Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Universiteti Politeknik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve - BalkanWeb

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës s&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė»Tėrmeti, sizmologu: Zonat mė me risk nė vend, ja si t’i dallojmė lėkundjet e rrezikshme - BalkanWeb

TIRANE - Edhe pse nuk mund tė parashikohen, tėrmetet mund tė dallohen se cili ėshtė mė i rrezikshėm apo mė i dėmshėm, mjafton qė tė jemi tė vėmendshėm sa u pėrket goditjeve. Sigurisht kjo kėrkon njohu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tėrmeti, sizmologu: Zonat me risk nė vend, si t’i dallojmė lėkundjet e rrezikshme - BalkanWeb

TIRANE - Edhe pse nuk mund tė parashikohen, tėrmetet mund tė dallohen se cili ėshtė mė i rrezikshėm apo mė i dėmshėm, mjafton qė tė jemi tė vėmendshėm sa u pėrket goditjeve. Sigurisht kjo kėrkon njohu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Studentėt e Universitetit Politeknikmėsim nė auditore pa kushte - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Nė mungesė tė njė reagimi nga rektori i Politeknikut, Jorgaq Kaēani, pas akuzave pėr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Po ndërrohet sundimi politik në universitete - BalkanWeb

Është bërë krejtësisht e zakonshme që sapo merr përsipër qeverisjen e Shqipërisë, politika fillon e kujdeset menjëherë dhe veçan&
- Shtuar 3 muaj mė parė»Reforma në arsimin e lartë, jo vetëm në modelin financiar - BalkanWeb

Me fillimin e këtij viti, shtypi dhe televizioni i kushtuan dhe po i kushtojnë një vëmendje të vazhdueshme nevojës për reforma në arsimin universitar. Në f
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Posta Shqiptare ul tarifat pėr studentėt e Politeknikut - Gazeta Shqip

Marrėveshja Studentėt e Universitetit Politeknik do tė paguajnė vetėm 50% tė tarifave pėr shėrbimet qė ofron Posta Shqiptare. Ndėrsa privilegje tė tjera, si pjesėmarrje nė trajnime pr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Matura, kuotat nė universitetesipas tregut tė punės - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Arsimit po e rimendon mėnyrėn e hyrjes sė tė rinjve nė universitete. Pavarėsisht se edhe kėtė vit do tė zbatohet matura shtetėrore, ajo do tė pėsojė disa ndryshime tė rėndėsishme.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Matura Shtetėrore, kuotat nėuniversitete sipas tregut tė punės - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Arsimit po e rimendon mėnyrėn e hyrjes sė tė rinjve nė universitete. Pavarėsisht se edhe kėtė vit do tė zbatohet matura shtetėrore, ajo do tė pėsojė disa ndryshime tė rėndėsishme.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rankimi Botëror: Universitetiprivat kalon Universitetin e Tiranës - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja renditja e Universiteteve Universitetet shqiptare vazhdojnë të jenë shumë larg cilësisë q&
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rankimi Botėror: Universitetiprivat kalon Universitetin e Tiranės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja renditja e Universiteteve Universitetet shqiptare vazhdojnė tė jenė shumė larg cilėsisė qė ata premtojnė. Web ranking, a
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Projekti/ Bari dhe Durrėsimenaxhojnė ekologjinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Plan veprimi i pėrbashkėt TIRANE- Porti i Durrėsit dhe i Barit janė pėrfshirė nė njė projekt pilot pėr manaxhimin e sisteme
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aroma e trupit mund të përdoret si mjet identifikimi - BalkanWeb

MADRID- Fytyra, gjurmët e gishtave, skanimi i syrit së shpejti do të mbeten mbrapa me shpikjen më të re që do të përdoret si mjet identifikimi: aroma e trupit.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Alarm mjedisor Armet kimike siriane do te fundosen te fqinjet e Shqiperise - News of Albania

Transmetuar me 19012014 - 2305 PUBLICITET Qendra Kombetare e Kerkimit Shkencor te Athines dhe Universiteti Politeknik i Kretes Armet k
- Shtuar 7 muaj mė parė»Kandidatët për Këshillin Drejtues të RTSH-së, ja lista - BalkanWeb

TIRANË- Është bërë publike lista me emrat e 64 kandidatëve për Këshillin e ri Drejtues të Radiotelevizionit Shqiptar.Lista ju shpërnda sot Deputet&eum
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kandidatėt pėr Kėshillin Drejtues tė RTSH-sė, ja lista - BalkanWeb

TIRANĖ- Ėshtė bėrė publike lista me emrat e 64 kandidatėve pėr Kėshillin e ri Drejtues tė Radiotelevizionit Shqiptar.Lista ju shpėrnda sot Deputetėve tė komisionit parlamentar tė Medias. Siē shihet ng
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Jo armėve kimike, protesta nėTiranė, Elbasan, Korēė, Lushnje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/ Protestat kundėr armėve kimike nė Tiranė Eksperti amerikan: Vendimi tė premten/ VIDEO Basha nė PPE, akuza qeverisė pėr armėt kimike Berisha: Rama transparencė n
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 658 ->658 0 total_found -> total_found 1 658 ->658 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 universiteti ->universiteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 9299 ->9299 0 hits[0] -> hits[0] 1 16957 ->16957 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 politeknik ->politeknik 0 docs[1] -> docs[1] 1 1249 ->1249 0 hits[1] -> hits[1] 1 2166 ->2166

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos