Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Termetit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Meksike termeti i merr jeten 5 personave - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Carla Bruni sa e lumtur para skandalit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tėrmeti nė Elbasan, Premēi: Vendorėt skanė pėrcaktuar ende vlerėn e dėmeve - Ora News

Elbasan -Tėrmeti i datės 19 maj me epiqendėr Belshin ka shkaktuar dėme materiale, por nga inspektimet e grupeve tė punės nė terren nuk u shpall “gjendja emergjente” me
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Facebook kerkon te dije perse jeni single - Klan TV

0
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lekundje termeti ne Durres ndihen dhe ne Tirane e Shijak - News of Albania

PUBLICITET Durres 24 maj 2014 NOAal- Lekundjet e termetit jane ndjere sot ne qytetin e Durresitbr br Epiqendra e termetit ka qene ne fshatin Hamalljt te Durresit ndersa lekundjet kane qene
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tjeter termet ne vend - Klan TV

0
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ndihma per te prekurit e termetit - Top Channel

Banorët e Cerrikut janë më të prekurit deri më tani nga lëkundjet e shumta të ditëve të fundit. Dëmet kanë qenë të shumta në banes
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Perseritet termeti epiqendra 46 km ne jug te Tiranes - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 20 maj 2014 NOAal- Qytetet kryesore te vendit kane ndjere perseri lekundje sizmike gjate ketij mengjesiEpiqendra e termetit ka qene 46 km ne Jug te
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Elbasan nje dite pas termetit - Vizion Plus

Nente familje ne Cerrik e kane kaluar naten ne ambientet e konviktit te shkolles se mesme bujqesore te ketij qyteti Grupi i emergjencave pasi ka pare situaten ne vend arriti ne perfundimin se
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Si te mbrohemi kur bie termet - Vizion Plus

Te pakte ishin ata qe termeti i sotem nuk ua trazoi gjumin Ne rruge bare dhe rrjete sociale sot flitej gjate per lekundjen e fuqishme nga termeti i mengjesit dhe friken qe pushtoi njerezit ne
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Termet tjeter epiqendra 46 km larg Tiranes - News of Albania

PUBLICITET br br Tirane 20 maj 2014 NOAal- Ne disa qytete te vendit tone jane ndjere serish lekundje termeti Epiqendra e termetit ka qene 46 km ne Jug te Tiranes dhe 13 km larg Cerrikut The
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqiperia ne seri termetesh - Klan TV

0
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tėrmet me magnitudė 5.1 epiqendranė Cerrik, lėkundjet te forta - Shqiptarja.com

Njė tėrmet i fortė me magnitude 5.1 ėshtė shėnuar nė orėn 02.54 minuta tė 19 majit.Sipas website Centro Meteo Italiano, i cili shėnon tėrmetet nė gjithė botėn nė kohė reale, lėkundjet e forta
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Tronditet" Shqipėria, tėrmet5.1 ballė me epiqendėr Cėrrikun - Shqiptarja.com

Njė tėrmet i fortė me magnitude 5.1 ėshtė shėnuar nė orėn 02.54 minuta tė 19 Majit.Sipas website Centro Meteo Italiano, i cili shėnon tėrmetet nė gjithė botėn nė kohė reale, lėkundjet e forta
- Shtuar 3 muaj mė parė»Shqiperia goditet nga nje termet 52 balle - Klan TV

0
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Termeti demet ne Belsh dhe Cerrik - Vizion Plus

Lekundjet e tokes ne oren 300 te dites se hene kane shkaktuar deme te konsiderueshme ne Cerrik dhe Belsh Rreth 50 apartamente ne Cerrik jane demtuar rende dhe po vleresohet demi i shkaktuar ne
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Termeti 52 balle trondit Shqiperine - Vizion Plus

Shtate termete te njepasnjeshem lekundin Shqiperine Goditja e pare dhe me e fuqishme ka ndodhur ne oren 0259 te mengjesit te se henes Epiqendra e termetit ka qene 6 kilometra ne jug te Belshit
- Shtuar 3 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 461 ->461 0 total_found -> total_found 1 461 ->461 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 termetit ->termetit 0 docs[0] -> docs[0] 1 461 ->461 0 hits[0] -> hits[0] 1 676 ->676

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos