Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vrasja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Prokurori Fusha takon Ēipėn, diskutohet pėr disa dosje hetimore dhe vrasjen e Santos - BalkanWeb

TIRANE- Nė fokus tė takimit mes Prokurorit tė Tiranės, Petrit Fushės dhe Drejtorit tė Policisė sė Qarkut Tiranė, Ardian Ēipėn, kanė qenė disa dosje tė cilat janė nė proces hetimi, si ajo e vrasjes sė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Berisha: Vrasja e 2 grave, dëshmie revanshit të krimit mbi rendin - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Sali Berisha është prononcuar në rrjetin social “Facebook” në lidhje me vrasjen makabre, mbrëmjen e djeshme, të d
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Komuna e Podujevës kërkon informatë zyrtare për incidentin në zonën kufitare - IndeksiOnline

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB) i Komunës së Podujevës në mbledhjen e sotme ka analizuar situatën e sigurisë në komunë
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vrasja e Elvis Pista, pyeten 45 dëshmitarë, asnjë i dyshuar - BalkanWeb

RAHOVEC- Kanë kaluar më shumë se dy muaj dhe ende Prokuroria e Shtetit nuk ka identifikuar asnjë person si të dyshuar për vrasjen e ish-kandidatit për deputet në
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mirditė, vritet 30 vjeēari plagoset bashkėshortja e tij - Ora News

Njė person ėshtė vrarė ndėrsa ėshtė plagosur bashkėshortja e tij nė fshatin Lufaj tė Mirditės. Vrasja ėshtė shėnuar paraditen e sotme. Nga tė dhėnat e para mėsohet se personi vrarė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Atentati nė Vlorė, zgjohet 19vjeēarja, nuk mban mend asgjė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vrasja, dyshohet me urdhėr nga jashtė Pamjet ekskluzive tė shpėrthimit Prokuroria merr kamerat e sigurisė Brahimaj i dėnuar pėr trafik droge Mjekėt pėr 19 vjeēaren, Ornela
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vrasja me C4 në Vlorë, familjarët: Isufi qarkullonte lirshëm - BalkanWeb

VLORE-Prokuroria e Vlorës, e cila po heton për ekzekutimin mafioz me bombë të telekomanduar të biznesmenit Isuf Brahimaj tri ditë më parë, ka tashmë në
- Shtuar 4 ditė mė parė


»ISIS ekzekuton ushtarin kurd kercenojne per 14 te tjere - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141205 pm Tre xhihadiste te veshur me te zeza e me fytyra te mbuluara i prene koken nje ushtari kurd dhe pamjet filmike ashtu si ne rastin e reporterit amerik
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Siguria po përkeqësohet! - IndeksiOnline

Për ministrin e Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, vrasja e dy personave dhe plagosja e disa të tjerëve në pikat kufitare me Serbinë, nuk paraqesin kë
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Itali, shqiptari ekzekutohet me 3 plumba nė gjoks nė Bari - Ora News

Bari- Njė 25-vjeēar shqiptar ėshtė ekzektutuar me armė mbrėmjen vonė tė 29 gushtit nė lagjen Liberta tė Barit nė Itali. Media italiane e identifikon shqiptarin e vrarė me em
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja e Brahimaj, urdhëringa jashtë - Shqiptarja.com

TIRANE- Atentatorët e kanë ndjekur makinën e Isuf Brahimajt, dhe në momentin kur 42-vjeçari ka qenë në një zonë pa shumë njerëz kanë
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja e Brahimaj, dyshohet me urdhėr nga jashtė Shqipėrisė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria merr kamerat e sigurisė Pamjet ekskluzive tė shpėrthimit Brahimaj i dėnuar pėr trafik droge Mjekėt pėr 19 vjeēaren, Ornela Gjini: Nė rrezik jete! Para 1 viti at
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kurdet ne ofensive kunder ISIS - Top Channel

Forcat kurde njoftuan marrjen nën kontroll të disa zonave naftë-mbajtëse pranë Mosulit në veri të Irakut. Sulmet ndaj militantëve të ISI
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasesi me pagese celesi per atentatin e biznesmenit - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141151 am p classwp-caption-text Viktima e atentatit me tritol Isuf BrahimajbrbrJulian Sinanaj do te pyetet ne burg per porositesit e tritolitbrbr Julian Sina
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Itali, shqiptari vritet me 3 plumba në gjoks - IndeksiOnline

Një 25-vjeçar shqiptar është ekzektutuar me armë mbrëmjen vonë të 29 gushtit në lagjen Liberta të Barit në Itali. Media
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja në traktorin e idares - IndeksiOnline

Serb të armatosur, në uniforma të zeza, me breshëri plumbash kanë lënë të vdekur Ardian Brahimin (17) dhe kanë plagosur rëndë vëllez
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja e gazetarit amerikan, ja dyshimet për vërtetësinë e videos - BalkanWeb

Sa më shumë analizohet videoja e vrasjes së gazetarit amerikan James Foley nga ISIS aq më shumë shtohen dhe dyshimet për vërtetësinë dhe autenticitetin e s
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shteti Islamik poston videon ku i është prerë koka një luftëtari - BalkanWeb

Militantët e Shtetit Islamik kanë postuar një video në Internet, ku shihet prerja e kokës së një luftëtari kurd të zënë rob në Irak.
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Mitrovicė, qėllohen me armė vėllezėrit shqiptarė, njėri vdes, 2 plagosen - BalkanWeb

MITROVICE-Tre vėllezėr janė sulmuar me armė nė Mitrovicė, ku njė prej tyre ka mbetur i vdekur. Personi i vdekur dhe dy tė plagosurit janė vėllezėrit shqiptarė me mbiemėr Brahimi, njėri 19 vjeē, 17 dhe
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kosove vritet nje shqiptar ne Mitrovice - Top Channel

Një person ka mbetur i vrarë ndërsa dy të tjerë të plagosur menëgjesin e së premtes në Kosovë, në një zonë malore që ndan Mitrovic
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 14831 ->14831 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vrasja ->vrasja 0 docs[0] -> docs[0] 1 14831 ->14831 0 hits[0] -> hits[0] 1 20711 ->20711

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos