Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zarzavatet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Njė ditė nė tregjet e Tiranės - Gazeta Shqip

Foto skandaloze tė kushteve higjieno-sanitare ku tregtohen ushqime  Shpresa Mezini
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vlerat e frutave dhe perimeve sipas ngjyrave - BalkanWeb

TIRANE - Një dietë e shëndetshme konsiderohet një dietë e balancuar. Edhe brenda një grupi ushqimesh, siç janë frutat dhe perimet, marrja e balancuar e tyre &
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ja cfare lufton semundjet kronike - News of Albania

Transmetuar me 30062014 - 1859 Foto ilustruese PUBLICITET Njerezit qe konsumojne fruta dhe zarzavate jane me pak te ekspozuar ndaj semu
- Shtuar 1 muaj mė parė»Ushqimet që ju ndihmojnëpër të humbur peshë - Shqiptarja.com

Një studim i fundit nga Universiteti i Tel Aviv ka nxjerrë përfundimin se njerëzit që hanë një mëngjes me karbohidrate dhe proteina, ose që mund ta nisin m
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Humbisni disa Kg me dieten mesdhetare - Klan TV

0
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ylli Pango: "Zogu i Zi", vendi që mori emrin nga kabareja ku shihej "ajo vegla - BalkanWeb

TIRANE-Ditën e djeshme, Prof. Dr. Ylli Pango promovoi librin e tij "Zogu i Zi". Ky libër rrëfen historinë e një pjese të Tiranës të viteve '60-'70, parë me
- Shtuar 5 muaj mė parė
»5 menyra per te ngadalesuar plakjen - Klan TV

0 p p
- Shtuar 6 muaj mė parė


»8 keshilla qe ta mbyllni dimrin pa ju zene gripi - News of Albania

Transmetuar me 18012014 - 2241 Temperature mornica te ftohte qe nuk e duron teshtima hunde te bllokuara mungese ndjesie te nuhatjes trishtim i brendshem te g
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ushqimet qė ju japin mė shumė energji - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kompanitė e ushqimeve pakėsojnė kaloritė - Gazeta Shqip

Obeziteti Fushata vullnetare nė SHBA ndihmon nė pėrmirėsimin e shėndetit publik tė vendit
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Rriten cmimet e produkteve ushqimore - ABC News

Fundi i vitit per disa eshte periudhe shpenzimi per te tjere fitimi. As kete sezon konsumatoret ne kryeqytet nuk i kane shpetuar rritjes se cmimeve te produkteve ushqimore. Por cmimet nd
- Shtuar 8 muaj mė parė»Malltezi e Delvina: Si i zaptuangrekët pronat e çamëve - Shqiptarja.com

Një libër që na prezanton me ngjarje e dokumente të panjohura, por edhe me figurat më të shquara të historisë dhe kulturës sonë kombëtare ka p&eu
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Alarmi i ekspertëve: Përdorim i madh i pesticideve dhe hormoneve në produktet bujqësore - BalkanWeb

TIRANE-Përdorimi i pesticideve dhe hormoneve në produktet bujqësore pa kriter vijon të mbetet jashtë kontrollit dhe vëmendjes së autoriteteve përkatëse. Ni
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Alarmi i ekspertėve: Pėrdorim i madh i pesticideve dhe hormoneve nė produktet bujqėsore - BalkanWeb

TIRANE-Pėrdorimi i pesticideve dhe hormoneve nė produktet bujqėsore pa kriter vijon tė mbetet jashtė kontrollit dhe vėmendjes sė autoriteteve pėrkatėse. Nisur nga bllokimi i njė sasie tė madhe kastrav
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Luan Malltezi: Grekët iu morën çamëve 2.7 milionë napolona ar - BalkanWeb

Mid'hat Frashëri, Ministër Fuqiplotë Athinë (1923-1926) dhe Çështja Çame". Ky është libri i profesorëve Luan Malltezi dhe Sherif Delvina, një
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ēmimet e konsumit pėsojnė ulje gjatė muajit gusht - Ora News

Ēmimet e ushqimeve gjatė muajit gusht kanė pėsuar ulje. Megjithatė ajo qė vlen tė theksohet ėshtė fakti se gjatė kėtij muaji zarzavatet janė i vetmi grup qė kanė pėsuar rritje tė ēmimeve me 0.6 %.
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 301 ->301 0 total_found -> total_found 1 301 ->301 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zarzavatet ->zarzavatet 0 docs[0] -> docs[0] 1 301 ->301 0 hits[0] -> hits[0] 1 363 ->363

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos