Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Togfjaleshi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Basha Mungesa e shpreses me mazhorancen po shoqeron shqiptaret - News of Albania

Transmetuar me 28062014 - 1155 Foto arkiv Lulzim Basha PUBLICITET Elbasan 28 qershor 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha Ska siguri me Ramen - Vizion Plus

brbrKryetari i PD-se Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Rama se ka perkeqesuar cdo aspekt te jetes se shqiptareve Gjate kuvendit zgjedhor te deges se PD-se ne Elbasan Basha theksoi se mungesa e shp
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha Me Ramen ska drite ne fund te tunelit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha ne Elbasan Asnje drite ne fund te tunelit perkeqesim ne cdo drejtim Video - Shekulli

brbrNe Kuvendin Zgjedhor te PD-se ne Elbasan kreu i kesaj partie Lulzim Basha tha se mungesa e shpreses me kete mazhorance eshte togfjaleshi qe po shoqeron sot te gjithe shoqerine Basha theksoi se sit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lazarati si medalje per qeverine - News of Albania

Transmetuar me 21062014 - 0443 Nga Armand Shkullakubr br Ne prag te marrjes se statusit te vendit kandidat per ne BE qeveria shqiptare vendosi ta anuloje m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Sequi: Presidenti i ardhshëm të zgjidhet sipas Kushtetutës - Shqiptarja.com

Sonila Meço: Zoti Sequi mirëmbrëma dhe faleminderit që pranuat ftesën.Sequi :Faleminderit juve që më keni ftuar. Eshtë një kënaqësi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Njemije zyrtare nuk kane deklaruar pasurine mes tyre edhe ministra - Gazeta Shqip

Ne fund te muajit skadon afati zyrtar per te zbardhur te gjithe transaksionet Dy dite para se afati zyrtar i deklarimit te pasurive per zyrtaret e larte te skadoje jane rreth 20 per qind e tyre os
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pano Kondo: Piktura eshte jete, skenografia eshte luks Izaura Ndoj - Koha Jonë

"Lufte ngjyrash dhe kontrastesh!". Ky eshte togfjaleshi me te cilin kritiket dhe njohesit e artit figurativ perkufizojne pikturen e Pano Kondos. Tablote e Pano Kondos jane aq te gjalla e plot drite, q
- Shtuar 3 vite mė parė


»Bylykbashi: "Raporti me i mire qe eshte bere per zgjedhjet" - Koha Jonë

Drejtori i Kabinetit te Kryeministrit Sali Berisha, Oerd Bylykbashi deklaron se raporti i OSBE/ODIHR per zgjedhjet e 8 majit eshte me i miri qe eshte dhene per zgjedhjet ne Shqiperi. "Administrata zgj
- Shtuar 3 vite mė parė


»Te prishet apo jo piramida ne Tirane - Deutsche Welle

Tubimi qytetar i zhvilluar kete jave ka qene nje prej sinjaleve te forta qe po jep opinioni publik kunder prishjes se piramides. Qindra qytetare kane kundershtuar te enjten 21.7. rrezimin e ish
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kolegji na ka nje borxh - Shekulli

Kolegji Zgjedhor kjo gjykate zgjedhjesh e krijuar me short nga trupa e gjykatave te Apelit iu ka nje borxh te madh publikut shqiptar opozites politike dhe faktorit nderkombetar. U ka borxh argument
- Shtuar 4 vite mė parė


»Prape cakej dhe arabe ne 8 maj... Madhesia e germave Nga Feti Zeneli 23/03/2011 112200 - Gazeta Standard

Teksa degjoja Ramen te premten qe shkoi tu ankohej nderkombetareve per nje hellipproces zgjedhor te pa garantuar e farsehellip ne 8 maj dhe ti k
- Shtuar 4 vite mė parė


»Truri ne qyp dhe laptopi Rama Madhesia e germave Nga Feti Zeneli 01/03/2011 121100 - Gazeta Standard

Togfjaleshi koke qyp qe ne e kemi degjuar te perdoret si nje etiketim i rendomte ndaj personave jointeligjente apo budallenj ne procesin e te te mesuarit ka 4-5 shekuj qysh nga koha e Dekartit qe p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ngjela, kercenues: Ne do ta largojme qeverine me force - Koha Jonë

Opozita e Bashkuar, permes Spartak Ngjeles ka kerkuar serish protesta radikale per rrezimin e qeverise. Ngjela i ka bere apel popullit opozitar, per te dale ne shesh duke filluar nga janari i vitit te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ngerci PD kerkon zgjidhje PS presion me protesta - Gazeta Standard

Ngjela Janari muaji i protestave qe rrezojne qeverine. Berisha i paligjshem do ta rrezojme Kur mazhoranca kerkon uljen ne bisedim
- Shtuar 4 vite mė parė


»Terheqja sulmuese e socialisteve - Gazeta Shqip

Partia Socialiste eshte terhequr nga kerkesa e saj per shqyrtimin e fleteve te votimit. Kjo ne fakt eshte thene disa dite me pare nga Edi Rama por ajo qe eshte e re eshte depozitimi i kerkeses ne K
- Shtuar 4 vite mė parė


»Edhe drita e vogel ne terrin e madh jep shprese - Gazeta Standard

Edhe drita e vogel ne terrin e madh jep shprese. Te jesh intelektual edhe sipas definimeve te tashme do te thote te kontestosh te jesh kunder sic thote Anri Bernar Levi. Te jesh perkundrazi - i ka
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rama e kaloi klonin tani radha e Berishes - Gazeta Shqip

Zhvillimet politike kane hyre ne nje faze interesante tashme. Nga kembengulja drastike kutite ose ik kreu i opozites zbuti qendrimet ne menyre graduale per te mberritur tek oferta e papritur vetem
- Shtuar 4 vite mė parė


»Olta Xhacka Populli dhe arroganca e politikes - Gazeta Shqip

Intervista Kush mendon se Olta Xhacka ka gjithnje ate portretin qe shpalos kur ben akuza ne publik e ka fort gabim. E shohim qe larg ne nje nga lokalet e njohura te qendres se Tiranes. Qe pertej x
- Shtuar 4 vite mė parė


»8 maji do cliroje Tiranen nga tortura e Bashkise - Gazeta 55

12-11-2010 / Gazeta 55 Kryeministri Sali Berisha perserit mbreme oferten per rinumerimin e votave pas nje vendimi gjykate por konfirmoi se axhenda e qeverise ska per tu kushtezuar nga endr
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 33 ->33 0 total_found -> total_found 1 33 ->33 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 togfjaleshi ->togfjaleshi 0 docs[0] -> docs[0] 1 33 ->33 0 hits[0] -> hits[0] 1 36 ->36

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos