Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Valter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»BE vendos armatosjen e kurdeve Shtajmajer ne Irak - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141151 am p classwp-caption-text Ne avionin me dergesat amerikane per IrakunbrbrSituata e krijuar ne Irak nga xhihadistet e Shtetit Islamik eshte cilesuar ne
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dokumenti lista e 190 fshatrave te Jugut qe dogjen greket - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141636 pm p classwp-caption-text BILISHT Shtepi te shkaterruara gjate fushates per Epirin Autor Operatori K 011917brbrJane plot 6831 shtepi te djegura nga grek
- Shtuar 3 ditė mė parė
»Elbasan, bėnė lidhje tė paligjshme,arrestohen 5 punonjės tė CEZ  - Shqiptarja.com

5 punonjės tė kompanisė CEZ Shpėrndarje kanė rėnė nė pranga tė policisė sė Elbasanit. Strukturat e Krimit Financiar nė Drejtorinė e Policisė Elbasan, kanė realizuar mėngjesin e sotėm operacionin e kod
- Shtuar 1 javė mė parė


»Elbasan ne pranga 5 punonjes te OSSH - Top Channel

Pesë punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në qytetin e Gramshit janë vënë në pranga pasi akuzohen për shpë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gramsh, pranga 5 punonjėsve tė CEZ I faturonin mė pak energji tregtarit - Shqiptarja.com

ELBASAN - Pesė punonjės tė Operatorit tė Shpėrndarjes sė Energjisė Elektrike (ish CEZ-Shpėrndarje) janė arrestuar nga Policia e Elbasanit, pėr shėprdorim detyre, pasi pėr 2 vjet me radhė i kanė faturu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Arrestohen ish-punonjesit e CEZ - Top Channel

Pesë punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në qytetin e Gramshit janë vënë në pranga pasi akuzohen për shpë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ish-CEZ: Jemi pro ndėshkimit tė punonjėsve tanė, qė nxjerrin pėrfitime personale - Ora News

Gramsh Ish CEZ-Shpėrndarje mbėshtet plotėsisht, organet ligjore qė po ndėshkojnė dhe nxjerrin pėrpara drejtėsisė, tė gjithė personat qė abuzojnė me detyrėn pėr interesa tė pėrfiti
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gramsh, arrestohet 3 elektriēistė dhe 2 faturiste, nxirrnin fitime nga qytetarėt - Ora News

Gramsh Pesė punonjės tė ish-CEZ-it janė arrestuar nga policia pasi kanė nxjerrė pėrfitime personale nga detyra nė kėtė shoqėri. Bėhet fjalė pėr tre specialist dhe dy faturis
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nėnshkruhet akordi me bashkinė, Vllaznia nė duart e Gea Sport - Gazeta Shqip

Prezantohet edhe trajneri i zgjedhur nga zviceranėt Vllaznia ka kaluar zyrtarisht nėn administrimin e kompanisė zvicerane Gea Sport, e cila pėr dy s
- Shtuar 1 muaj mė parė


»FIFA dënon Vllazninë me -3 pikë përsezonin e ri, ekipi ndodhet në udhëkryq - Shqiptarja.com

Vllaznia zhytet edhe më shumë në telashe, pasi Komisioni i Disiplinës në FIFA dënon klubin verior me -3 pikë në sezonin e ri pasi nuk i ka shlyer detyrimet lojt
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kujtimet e truprojės sė Erih Honekerit - Gazeta Shqip

Bernd Brykner ishte truprojė nė ish-RDGJ. Pėr 13 vjet me radhė, ai ruante jetėn e ish-shefit tė shtetit komunist, Erih Honeker. Tashmė, kujtimet e tij janė bėrė publike. Njė pėrqasje e rral
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kapet kamioni me 150 kg kanabis nė port, kishte destinacion Italinė, 1 nė pranga - Ora News

Vlorė- Rikthehen rastet e trafikut tė narkotikėve nė vend. Shėrbimet e policisė sė kufirit Vlorė kanė sekuestruar  gjatė ditės sė sotme 150 kg kanabis gjatė kontrollit nė njė kamio
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Vlorë, bllokohet në port makina me 200 kg kanabis - BalkanWeb

VLORË-Një automjet i cili po transportonte 200 kg kanabis është bllokuar nga policia në portin e Vlorës. Lënda narkotike kishte për destinacion Italinë.&nb
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Vlore kapen 200 kg droge kishin destinacion Italine - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Vlore 5 korrik 2014 NOAal- Nje sasi e madhe lende narkotike e cila kishte destinacion Italine eshte kapur diten e sotme ne qytetin e Vlores Rreth 200 kilog
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Vlorė, kapet furgoni me 150 kg marijuanė, nė pranga 40-vjeēari - Gazeta Shqip

Policia kufitare e Vlorės
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Vllaznia sfumohet ceshtja Fushaj - Vizion Plus

brbrSfumohet edhe Pista Fushaj per te marre frenat e presidences e klubit Vllaznia Ish presdienti Valter Fushaj me shume gjasa nuk do te rikthehet tek Vllaznia ne kete post Mundesia e bashkepunimit me
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kur agjerimi na bene me te forte - News of Albania

Transmetuar me 02072014 - 2113 Foto arkiv PUBLICITET Agjerimi permireson shendetin dhe zgjat jeten Shkenca e ka konfirmuar kete fakt ne
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1687 ->1687 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 valter ->valter 0 docs[0] -> docs[0] 1 1687 ->1687 0 hits[0] -> hits[0] 1 2149 ->2149

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos