Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zona Dh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vlorë, policia asgjëson 275 rrënjë kanabis, një në pranga - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar në total 275 rrënjë bimë narkotike në zona të ndryshme të Vlorës si dhe ka arrestuar një person
- Shtuar 2 ditė mė parė


»INUK hap rrugen e re - Top Channel

Inspektoriati Urbanistik Kombëtar ka vijuar aksionin për prishjen e objekteve, që prekin ndërtimin e aksit rrugor dytësor, nga zona e Saukut deri te Fakulteti i Filologjis&eum
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Izraeli sulmon serish Gazen shkeli paqen - Top Channel

Izraeli ka nisur sërish sulmet në Rripin e Gazës, gjatë së majtës, teksa thërriti negociatorët e tij nga bisedimet për paqe në Kajro, pasi deklaroi se
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Parulla kunder Eulex-it - Vizion Plus

brbrDhjetera parulla jane vendosur ne Mitrovice dhe ne Zubin Potok me shenimin Euleks shko ne shtepi Sipas policise ato jane shkruar gjate nates nga persona ende te paidentifikuar Nderkohe ne disa zo
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dhe me pas ccedilfare - Top Channel

Nga Klodiana Kapo - Sa vlerë ka jeta e një të riu? Vrasja e djaloshit 26-vjeçar nga Elbasani, i cili punonte si kamerier në një lokal në Dhërmi na ka tronditu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»OKB plan ndihme per refugjatet irakene - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»rregullimi i ri - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 0115 Ukraina Siria Gaza dhe Iraku jane vatrat e medha aktuale te krizave ne bote E perbashketa e tyre eshte se hidhen pas kraheve d
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Udhezimi i ri Apartamentet cmimet e reja ne Tirane e qytete - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20140956 am p classwp-caption-text Fotot ilustrueseSSSAbrASSdo transaksion per shitje banese rivleresim pasurie te paluajtshme apo kredi e marre per strehim sip
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pas revoltes ne Facebook Rama Nisin punimet ne Vermosh - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141616 pm p classwp-caption-text Edi RamabrbrKryeministri Edi Rama pasi njoftoi publikisht se ne muajin shtator do te celet konkursi per projektet e rehabiliti
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lufta xhihadiste vritet 23-vjecari nga Librazhdi - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141157 am p classwp-caption-text Foto qe besohet se jane te 23-vjecarit nga Librazhdi te hedhura ne rrjetet socialebrbrLufta e Shtetit Islamik me militantet e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Abuzuan me tokat ne bregdet KLSH kallezon 7 ish-zyrtare - Panorama

e Premte 8 Gusht 20141919 pm p classwp-caption-text Kreu i KLSH Bujar LeskajSSSAbrASSJane 17 raste abuzive te regjistrimit fillestar te tokave ne bregdet te cilat jane bere duke
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Turizmi i aventures 30 agjenci elitare turne ne Shqiperi - Panorama

e Premte 15 Gusht 20140853 am brbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar
- Shtuar 3 ditė mė parė


»mimet e Tiranes sa kushton toka ne fshatrat e vilave VIP - Panorama

e Shtune 2 Gusht 20140826 am brbr8220Panorama8221 boton harten me vleren e trojeve ne periferite turistike te 170 fshatrave te Tiranes brSSSAbrASSZhvlersohet prona ne fshatin e v
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Grabitja e argjendarise ne Tirane kapet autori i dyte - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141628 pm p classwp-caption-text Argjendaria SinanajSSSAbrASSArrestohet autori i dyte i dyshuar per grabitjen me arme ne argjendarine 8220Sinanaj8221 ndodhur m
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dashurite e ndaluara te plazhit me gjermano-lindoret - Panorama

e Premte 8 Gusht 20141941 pm p classwp-caption-text Pushues ne plazhin e Durresit pas duket Breshka bar-restoranti me ne mode ne vitet 60-70SSSAbrASS8230 vijon nga numri i djeshe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Historia te gjitha rruget te cojne ne qytetin e Durresit - Panorama

e Enjte 7 Gusht 20141738 pm p classwp-caption-text Mozaiku ne DurresbrbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te s
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin - Panorama

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Perendimi po zgjohet8230 me se fundi - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141233 pm TRITAN SHEHUbrbrĀ Ā  Perendimi me se fundi po zgjohet Ai vendosi te reagoje megjithese me vonese dhe akoma ne menyre jo te mjaftueshme Por sidoqofte p
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fabrika e ëndrrave - BalkanWeb

“Do të donim të lexonim ëndrrat e njerëzve”, thotë Moran Cerf, neuroshkencëtar në Universitetin e Nju Jorkut dhe në Universitetin e Kalifornias. Cer
- Shtuar 3 ditė mė parė


»“Ju rrëfej se çfarë ndodhi në servisin ku u vra im vëlla” - BalkanWeb

TIRANE-"Autori e qëlloi vëllanë tim për kapriço, nuk e bëri për vetëmbrojtje". Kështu shprehet Iliri, vëllai i 33-vjeçarit Florian Selmani, i
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 31234 ->31234 0 time -> time 1 0.020 ->0.020 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zona ->zona 0 docs[0] -> docs[0] 1 31234 ->31234 0 hits[0] -> hits[0] 1 43870 ->43870

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos