Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Veshi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Murinjo: Çelsi ka nevojë për Drogbanë - BalkanWeb

10 vjet më parë Didier Drogba u transferua nga Marseja te Çelsi, ku fitoi gjithçka përgjatë 8 sezoneve në "Stamford Bridge". Në moshën 34-vjeçar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mourinho Me Drogba jemi me te forte - News of Albania

10 vjet me pare Didier Drogba u transferua nga Marseille te Chelsea ku fitoi gjithcka pergjate 8 sezoneve ne Stamford Bridgebr br Ne moshen 34-vjecare sulmuesi nga Bregu i Fildishte u largua nga Blu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Territorialja, Koēi: Nuk i marrim leje Greqisė. Balliu: Pa konsensus do jetė problematike - BalkanWeb

TIRANE - Nė emisionin “Studio e Hapur” tė moderatores Eni Vasili u diskutua sot pėr bilancin e kėtij sezoni politik. Tė ftuar nė studio: Enkeljed Alibeaj ish-ministėr i Drejtėsisė, Petro K
- Shtuar 1 ditė mė parė»Muhaxheri: Sehiret i prishi prokurori Williamson! - IndeksiOnline

Analisti për çështje juridike, Agim Muhaxheri, në një opinioni të botuar në gazetën Tribuna ka shkruar se, teza e senatorit zviceran, Dick Marty p&eum
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Murat Gecaj, mėsuesi qė iu pėrkushtua gazetarisė - Tirana Observer

Nga Sejdo Harka
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Tonight Ilva Tare-Tė njohim Shqipėrinė Puka e haneve dhe Migjenit - Ora News

Puka, njė ndėr rrethet mė tė vogla tė vendit, por me shtrirjen mė tė madhe, ofron 12 muaj turizėm nė vit, si asnjė zonė tjetėr e vendit. Ilva Tare dhe ekipi i saj i “Ora News” ka ndalur
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Schweinsteiger Ne Brazil shenuam historine e futbollit boteror - News of Albania

Qe kur veshi fanellen e Gjermanise ne 2004-en per here te pare Schweinsteiger nuk e kishte provuar ndonjehere ndjesine e ngritjes se nje trofeu drejt qiellit si triumfatorbr br Para se te ikte nga B
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vrasja e biznesmenit Ymeraj, rriten dyshimet pėr Eni Veshin - Gazeta Shqip

Fier Sipas policisė, karakteristikat fizike tė vrasėsit janė tė pėrafėrta me ato tė tė dyshuarit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndoka ne burg ne Itali - Vizion Plus

brbrOpozita ka publikuar te tjera fakte qe sipas saj provojne se socialisti Arben Ndoka ka vuajtur nje pjese te denimit per shfrytezim prostitucioni ne Itali Deputeti i PD-se Flamur Noka tha se Kryem
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Enkelejda Skėnderasi, 'Zėri i Korcės'! Homazhe nė nderim tė gazetares - BalkanWeb

TIRANĖ- Dje e gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' u gjunjėzua dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Enkelejda Skėnderasi! 'Zėri i Korcės' pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- Dje e gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' u gjunjėzua dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjermania “pushton” botėnfiton pėr herė tė katėrt Kupėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama: Shkėlqeu se ylli ishte skuadra Mustafi, shqiptari i I qė ngriti Kupėn Kupa, majmuni Iva parashikoi fitoren FOTO Videolajm/ Messi vijon problemet shėndetėsore, vjell
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korcės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korēės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gani Mehmetaj: Medet ku ka ra LDK-ja - IndeksiOnline

Drejtori e producenti i “Kosovafilmit”, pedagogu në fakultetin e arteve mediale “Evolucion”dhe njëri nga aktivistët më të devotshëm të
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lamtumirė Leda e Korēės! Mes lotėve gazetarja pėrcillet nė banesėn e fundit - BalkanWeb

TIRANĖ- E gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' ngriu dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares profesioni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Si e njihnim Enkelejdėn, flasin miq e kolegė - BalkanWeb

TIRANE-Njė mike e mirė dhe njė gazetare e palodhur. Kėto janė vlerėsimet qė japin mes dhimbjes dhe lotėve miqtė dhe kolegėt e Enkelejdės. Gjithmonė e para pėr tė dhėnė lajmin, gjithmonė e gatshme pėr
- Shtuar 3 javė mė parė»Ronela Hajati: Kam tre vite pa të dashur - BalkanWeb

TIRANE - Është rikthyer në tregun muzikor këtë verë me hitin e saj “Veç na”. Edhe këtë herë ka bërë që publiku të fl
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1428 ->1428 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 veshi ->veshi 0 docs[0] -> docs[0] 1 1428 ->1428 0 hits[0] -> hits[0] 1 1831 ->1831

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos