Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Stomatologji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»MAS: Italiani 10 ditë në Shqipëri, mori diplomë në Stomatologji te "Kristali" - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Arsimit dhe Sportit ka vijuar edhe ditën e djeshme zbardhjen e shkeljeve të universiteteve të cilave iu hoq licenca me vendim qeverie. Sekretari i përgjithsh&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»MAS: Italiani 10 ditė nė Shqipėri, mori diplomė nė Stomatologji te "Kristali" - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Arsimit dhe Sportit ka vijuar edhe ditėn e djeshme zbardhjen e shkeljeve tė universiteteve tė cilave iu hoq licenca me vendim qeverie. Sekretari i pėrgjithshėm i MAS, Plarent Ndreca
- Shtuar 1 javė mė parė


»Absurdi te ‘Kristal’ italiani udiplomua me 10 ditė qėndrim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mbyllet Universiteti i "Bossit" Letra e Ambasadės Italiane pėr Prokurorinė Shqiptare pėr diplomimin e Nespolės Raporti i plotė i MAS per Univeristetin Kristal
- Shtuar 1 javė mė parė


»Hetim atyre qė dhanė licenca dhe atyre qė i shitėn diplomat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nikolla i pėrgjigjet Berishės pėr Arsimin TIRANE - Ēdokush qė lejoi shit-blerjen e diplomave dhe l
- Shtuar 3 javė mė parė


»Urgjencat dentare, Toska: Në klinika, ampula të skaduara - BalkanWeb

TIRANE - Në 107 kabinete e klinika dentare, ka kuti me preparatet e nevojshme të urgjencës, por këto me mungesa të inventarit (ampula të skaduara, mungesë oksigjeni,
- Shtuar 4 javė mė parė


»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 5 javė mė parė
»Nje reforme e vonuar per nje sistem ne krize - Top Channel

Ilir Yzeiri - Ka disa kohë që Komisioni për Arsimin e Lartë dhe Kërkimin Shkencor ka paraqitur raportin e parë për reformimin e arsimit të lartë dhe kë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»NJĖ REFORMĖ E VONUAR PĖR NJĖ SISTEM NĖ KRIZĖ - Gazeta Shqip

NJĖ REFORMĖ E VONUAR PĖR NJĖ SISTEM NĖ KRIZĖ Ilir Yzeiri Ka disa kohė qė Komisioni pėr Arsimin e Lartė dhe Kėrkimin Shkencor ka paraqitur raportin e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Matura 2015, nuk do tė ketė mė sezon vjeshte - Gazeta Shqip

Vendimi i fundit i MAS, ngelėsit do tė testohen njė vit mė vonė Shpresa Mezini
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Bursa studimi në Turqi dhe Japoni, kushtet dhe dokumentet që duhen - BalkanWeb

TIRANE-Studentët shqiptarë kanë mundësi të përfitojnë bursa studimi për vitin e ri akademik në universitetet turke dhe ato japoneze falë bashkëpu
- Shtuar 4 muaj mė parė»Shuhet Pjetër Pepa, misionar i kombit - BalkanWeb

TIRANE - Pjetër Pepa ndërroi jetë. Ai shkoi i qetë në përjetësi, se e kishte përmbushur misionin e tij. Ndihemi tejet të lënduar që na iku kaq sh
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ndėrron jetė ish-ambasadori iShqipėrisė nė Vatikan, Pjetėr Pepa - Shqiptarja.com

SHKODĖR- Ndahet nga jeta Pjetėr Pepa, ish-ambasadori i Shqipėrisė nė Vatikan, gjithashtu 2 herė deputet nė Parlamentin e Shqipėrisė. Lajmin pėr humbjen e jetės sė 72-vjeēarit e kanė njoftuar vetė fėmi
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ndahet nga jeta Dr. Pjeter Pepa, PD: Humbėm njė personalitet tė shquar - Ora News

Ndahet nga jeta Dr. Pjeter Pepa. Mjeku i shquar la pas njė karrierė tė pasur mjekėsore, por edhe politike. Ai ishte njė nga themeluesit e Partisė Demokratike, ndėrsa ka qenė deputet i Kuvendit pėr
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Elvis Rroshi bėhet me vajzė, s’bėn dasmė me tė fejuarėn 25-vjeēare - BalkanWeb

TIRANE-Fejesa midis Kryetarit tė Bashkisė sė Kavajės, Elvis Rroshi dhe 25- vjeēares Irisa Guma ėshtė kurorėzuar me ardhjen nė jetė tė njė vajze. Ndryshe nga marrėdhėnia e tij e mėparshme me Griselda Z
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Pranvera e hidhur e Sandėr Prosit - Gazeta Shqip

Njė udhėtim nė galerinė e personazheve tė Sandėr Prosit nė 94-vjetorin e lindjes 
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Publikohen mesazhet e “Grupit kriminal” të UP-së! - IndeksiOnline

Rektorati i Universitetit të Prishtinës dhe as dekanatet ende nuk e kanë suspenduar asnjërin prej zyrtarëve të UP-së që dyshohen se janë përfshir&e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Studentët e Mjekësisë: Duamreferendum që të kalojmë në UT - Shqiptarja.com

TIRANË - Studentët e Universitetit të Mjekësisë kanë organizuar sot një forum të hapur me qëllim referendumi për shkrirjen e universitetit të tyr
- Shtuar 10 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 268 ->268 0 total_found -> total_found 1 268 ->268 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 stomatologji ->stomatologji 0 docs[0] -> docs[0] 1 268 ->268 0 hits[0] -> hits[0] 1 306 ->306

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos