Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Substancave Narkotike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Arrestohen dy persona, u kapën me mbi 18 kilogramë marihuanë (Foto) - IndeksiOnline

Sot, me datën 13 gusht 2014, rreth orës 06:00, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë ka realizuar me sukses operacionin policor të koduar “PLANTACIONI&
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ben xhiro perpara policise muratori shqiptar kapet me 4 kg droge ne Itali - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Dy here ai ka bere xhiro perpara policise dhe ka kaluar nen hunden e tyre sikur te mos kishte asgje te dyshimte Skuadra e policise ne Itali si cdo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shqetësonte klientët,policia "merr"vajzën me pantallona të shkurtra - Shqiptarja.com

Një vajzë është shoqëruar nga policia për në komisariat për shkak se shqetësonte klientët në një lokal në zonën e ish-Bllokut n&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»ldquoMarco Pantani eshte vrarerdquo - Top Channel

Dhjetë vjet pas vrasjes së çiklistit italian, Marco Pantani, hetimet nga Kryeprokurori i Riminit kanë rihapur çështjes, pas ankesave edhe të familjes së t&e
- Shtuar 4 javė mė parė»Lajm shokues nga Zvicra Marijuane kokaine dhe te rinj te helmuar nga Shqiperia - News of Albania

Transmetuar me 10072014 - 1427 Foto arkiv PUBLICITET Sportello dei Diritti leshon alarmin ne Itali sekuestrimet e vazhdueshme nga Adria
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Jolie nen varesine e heroines Video - Shekulli

brbrNje video e frikshme e aktores me te famshme te Hollivudit Angelina Jolie eshte postuar kohet e fundit ne rrjetet sociale Videoja e xhiruar ne vitet 1990 tregon pamjet e aktores se stresuar qe ndo
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ngrihet aktakuzë kundër Naser Kelmendit‏ - Shqiptarja.com

Sot Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, pranë Gjykatës Themelore në Prishtinë, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit Naser Kelmendi.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Çfarë ndodhi të premten në Kosovë? - IndeksiOnline

Raporti i Policisë botohet pa ndërhyerje RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE LËNDIM I RËNDË TRUPOR Podujevë 04.07.2014 – 18:30.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ngritët aktakuzë kundër Naser Kelmendit‏ - IndeksiOnline

ā€‹Sot Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, pranë Gjykatës Themelore në Prishtinë, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit Naser Kelm
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Prokuroria e Kosovës ngre akuzë kundër Naser Kelmendit - BalkanWeb

PRISHTINE - Prokuroria e posaçme e Kosovës ngriti akuzë kundër Naser Kelmendit, shtetas boshnjak me prejardhje nga Kosova, i cili ndodhet në listën e Shteteve të B
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Gjermania ekstradon një “prodhues” hashashi - IndeksiOnline

Autoritetet gjermane kanë ekstraduar një person nga Republika Ruse e Çeçenisë, i cili kërkohej nën akuzat për prodhim të hashashit. Zyra e Prok
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Arrestohen tre persona të dyshuar për ‘trafikim me substanca narkotike’ - IndeksiOnline

Në rrugën magjistrale Drenas–Komoran në fshatin Zabel i Ultë, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, ka realizuar një operacion policor me &c
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Droga e “padukshme” në Kosovë - IndeksiOnline

Përderisa abuzimet me heroinën, si një prej narkotikëve më të dëmshëm, sipas ekspertëve që merren me personat që abuzojnë narkotik&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lazarati i pamposhtur - IndeksiOnline

Lazarati, njihet ndryshe edhe si fshati i kultivimit të bimëve narkotike në Shqipëri. Në këtë fshat nuk kanë pasur qasje asnjëherë mediat vend
- Shtuar 3 muaj mė parė


»I denuar arrestohet ne Fier i shumekerkuari - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fier 11 qershor 2014 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim prej vitesh perfundoi ne prangat e policise se Fieritbr br 37 vjecari me banim ne kete qytet Renar
- Shtuar 3 muaj mė parė»Arrestohen tre persona të dyshuar për ‘posedim të substancave narkotike’ - IndeksiOnline

Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria Rajonale “Perëndimi” e Policisë Kufitare në fshatin Zhub të Gjakovës gjatë ditës së
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kuriozitete: Tė droguar nga ushqime dhe pije tė ndryshme - Gazeta Shqip

Keni dėgjuar shumė herė pėr njerėz tė cilėt janė vartės tė substancave narkotike, por jo pėr disa tė tjerė tė cilėt janė tė droguar pas disa ushqimeve apo pijeve tė ndryshme! Ju ftojmė tu hi
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 398 ->398 0 total_found -> total_found 1 398 ->398 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 substancave ->substancave 0 docs[0] -> docs[0] 1 1100 ->1100 0 hits[0] -> hits[0] 1 1392 ->1392 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 narkotike ->narkotike 0 docs[1] -> docs[1] 1 16981 ->16981 0 hits[1] -> hits[1] 1 39087 ->39087

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos