Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Traktatin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Liderët e BE-së mblidhen për pasuesit e Ashton dhe Rompuy - Shqiptarja.com

Nis sot në Bruksel, samiti i jashtëzakonshëm i Bashkimit Evropian, ku liderët e 28 vendeve anëtare do të përpiqen të bien dakord për të emëruar d
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nishani: Integrimi evropian ndihmon bashkëpunimin dhe zhvillimin rajonal - BalkanWeb

DUBROVNIK - Në Dubrovnik u zhvillua sot sesioni plenar i Takimit të Kryetarëve të Procesit Brdo-Brijuni. Në këtë sesion u diskutua për çështje t&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sekreti i suksesit të “Deutschland” - BalkanWeb

Sot Gjermania është një vend i admiruar dhe i lakmuar (ndoshta dikush e ka edhe frikë). Nuk është sigurisht më i miri i mundshëm, por “vetëm” m
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vetëvrasja e trumcakut - BalkanWeb

Në vend që të shkruante një roman ciklik, ose një epos modern të parodizuar, Migjeni, - ndoshta jo pa pikëllim, po pa mëshirë për veten shkroi skic&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tiranë, presidenca italiane e BE-së prezanton sot prioritetet - BalkanWeb

TIRANE- Përfaqësuesi i Delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Clive Rumbold dhe ambasadori italian, Massimo Gaiani pritet të prezantojnë mesditën e sotme
- Shtuar 4 javė mė parė


»“Udhëtimi drejt Evropës”, hap zyrtarisht në Tiranë Presidencën italiane të Këshillit të BE - BalkanWeb

TIRANE- Italia mori sot Presidencën e radhës së Këshillit të Bashkimit Evropian, të cilën do ta mbajë deri në 31 dhjetor. Për këtë arsye n&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Presidenca italiane e BE-sė, Gaiani: Prioritet pėr ne zgjerimi, rruga e Shqipėrisė e gjatė - BalkanWeb

TIRANE- Pėrfaqėsuesi i Delegacionit tė Bashkimit Europian nė Tiranė, Clive Rumbold dhe ambasadori italian, Massimo Gaiani prezantuan mesditėn e sotme nė Qendrėn e Informimit tė BE-sė prioritetet e pre
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sekreti i suksesit tė Model Deutschland - Tema


- Shtuar 4 javė mė parė»Marreveshje me CEZ Gjiknuri Aksionet ne favor te shtetit shqiptar - News of Albania

Tirane 24 qershor 2014 NOAal- Ministria e Energjise dhe Industrise ka bere me dije mbylljen e negociatave mes Qeverise se Shqiperise dhe kompanise ceke CEZ me ndermjetesimin e Sekretariatit te Komunit
- Shtuar 5 javė mė parė»Pse kaq shumė vende duan njė copė nga Antarktida? - Gazeta Shqip

Shtatė vende kanė shpallur pretendime pėr disa pjesė tė Antarktidės dhe shumė vende tė tjera kanė prani atje. Po pse kėto vende kėrkojnė njė copė nga kjo tokė e ngrirė dhe krejt
- Shtuar 5 javė mė parė»ByPass-i Vlorės, ministri Cani nėnshkruan marrėveshjen me BEI - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kėshilli i Ministrave miraton kredinė VIDEO Sė shpejti do tė nis puna pėr ndėrtimin e By-Pass-it t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Liri dhe domosdoshmėri - Tirana Observer

Nga Kopi Kyēyku
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Statusi i Shqipërisë, çështje e BE-së apo e Çekisë? - BalkanWeb

Çekia ka bërë të ditur se çështja e CEZ-it mund të bëhet shkak për një veto ndaj statusit kandidat për Shqipërinë në BE. Ky pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Berisha: Asnjë trafik droge me avion para 23 qershorit 2013 - BalkanWeb

TIRANE - Ish-kryeministri Sali Berisha beson se Çekia nuk do të bllokojë statusin e vendit kandidat të Shqipërisë për një çështje tregtare si CEZ.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Praga gati te bllokoje statusin e Shqiperise ne BE per CEZ-in - News of Albania

Transmetuar me 09062014 - 1656 Republika eke eshte pergatitur te bllokoje dhenien e statusit te vendit kandidat te Shqiperise ne BE per shkak te bllokimi te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»"Karriera nė FA", Noka: Po ktheni ushtrinė nė traktatin e Varshavės. Socialisti Ndreu kundėr qeverisė - BalkanWeb

TIRANĖ-Demokratėt nuk pranuan qė Komisoni i Sigurisė tė vijonte shqyrtimin nen pėr nen tė projektligjit pėr karrierėn ushtarake nė Forcat e Armatosura, pa u njohjur me parė me konsultat qė Ministria e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»SEKTORI I ENERGJISĖ DHE SFIDAT E KESH - Gazeta Shqip

AGRON HETOJA* Nevoja pėr model tė ri tregu dhe kuadėr rregullator bashkėkohor Tashmė ėshtė bėrė publikisht i njohur fakti qė i gjithė sekto
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1807 ->1807 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 traktatin ->traktatin 0 docs[0] -> docs[0] 1 1807 ->1807 0 hits[0] -> hits[0] 1 2531 ->2531

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos