - Ora News

Mbipopullimi i paraburgimeve dhe i burgjeve me persona qė kanė probleme tė shėndetit mendor, e ka detyruar qeverinė tė ngrejė njė spital mė vete pėr trajtimin e kėtij kontigjenti. Kjo godinė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shtish-Tufinë, reparti ish-kimikes dobëhet spital Psikiatrik me fondet e BE - Shqiptarja.com

TIRANË - Ambientet e ish-regjimentit kimik në Shish-Tufinë, shumë shpejt do të kthehen në spital psikiatrik. Aktualisht, këto mjedise tejet të amortizuara sh&eu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shish-Tufinė, reparti ish-kimikesdo tė kthehet nė spital Psikiatrik - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ - Ambientet e ish-regjimentit kimik nė Shish-Tufinė, shumė shpejt do tė kthehen nė spita
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Vrau burrin e dogji shtėpinė, i biri: Psikiatria ta rimarrė, nėna do mė vrasė - BalkanWeb

BULQIZE-“Nėna rrezikon tė mė vrasė”. Ėshtė kjo thirrja pėr ndihmė e njė 22-vjeēari nga Bulqiza. Jeton Elezi shprehet se ndihet i rrezikuar nga nėna e tij, e cila vuan nga ērregullime mendo
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ministria e Shëndetësisë merr ne administrim ish-regjimentin e kimisë, do kthehet në spital psikiatrik - BalkanWeb

TIRANE - Ministria e Shëndetësisë merr në administrim ish-regjimentin e kimisë”, me vendndodhje në Shtish-Tufinë, për ta kthyer atë në një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ish-regjimentin e Kimisë i kalonMSH, do kthehet në spital psikiatrik - Shqiptarja.com

TIRANË - Ministria e Shëndetësisë do të marrë në administrim "ish-regjimentin e Kimisë”, me vendndodhje në Shtish-Tufinë, për ta kthye
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 268 ->268 0 total_found -> total_found 1 268 ->268 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 spitali ->spitali 0 docs[0] -> docs[0] 1 7379 ->7379 0 hits[0] -> hits[0] 1 10827 ->10827 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 psikiatrik ->psikiatrik 0 docs[1] -> docs[1] 1 1037 ->1037 0 hits[1] -> hits[1] 1 1528 ->1528

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos