Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zgjedhjet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Papërgjegjësia ndaj shtetit! - BalkanWeb

Republika e Kosovës më 8 qershor mbajti zgjedhjet e saj për legjislaturën e pestë dhe këto zgjedhje u vlerësuan për herë të parë nga të gjit
- Shtuar 1 ditė mė parė»Dyshja Rama-Meta s’njeh kufi morali, promovoi drejtoreshën që shkaktoi vdekjen e punonjëses - BalkanWeb

TIRANE- Në një dalje publike nga selia e Partisë Demokratike, deputetja Eleina Qirici akuzoi sot kryeministrin Edi Rama për emërimet në administratë. Sipas Qiricit,
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD Dyshja Rama- Meta promovojne drejtoreshen qe shkaktoi vdekjen e punonjeses - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1210 Eleina Qirici PUBLICITET Tirane 1 shtator 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetes Ele
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Janullatosin e sulmojne sherbimet sekrete dhe islamiket - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141140 am p classwp-caption-text Shkrimi ne KathimerinibrbrHarmonia fetare ne Shqiperi po destabilizohet nga ekstremistet nacionaliste dhe islamike te ndihmuar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fletet e votimit jo asgjesim me djegie riciklim - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1258 PUBLICITET Tirane 1 shtator 2014 NOAal- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne nje mbledhje te dites
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Protesta të dhunshme në Pakistan3 të vdekur dhe qindra të plagosur  - Shqiptarja.com

PAKISTAN - Pas disa javë demonstratash, protestuesit pakistanezë antiqeveritarë dhe policia janë përleshur përsëri në Islamabad, duke depërtuar me dhun&eum
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vladimir Putin: Zgjidhja e krizësnë Ukrainë varet nga vetë Kievi - Shqiptarja.com

RUSI- Presidenti rus Vladimir Putin, i ka bërë thirrje Kievit për nisjen e bisedimeve substanciale mbi degradimin e krizës në Ukrainën lindore. Sipas Putin është
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD, Qirici: Dyshja Rama-Metapromovojnë “drejtoreshën monstër” - Shqiptarja.com

TIRANË- Deputetja e Partisë Demokratike, Eleina Qirici me anë të një deklarate për mediat ka denoncuar publikisht atë që cilëson si “promovimin e dre
- Shtuar 1 ditė mė parė


»KQZ, Lleshi: Fletėt e votimit nukdo tė digjen, por do tė riciklohen - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ėshtė mbledhur ditėn e sotme pėr tė vendosur lidhur me mėnyrėn e asgjėsimit tė fletėve tė votimit tė zgjedhjeve parlamentare tė 23 qershorit 2013, por pas debate
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Dyshja Rama-Meta s’njeh kufi morali, promovoi drejtoreshėn qė shkaktoi vdekjen e punonjėses - BalkanWeb

TIRANE- Nė njė dalje publike nga selia e Partisė Demokratike, deputetja Eleina Qirici akuzoi sot kryeministrin Edi Rama pėr emėrimet nė administratė. Sipas Qiricit, dyshja Rama-Meta blenė zgjedhjet nė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Krize yjesh te Reali vetevrasje ndaj Sociedadit - News of Albania

Nje permbysje qe do te kujtohet gjate nje shuplake e paster per Realinbr br Nje skuader prej 500 milion Eurosh qe brenda 90 minutave shperfytyrohet e tera ne transferten e Anoetes nga kembet e nje s
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Haraqija i përgjigjet Mustafës: Pasi më thirre, po të lajmërohem - IndeksiOnline

Ka vazhduar edhe sot polemika në mes të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa si dhe ish-ministrit të Qeverisë, Astrit Haraqija. Ky i fundit në nj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Veseli: Do t'i ndjekim edhe predikuesit e luftërave fetare - IndeksiOnline

Intervistë e zëvendëskryetarit të PDK'së, për një medium amerikan, rreth zhvillimeve të fundit 1. Samiti i Berlinit përfundoi para
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pakistan: Vazhduan përleshjet ndërmjet protestuesve e policisë - IndeksiOnline

Protestuesit antiqeveri dhe policia janë përleshur përsëri në kryeqytetin Islamabad, pas disa javësh të demonstratave, në të cilat është
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Polonia humb kryeministrin. Europa fiton Presidentin - BalkanWeb

Më 1 Maj 2004, Varshava së bashku me 9 kryeqytete të tjera të ish bllokut komunist festonte një nga ngjarjet më domethënëse të historisë së saj t
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Sesioni i ri Rama Presidenti ka goditur 3 prioritete kombetare - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1800 Tirane 1 shtator 2014 NOAalPerditesuar- Ka nisur rreth ores 1745 sesioni i ri parlamentarĀ Gjate fjales se tij ne kete seance
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kriza nė Pakistan, nis trasmetimet TV shtetėrore - Ora News

Televizioni shtetėror kombėtar i Pakistanit ka rifilluar trasmetimet, pasi forcat e sigurisė arritėn tė dėbojnė demonstruesit anti-qeveritarė, qė kishin hyrė me dhunė nė ambientet e tij. Si pasojė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nis Kuvendi, deputetet femra krehje e veshje të zgjedhura -FOTO - BalkanWeb

TIRANE- Deputetet që dolën në foltoren e Kuvendit, në seancën e parë të sesionit të tretë të Legjislaturës së VIII-të, përve&ccedi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Rama Ministrat ikin vetem nese perfshihen ne skandale - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141130 am Koordinatore te PS ne cdo ministri per ankesat e deputetevebrbrRuci Ka disa deputete preferenciale me akses te ministratbrbrKryeministri Rama ka degj
- Shtuar 1 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 86875 ->86875 0 time -> time 1 0.038 ->0.038 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zgjedhjet ->zgjedhjet 0 docs[0] -> docs[0] 1 86875 ->86875 0 hits[0] -> hits[0] 1 176336 ->176336

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos