Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Veshka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vlerat e frutave dhe perimeve sipas ngjyrave - BalkanWeb

TIRANE - Një dietë e shëndetshme konsiderohet një dietë e balancuar. Edhe brenda një grupi ushqimesh, siç janë frutat dhe perimet, marrja e balancuar e tyre &
- Shtuar 1 javė mė parė»Ganga dhe Jamuna, binjaket që ndajnë bashkë të dashurin - BalkanWeb

Ganga dhe Jamuna Mondal, janë binjaket e bashkuara indiane të cilat ndajnë të njëjtin të dashur. 45-vjeçaret që si Motrat Merimangë kanë
- Shtuar 3 javė mė parė


»7 arsye pse duhet te hani pjeper - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 1010 Mes frutave me te dashura ne stinen e veres eshte padyshim pjepri Gjate stines se nxehte nje fete pjeper garanton freski shuarj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kur lodhja bėhet njė simptomė - Gazeta Shqip

Artikulli i sotėm nė faqen e parė tė Ndryshes do tju njohė me simptomat e veēanta qė mund tė kuptohen nėpėrmjet llojit tė lodhjes qė ndieni. Ja se ēfarė lidhjeje ekziston mes tyre…
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vetite kuruese te kafese - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 0758 Kafeja eshte nje prej pijeve qe perdoret rregullisht por ndoshta shume vete nuk mund ta dine se kafja ka disa veti kuruese Por
- Shtuar 4 javė mė parė


»Historia e gjakmarrjes mes Shqipėrisė e Suedisė, Admir Tafili: Prita 10 vjet shtetin, pastaj zbatova kanunin - Ora News

Suedi - “Unė do t’i mbroj fėmijėt deri nė pikėn e fundit tė gjakut tim. Unė i kam thėnė Entit tė Emigracionit disa herė, nėse ata mendojnė tė na kthejnė, atėherė unė e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Jeta nën frikën e gjakmarrjes - IndeksiOnline

Expressen.se i kushton një reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur në perëndim të Suedisë. Për shkak të gjakmarrjes me familjen Pjetrushi, rrezikon
- Shtuar 1 muaj mė parė»Familja Tafili rrezikon tė riatdhesohet. Jeta mes Suedisė e Shqipėrisė nėn frikėn e gjakmarrjes - Ora News

Tirane- Familja Tafili e cila jeton e fshehur nė  perėndim tė Suedisė pėr shkak tė gjakmarrjes me familjen Pjetrushi rrezikon tė rikthehet nė Shqipėri. Enti pėr e Emigrimin
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Jeta e një familjeje shqiptare nën frikën e gjakmarrjes - IndeksiOnline

Gazeta “Expressen.se” i kushton një reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur në perëndim të Suedisë për shkak të gjakmarrjes me familjen
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Jeta nėn frikėn e gjakmarrjes”, familja Tafili rrezikon tė rikthehet nė Shqipėri - BalkanWeb

TIRANE - Expressen.se i kushton njė reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur nė perėndim tė Suedisė, pėr shkak tė gjakmarrjes me familjen Pjetrushi. Por familja Tafili rrezikon tė rikthehet n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Sėmundje nė veshka”, pas publikimit nė BalkanWeb, Spitali Amerikan ndihmon 9-vjeēarin - BalkanWeb

TIRANĖ- Pas publikimit nė BalkanWeb dhe News 24 tė rastit tė 9-vjeēarit Ledion Hoxha i cili vuan nga njė sėmundje e rėndė nė veshka dhe ka nevojė pėr transplant, Spitali Amerikan ka marrė pėrsipėr tra
- Shtuar 2 muaj mė parė»Tė larguarit nga puna, 13 ditė nė grevė urie. Mjeku: Grevistėt nė limitet e tyre - BalkanWeb

TIRANE - Tė larguarit nga administrata vijojnė prej 13 ditėsh grevėn e urisė nė ēadrat e ngritura nė lulishten pranė godinės sė Kryeministrisė, duke kėrkuar rikthimin nė punė. Gjendja shėndetė
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tė larguarit nga puna nė ditėn e 13 tė grevės. Mjekėt: Janė nė limitet e tyre - BalkanWeb

TIRANE - Tė larguarit nga administrata vijojnė prej 13 ditėsh grevėn e urisė nė ēadrat e ngritura nė lulishten pranė godinės sė Kryeministrisė, duke kėrkuar rikthimin nė punė. Gjendja shėndetė
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kukes 12-vjeccedilari kerkon ndihme - Top Channel

Endrit Murtati nga fshati Shtiqen i Kukësit është vetëm 12 vjeç. Për shkak të një sëmundjeje të rëndë me veshkat, ai nuk është n
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Miratohen 10 paketat shėndetėsoreBeqaj: Financim 100 % nga qeveria - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Karta e shėndetit, nis regjistrimi i personave TIRANE- Pėr herė tė parė shteti do tė financojė kur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shuhen bashkĆ«, pas 60 vjet martesĆ« tĆ« pandarĆ« - News of Albania

Transmetuar më 14.05.2014 - 00:27 PUBLICITET NjĆ« histori dashurie qĆ« ka Ƨuditur tĆ« gjithĆ« botĆ«n! NjĆ« dashuri e pandashme m
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dhuron veshken pas lajmit qe merr nga Facebook-u - News of Albania

Transmetuar me 02052014 - 2129 foto ilustruese PUBLICITET Shumica e njerezve e perdorin Facebook-un per te mbajtur kontaktet me miqte e
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 771 ->771 0 total_found -> total_found 1 771 ->771 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 veshka ->veshka 0 docs[0] -> docs[0] 1 771 ->771 0 hits[0] -> hits[0] 1 1339 ->1339

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos